Mirtį nešantis video(mano istorija)

Pradėjo zhy, gegužės 27, 2015, 19:09:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

zhy

Mirtį nešantis video(mano istorija)
Viskas prasidėjo 2015-01-28, (Tą diena sirgau) kai ryte atsikėles labai užsimaniau visokių mistiškų dalykų, apsilankiau panormalių reiskynių puslapyje http://apiemistika.lt kuriame skaičiau apie visokius vaiduoklius, ateivius ir t.t. Bet jau tada jaučiausi kažkaip keistai.Na ir netyčia atradau tą video(mereana moldegard glesgorv) niekaip neišdrysau peržiurėti to video, tačiau pradėjau labai keistai jaustis, ilgai skaičiau komentarus, ir ten visi jokiesi išto video, tik kažkokia mergina rašė kad jos draugė pradėjo verkti o paskui nusižudė pamačiusi šita video. Ir kažkaip visoje šeimoje prasidėjo barniai, mama vos nenudūrė tėvo.  Kambaryje pasidarė šalta, ir baisu.Atiejo vakaras ir netikėtai nusprogo lemputė(Skaičiau kad kažkam taip jau buvo). Sulaukiau nakties ir pagalvojau: ko greičiau nueisiu miegoti to greičiau viską užmiršiu.Užgesinau šviesas ir atsiguliau į lovą, noekaip niejo užmigti vis akyse vaidendavosi tas žmogus raudoname fone. Stengiausi užmiršti bet niekaip neišėjo.Atrodė kad gulėčiau ant žemės o ne ant lovos. Ir vienu momentu kai užsimerkiau akyse pamačiau tą žmogų raudoname fone ir jis man sakė: nusižudyk, nusižudyk, nusižūdyk... Aš pradèjau rėkti, buvau persigandes,net visi namiškiai sukilo. bet kažkaip užmigau.Ryte atsibudau maždaug 70:00 ryto, kai mano brolis ėjo į mokyklą o aš gulèjau lovoje nes sirgau.
Vistiek jaučiau baimę ir šaltį.Pačia pirma savaite vakarais jausdavausi nekaip, nežinodavau ką daryti, nors dienomis buvo dar blogesnė situacija . Kai pradėjau eiti į vėl į mokyklą man truputi pagerėjo. Praėjo daug laiko ir paruodžiau tą video savo klasiokui, tai jis apie pusvalandi buvo išbalęs ir išsigandęs.Apie tą video labai daug žinau, turiu prisirinkęs daug tuo žmogaus foto
išvertus iš norvegų kalbos mereana moldegard glesgorv reiškia: žmogžudystės garas. o verčiant iš senosios lotynu kalbos tai reiškia: išpjautų akių pasaulis.Tame video yra naudojamas 25 kadras, žemi ultragarsai+ ten yra jo pykčio aura, ir dar iš klasioko sužinojau kad 3 kartus naktı pasakius žodį mereana, pas jus ateis dvase ar šmèkla(nesvarbu). Žinau apie tą video beveik viską.Gali būti taip kad to video dar net nepamačius, o tik pamačius to video foto gali per ekraną pas jus patekti to senio šmėkla.No to laiko jaučiu lyg mane kas nors stebėtu ir vos pagalvojus apie kokia laimingą akimirką man išsykio smegenyse atsiranda tas kvailas video, Niekam nepatarčiau jo žiurėti, nes tas video daug blogiau nei prakeiksmas!!! :(

Sneroq

Pažiūrėjau tą video, tai kažkokia nesąmonė pasirodė ir tiek.  :-\

Regux

#2
gegužės 27, 2015, 21:44:02 Redagavimas: gegužės 27, 2015, 21:51:57 by Regux
Man kažkodėl galva neišneša, kai tu papasakojai šitą istoriją. Man kyla klausimas kaip imanoma per video išsikviesti dvasią ? Gal imanoma, gal ne. Kadangi esu jautri asmenybė ir į tokius dalykus reguoju neigiamai, tad susilaikysiu nuo to video, nors galiausiai smalsumas nugalės :(

illuminati


paragraf 78

Iš to ką rašai, labiau panašu į įsikalbėjimą.
Taip jau veikia mūsų sąmonė, kad patikėjus kokiu dalyku mes pradedame daryti sąsajas tarp nesusijusių reiškinių. Tos sąsajos mums patvirtina įvykio ar tikėjimo objekto tikrumą ar realumą. Jei nebūtų buvę išeities taško į tuos įvykius nebūtų atkreiptas dėmesys.
Čia liečia bet kokią sferą, nuo naujo išgirsto žodžio iki religijos ir tikėjimo ateiviais bei dvasiomis.
Nesakau kad nebūna tikrų dalykų ir sąsajų, tačiau didžioji dalis tokių reiškinių tėra mūsų psichologinė reakcija. Ir taip, ji gali privesti ir prie beprotybės ir prie savižudybės ir kitokių baisių dalykų.
Tų sąsajų pavyzdys galėtų būti atsiradusi paranoja. Ar teko kada bendrauti su paranojišku asmeniu? Tarp kitko labai įdomu juos stebėti. Tokias sąsajas padaro kad tu pats niekaip nesuvestum.

