NSO Kybartuose

Pradėjo ULTIMA, gruodžio 28, 2014, 13:40:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

ULTIMA

Šiandien, 12-28, apie 0:20 Lietuvos laiku, danguje mačiau keistus objektus, jie švytėjo raudonai oranžine spalva. iš pradžių jie buvo dviese, lėtai sklendė danguje. Ir vienas po kito lėtai nuskrido į dangaus gilumą. Tada pasirodė dar 2 kurie dingo iškart. Staiga. Kas tai galėjo būti?

Jimas

Gal turi nuotraukų?

ULTIMA

#2
gruodžio 28, 2014, 13:56:00 Redagavimas: gruodžio 28, 2014, 13:59:27 by ULTIMA
Gaila bet tuo metu mano telefonas buvo išsikrovęs ir niekaip negalėjau nufotografuot.
Bet įdomiausia tai kad niekas netiki kad mačiau kažkokią anomaliją.

Jimas

Citata iš: ULTIMA  gruodžio 28, 2014, 13:56:00
Gaila bet tuo metu mano telefonas buvo išsikrovęs ir niekaip negalėjau nufotografuot.
Bet įdomiausia tai kad niekas netiki kad mačiau kažkokią anomaliją.

Aš tikiu, kadangi pats esu mates tokių dalykų  8)

ULTIMA

O kaip deramai reikėtų išanalizuot šį atvejį?

Ezekiel

Citata iš: ULTIMA  gruodžio 28, 2014, 13:40:15
Šiandien, 12-28, apie 0:20 Lietuvos laiku, danguje mačiau keistus objektus, jie švytėjo raudonai oranžine spalva. iš pradžių jie buvo dviese, lėtai sklendė danguje. Ir vienas po kito lėtai nuskrido į dangaus gilumą. Tada pasirodė dar 2 kurie dingo iškart. Staiga. Kas tai galėjo būti?


Kiniški žibintai, bent dėl lėto sklendimo (kokia vėjo kryptis buvo).  Dėl sekančių dvieju neaišku, gal tiesiog greitai užgeso ugnis ar kažkas uždengė?

paragraf 78



Ar panašiai atrodė?

Linas Esu


paragraf 78

Tai kiniški žibintai

elteide

Citata iš: paragraf 78  birželio 09, 2017, 18:15:15Tai kiniški žibintai
;0
sugriovei žmogaus tikėjimą

Linas Esu

Citata iš: elteide  birželio 09, 2017, 19:14:30;0
sugriovei žmogaus tikėjimą
Būčiau sakęs išpjaustinėti skraidantys šviečiantys helouvyno moliūgai . Bet kiniški žibintai , kur kas panašiau :D

Aukštyn