Ar praktikuojate ką nors?

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., sausio 18, 2016, 12:58:29

« ankstesnis - sekantis »

Ar pratikuojate ką nors?

Taip(parašykite komentarą ką).
12 (70.6%)
Ne.
5 (29.4%)

Viso balsavusių narių: 17

Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Aišku labai platus klausimas, bet kažkaip įdomu pasidarė ar yra čia pas mus kurie praktikuotų ką nors ezoterinio, okultistinio ir pan. Gali ir religiją praktikuojantys pasireikšt :D

Hetamelian

Esu mėgėjas kartais papraktikuoti, kai yra nuotaika :)

Benamis

Citata iš: Hetamelian  kovo 05, 2016, 00:26:30Esu mėgėjas kartais papraktikuoti, kai yra nuotaika :)
Ka butent? :)

Hetamelian

Citata iš: Benamis  kovo 05, 2016, 00:29:08
Citata iš: Hetamelian  kovo 05, 2016, 00:26:30Esu mėgėjas kartais papraktikuoti, kai yra nuotaika :)
Ka butent? :)
Net nežinau kaip tai apibūdinti, tačiau trumpai tariant mėginu išsikviesti demonus ir užmegzti kontaktą :)

Vendigo

Citata iš: Hetamelian  kovo 05, 2016, 00:32:01Net nežinau kaip tai apibūdinti, tačiau trumpai tariant mėginu išsikviesti demonus ir užmegzti kontaktą :)
Kaip sekasi bandyti?

Praktikuoju: niekam ne paslaptis - magiją.

.L.U.T.H.O.R.

Vo kažkas įdomesnio :D kaip kvieti?:)

Hetamelian

Turiu juodą medžiaginį trikampį, kurį padedu ant žemės ir jo centre - žvakę (seniau dėdavau veidrodį), o prieš trikampį "pastatau" tokį mažą altoriuką, kuriame laikau dvi žvakes ir kviečiamojo demono simbolį-sigil. Paprastai prieš ritualą apsilieju lediniu vandeniu ir stengiuosi išvalyti galvą nuo pašalinių minčių. Kai ateinu į patalpą, kur atliksiu ritualą, uždegu žvakes, smilkalus. Stengiuosi įgauti krūvį (tai padarau kalbėdamas mantras ir atlikdamas specifinius judesius). Kai tik jaučiu, kad sukaupiau pakankamai jėgų, pradedu kviesti demoną, aiškiai įsivaizduodamas jo simbolį. Kada per kūną pereina stiprus šiurpulys ir suvokimas, kad esi nebe vienas, suprantu, kad demonas atėjo. Toliau aš užduotu klausimus, kažką sakau, o jis atsako per mano mintis. Nemeluosiu, buvo dalykų kurie 100% išsipildė ką pasakė, tačiau buvo ir netiesos. Buvo vieni prašymai išpildyti, vieni ne. Nors girdžiu juos savo pačio mintimis, skirtingi demonai rodo skirtingus charakterius, pavyzdžiui vienas nuolat prašo kraujo, o kitas ir be aukos bendrauja maloniai :) o iškviestimo sėkmė priklauso nuo to, kaip pats esu pasirengęs. Tiesa, kai pradėjau užsiiminėti, kažką pajausti pavyko tik iš kokio 10 karto.

Teroras

Citata iš: Hetamelian  kovo 05, 2016, 19:18:52pavyzdžiui vienas nuolat prašo kraujo, o kitas ir be aukos bendrauja maloniai
Ka darai kai papraso kraujo?

Hetamelian

Citata iš: Teroras  kovo 06, 2016, 13:32:10Ka darai kai papraso kraujo?
Visada šalia turiu adatą ir šiek tiek įsidrėskiu arba peiliu įsipjaunu. Jeigu nebūnu pakankamai įsijautęs į ritualą, atsiranda skausmo baimė, tad pasitaiko, kad kraujo davimo dalyje susimaunu, bet vienaip ar kitaip duodu.

time

@Hetamelian Jeigu nepaslaptis, knieti sužinoti kaip atrodo demonas. Gal gali papasakoti detaliau? Šiaip aš tikintysis ezoteriniais dalykais ir manau viskas ką pasakoji įmanoma.

Tik nesuprantu, kam reikalingas tas kraujas?

.L.U.T.H.O.R.