Synkas

#5
gegužės 28, 2015, 13:44:58 Redagavimas: gegužės 28, 2015, 14:16:02 by Synkas
Citata iš: zhy  gegužės 27, 2015, 19:09:15No to laiko jaučiu lyg mane kas nors stebėtu

Kai perskaiciau tavo straipsni man irgi atrode kad uz nugaros kazkas stebi. Paskui trumpam kazka kita atlikti nusprendziau, kai atlikau muzika isijungiau ir klausiau (nebuvo tokio jausmo). Kaip vel atsidariau langa tavo temoje vel atrodo kad kazkas stebi.

Manau taip yra del to kad tu pats manai kad ten uz nugaros kazkas turetu buti. Jeigu kas nors sukrebzdetu ar pan. irgi pamanytum kad tai to senio vaiduoklis? :)

Beto as noreciau paziureti ta video, nu tikiuos senis manes pasigailes  ???

P.s noredamas ivesti i google "mereana moldegard glesgorv video", mane paeme kazkoks keistas jausmas, bet padariau "beeeh" balsu ir galva staigiai nusipurciau ir viskas baiges. Tikriausiai senis pradejo dirbti.. :)

Va perziurejau nieko man nera, na tik biski isigandau kad tylu tylu buvo ir sast muzika is oro kaip vare. :D Skaiciau kad jis ant galo turejo tipo sypsotis bet nieko nebuvo. Beje tema jau buvo sukurta http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=274.0

Ir labai idomu, del ko cia https://www.youtube.com/watch?v=GdhmmTLTRNU video kitoks nei https://www.youtube.com/watch?v=Ovwg9fcQMPU nors tipo tas video nesa mirti? :DD zmones kazka prisigalvoja o paskui dauguma net kazkoki video bijo perziureti..  :-\

Regux

Gavosi taip, kad susigundžiau ir pažiurėjau, nieko nenustebau. Aš esu mates tą video anksčiau, bet apie ji nieko nežinojau, išjungiau ir ramei gyvenu iki dabar :) o dėl to, kad čia visi sneka, kad žudosi, tai čia gal iš dalies tiesa, nes kai tau prišneka vėju ir tiki. Ne visada reikia tykėti ką kiti rašo, tačiau čia yra mūsų pačių reikalas reikalas. Mažiau žinosi, geriau gyvensi.

zhy

Aš kažkaip dabar ušsimaniau peržiuret tą video ir pažiurėt ar man kas nors bus, bet vistiek bijau nes viel nenoriu patirti to ka patyriau ankščiau.Beje aš nesuprantu kaip jums nei vienam nieko neatsitiko, galit detaliau papasakoti ar ka nors pajautet peržiureja šitą video?

Benamis

Kaip gali kazkas atsitikti jeigu tai paprastas niekuo neipatingas vaizdo irasas? Ypatingas galbut tuo, kad kazkas sekmingai sukure siaubo aprasyma prie jo ir tiek :)

Synkas

As jau pries kiek dienu perziurejau ta video (ir net kitokia to video versija), ir nieko, sveikas gyvas :D

Citata iš: zhy  birželio 08, 2015, 22:21:01
galit detaliau papasakoti ar ka nors pajautet peržiureja šitą video?

O ka nors jauti kaip ziuri koki siaubo filma?

zhy

Gal jums ir nieko nebuvo, pvz mano broliui irgi nieko neatsitiko, bet aš labai kentėjau, turbut jaigu dabar pažiurečiau ta video atsigulčiau I kapus.Žmonės turetu daryti viska kad surastu ta mižniu kuris sukūre ta video, nors ir kviesti viso pasaulio kariomenę, nes jūs net nesuprantat kokias kančias man sukėlė tas video.

Synkas

Tas video yra manau padarytas is foto kur pats ir nurodei:



Tik ideta muzika, ir ideta daug raudonos spalvos ir t.t. Cia manau tas pats ka kiti zmones bijo ziureti siaubo filmus - vieni nieko nereaguos ziuredami ta pati filma, antri gal truputi o treti bus susiguze kamputyje ir net ziureti negales nes bus per baisu. :)

P.s gal ir dabar i pona byna bijosi irgi paziureti?


