Šešėlių žmonės

Pradėjo Benamis, kovo 20, 2012, 14:06:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

indigo

Na man buvo mazam kad lipant laiptine link namu ne is sio ne is to isdygo kazkas panasaus i zmogu su naro kostiumu ir jis tuoj pat isnyko mano akyse, Todel maziems vaikams kaip tariama vaidenasi dazniau nes ju sielos dar nebuna sugadintos

advena

kaip imanoma sugadinti siela? :o

.L.U.T.H.O.R.

Sielos sugadinti realiai neįmanoma. Įsivaizduok, kad tu su akiniais ir jie visokiais š... apdrabstyti. Akiniai kaip ir sveiki, tik su jais nieko gero nebematai. Tai ir čia panašiai tikriausiai.

Asasinas

Kai sugadini savo fizinį kūną dvasiškai, tada susigadina ir siela.

.L.U.T.H.O.R.

tas sugadinimas, tai manau, kaip į vandens statinę prisiusioti :D Bet atitinkamai filtravus, viską išplaut gali :D

indigo

Citata iš: Šešėlis  birželio 10, 2012, 22:22:37
Sielos sugadinti realiai neįmanoma. Įsivaizduok, kad tu su akiniais ir jie visokiais š... apdrabstyti. Akiniai kaip ir sveiki, tik su jais nieko gero nebematai. Tai ir čia panašiai tikriausiai.

Seselis labai aiskiai paiskino ka norejau pasakyti :) +

Phoenix

Beveik kiekvieną naktį prieš užmiegant man pasireiškia toks pojūtis, lyg kambaryje, kuriame miegu vienas, dar kažkas stovi arba vaikšto. Noriu keltis ir pasižiūrėt kas darosi, bet kažkokia jėga to neleidžia padaryti. Taip ir guliu bijodamas pajudėt, kol užmiegu :D gal tai susiję su šešėlių žmonėmis?

Jonas

Citata iš: Phoenix  birželio 13, 2012, 21:57:26
Beveik kiekvieną naktį prieš užmiegant man pasireiškia toks pojūtis, lyg kambaryje, kuriame miegu vienas, dar kažkas stovi arba vaikšto. Noriu keltis ir pasižiūrėt kas darosi, bet kažkokia jėga to neleidžia padaryti. Taip ir guliu bijodamas pajudėt, kol užmiegu :D gal tai susiję su šešėlių žmonėmis?


Jeigu negali atsikelti (pajudėti), tai galbūt tuo metu tu patiri miego paralyžių, o tada gali pasivaidenti ne tik šešėlių žmonės, o bet kas ką tik tavo pasąmonė sukurs.

Phoenix

#23
birželio 13, 2012, 22:27:40 Redagavimas: birželio 13, 2012, 23:36:07 by Phoenix
Prieš užmiegant miego paralyžiaus negali būti, nes jis atsiranda tik tam tikroje sapnavimo fazėje.

Asasinas

Tai gal tiesiog mėšlolungis iš baimės sutraukė? Gal byjai tamsos ir iš tos baimės tiesiog pradėjo vaidentis šešėliai? Nes pavyzdžui kai aš ko nors labai byjau, tai mane dar ne taip suraito - vos ne į ožio ragą susisuku.

BloodyMary

Tai taip išeina, kad aš mačiau vieną šėšėlių žmogų dūmų debesėlio pavidalu. (Creepy)  :'(

advena

Citata iš: Phoenix  birželio 13, 2012, 21:57:26
Beveik kiekvieną naktį prieš užmiegant man pasireiškia toks pojūtis, lyg kambaryje, kuriame miegu vienas, dar kažkas stovi arba vaikšto. Noriu keltis ir pasižiūrėt kas darosi, bet kažkokia jėga to neleidžia padaryti. Taip ir guliu bijodamas pajudėt, kol užmiegu :D gal tai susiję su šešėlių žmonėmis?

nemanau, kad tai susija su seseliu zmonemis. tiesiog zmogus niekada nesijaucia vienas ir i tai atkreipia demesi pavyzdziui pries uzmiegant. o del to paralyziaus tai cia is baimes zmogus sustingsta ir negali pajudet. viena karta susikaupk ir atsisuk. kai pamatysi, kad ten nieko nera uzmigti bus lengviau. patarciau jai turi augintini: kate ar suni laikyti ji savo kambaryje, nes zmogus taip sutvertas, kad apkaltinus kazka kita jauciasi saugiau. gali prasidaryt langa, tada bus dar ramiau uzmigti.

Dieduksjee

Sveiki, naujokas..
Matot, vis delto manau kad kaip jus vadinat "seseliu zmones" istikruju egzistuoja ir nera fantazijos vaisius... Buve man daug kartu kaip kad buni namie, atsiguli ir jauti kad tave kazkas stebi, bijai atsisukti bet atsisuki ir nieko, absoliuciai nieko nematai... tada vel uzsisuki ir miegi, bet vistiek jautiesi stebimas... Beto, jeigu tai nutiko daug zmoniu, kodel sakot kad tai fantazijos vaisius? Kas labiausiai ystrigo tai Paraleliniai pasauliai... Sitas priverte susimastyti, is tikruju, jeigu mes yeiname y virtuve ir netycia vel dingsta ta riba tarp pasauliu, ar tas kitas "as" nepamato manes "seselio" formoje?

Benamis

Sveikas atvykes naujoke ;)

Citata iš: Dieduksjee  birželio 18, 2012, 00:00:17
Kas labiausiai ystrigo tai Paraleliniai pasauliai... Sitas priverte susimastyti, is tikruju, jeigu mes yeiname y virtuve ir netycia vel dingsta ta riba tarp pasauliu, ar tas kitas "as" nepamato manes "seselio" formoje?


Idomi teoriija :)

Kas liecia ta busena, kai "jauti, kad tave kazkas stebi", tai bent jau as nurasau ta savo smegenu isdaigom... Prie to dar gali prisideti siaubo filmai ir pns.

Pats asmeniskai, periferiniu matymu LABAI daznai pastebiu, kad kazkas pasirodo koridoriuje ir t.t. Anksciau visada atsisukdavau paziureti, bet dabar jau ant tiek pripratau, kad tiesiog dzin... Nors prisipazinsiu, ne visada tai yra malonu :)

.L.U.T.H.O.R.

Periferiniam matyme, protas taip pat mėgsta iškrėsti išdaigas. Be to rega tikriausiai pati nepatikliausia juslė :D

Aukštyn