O ritualas čia pačio sugalvotas @Hetamelian ? nes kažkaip atrodo nei goetiškas, nei demonolatriškas :)

Hetamelian

Citata iš: Legionas  kovo 06, 2016, 19:46:44O ritualas čia pačio sugalvotas @Hetamelian ? nes kažkaip atrodo nei goetiškas, nei demonolatriškas :)
Ritualas goetiškas, aišku, nedraudžiu sau įmaišyti savų elementų :)

Hetamelian

Citata iš: time  kovo 06, 2016, 19:44:08@Hetamelian Jeigu nepaslaptis, knieti sužinoti kaip atrodo demonas. Gal gali papasakoti detaliau? Šiaip aš tikintysis ezoteriniais dalykais ir manau viskas ką pasakoji įmanoma.

Tik nesuprantu, kam reikalingas tas kraujas?
Deja ritualų metu neesu matęs pačių demonų, nebent kažkokius jų siluetus, bet ir tai, tik savo mintyse. Su sapnais kitas reikalas, ten jie yra pasirodydavę. Gal pasakoti apie sapnus nėra taip įdomu, bet galiu pasakyti, kad sapne jie neturėdavo kūno, o būdavo neryškus, spalvas keičiantis siluetas, kuris spinduliuodavo auksine šviesa, jie visada stovėdavo priešais mane ir kažką skadindavo, o aš jausdavau neapsakomą džiaugsmą ir saugumą :D

Kraujas turi keletą reikšmių. Jeigu pasirašau paktą, mano kraujas yra parašas. Jeigu kviečiuosi demoną, kraujas yra padėkos gestas arba "maistas", arba jaukas. Apskritai praliejimas parodo pasiaukojimą, kuris būtinas norint pastatyti prasmingą komunikaciją, bet minėjau, ne visi to prašo.

time

#13
kovo 07, 2016, 23:21:56 Redagavimas: kovo 07, 2016, 23:57:45 by time
Citata iš: Hetamelian  kovo 07, 2016, 22:59:13Deja ritualų metu neesu matęs pačių demonų, nebent kažkokius jų siluetus, bet ir tai, tik savo mintyse. Su sapnais kitas reikalas, ten jie yra pasirodydavę. Gal pasakoti apie sapnus nėra taip įdomu, bet galiu pasakyti, kad sapne jie neturėdavo kūno, o būdavo neryškus, spalvas keičiantis siluetas, kuris spinduliuodavo auksine šviesa, jie visada stovėdavo priešais mane ir kažką skadindavo, o aš jausdavau neapsakomą džiaugsmą ir saugumą

Kraujas turi keletą reikšmių. Jeigu pasirašau paktą, mano kraujas yra parašas. Jeigu kviečiuosi demoną, kraujas yra padėkos gestas arba "maistas", arba jaukas. Apskritai praliejimas parodo pasiaukojimą, kuris būtinas norint pastatyti prasmingą komunikaciją, bet minėjau, ne visi to prašo.
Ar buvo tokių atvėju, kad viskas suveiktų priešingai nei tikėtasi? Ta prasme atvirkščiai grįžtų. Iš tavo kalbos galima susidaryti gerą nuomonę apie tamsiąją magiją, atmetant visus variantus kokia ji pavojinga ir sunkiai suvaldoma. Kartais būna, kad atsitinka didelės nelaimės: pradeda degti namai, dužti indai, kristi iš lentynų daiktai. Bet kaip tau tai pavyksta apeiti ir neprisidarai sau dar daugiau bėdų? Nes aš įmatau šiame reikale labai didelį pavojų, galiu pasakyti, labai drąsus žingsnis. Tu turėtum būti apsaugotas, kad pats nesužeistum. Šiaip kraują duoti velniui yra negeras ženklas. tai prilygsta tokiam ritualui, kuris prašo demono užvaldyti kūna ir per jo kūną veikti. Čia slaptos sektos ir grupelės kažką tokio daro.


.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Hetamelian  kovo 07, 2016, 22:45:57
Citata iš: Legionas  kovo 06, 2016, 19:46:44O ritualas čia pačio sugalvotas @Hetamelian ? nes kažkaip atrodo nei goetiškas, nei demonolatriškas :)
Ritualas goetiškas, aišku, nedraudžiu sau įmaišyti savų elementų :)
Galvoju, kad panašus, bet nei toks nei toks :) Cool.

Aukštyn