TinSoldier

Citata iš: zhy  birželio 09, 2015, 13:43:25
Gal jums ir nieko nebuvo, pvz mano broliui irgi nieko neatsitiko, bet aš labai kentėjau, turbut jaigu dabar pažiurečiau ta video atsigulčiau I kapus.Žmonės turetu daryti viska kad surastu ta mižniu kuris sukūre ta video, nors ir kviesti viso pasaulio kariomenę, nes jūs net nesuprantat kokias kančias man sukėlė tas video.


Ir labai gerai - atsimink tas kančias. Įsidėmėk kiekvieną fizinį, mirtinai realų ir kankinantį pojutį ir diskomfortą kurį jautei. Tą žinojimą, jog tuos tikrus ir realius pokyčius tau sukėlė tas video.

Ir, kai galiausiai galutinai suprasi, jog, pvz, Benamis ir Synkas sako tiesą: tai paprasčiausia nuotrauka su pridėta fantastine siaubo istorija - nieku gyvu nepamiršk tų kančių, kurias jautei.

Tai bent jau padės įsiminti, kokia galinga tavo sąmonė tavo paties kūnui ir kokius galingus dalykus tavyje gali sukurti. Juk tos visos tavo kančios buvo iki skaumos realios, fiziškos, tikros. Na, bet tam tikra prasme - visiškai netikros. Įsikalbėtos. Susikurtos. Įtikėtos. Nes ta nuotrauka - tik paprasčiausia nuotrauka.

Manau, kad labai svarbu savyje pastebėt tokias akimirkas ir susivokti, kokie nepatikimi asmeniniai potyriai ir pojučiai gali būti. Kaip stipriai realybės suvokimas priklauso nuo tikėjimo, įsitikinimo. Net ir pati asmeninė realybė priklauso nuo minčių.

Tą susivokus ir įsidemėjus, tikrai, pažadu, kils mažiau problemų ateityje su tokiais ir panašiais "reiškiniais". Ir, apskritai, bus paprasčiau realybėje susivokti. Susitvarkyti su nemaloniais asmeniniais potyriais ir t.t.

zhy

Aš taip pat galvoju kad ten yra tik juo notrauka, muzika ir raudona spalva, bet užmiršai paminėti kad ten yra naudojamas 25 kadras, ir ten ne paprasta muzika o žemi ultragarsai.

zhy

Citata iš: TinSoldier  birželio 09, 2015, 14:17:06
Citata iš: zhy  birželio 09, 2015, 13:43:25
Gal jums ir nieko nebuvo, pvz mano broliui irgi nieko neatsitiko, bet aš labai kentėjau, turbut jaigu dabar pažiurečiau ta video atsigulčiau I kapus.Žmonės turetu daryti viska kad surastu ta mižniu kuris sukūre ta video, nors ir kviesti viso pasaulio kariomenę, nes jūs net nesuprantat kokias kančias man sukėlė tas video.


Ir labai gerai - atsimink tas kančias. Įsidėmėk kiekvieną fizinį, mirtinai realų ir kankinantį pojutį ir diskomfortą kurį jautei. Tą žinojimą, jog tuos tikrus ir realius pokyčius tau sukėlė tas video.

Ir, kai galiausiai galutinai suprasi, jog, pvz, Benamis ir Synkas sako tiesą: tai paprasčiausia nuotrauka su pridėta fantastine siaubo istorija - nieku gyvu nepamiršk tų kančių, kurias jautei.

Tai bent jau padės įsiminti, kokia galinga tavo sąmonė tavo paties kūnui ir kokius galingus dalykus tavyje gali sukurti. Juk tos visos tavo kančios buvo iki skaumos realios, fiziškos, tikros. Na, bet tam tikra prasme - visiškai netikros. Įsikalbėtos. Susikurtos. Įtikėtos. Nes ta nuotrauka - tik paprasčiausia nuotrauka.

Manau, kad labai svarbu savyje pastebėt tokias akimirkas ir susivokti, kokie nepatikimi asmeniniai potyriai ir pojučiai gali būti. Kaip stipriai realybės suvokimas priklauso nuo tikėjimo, įsitikinimo. Net ir pati asmeninė realybė priklauso nuo minčių.

Tą susivokus ir įsidemėjus, tikrai, pažadu, kils mažiau problemų ateityje su tokiais ir panašiais "reiškiniais". Ir, apskritai, bus paprasčiau realybėje susivokti. Susitvarkyti su nemaloniais asmeniniais potyriais ir t.t.


Gal tu ir teisus :) .

Aukštyn