Atgiję žaislai – tikra ar tik žmonių fantazijos?

Pradėjo Teroras, spalio 10, 2012, 21:43:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

Citata iš: astropasaulis  spalio 15, 2012, 19:48:17
Kai buvau mažas, turėjau spintą žaislų ir galvodavau, kad jie gyvi sutvėrimai. Net nežinau kodėl taip galvojau, tiesiog tas daiktų personifikavimas pasireiškdavo natūraliai. Nejaugi tai buvo psichinis sutrikimas? :)


Gi yra ir tokių lėlių, kur galima batareikas įstatyt. Ir kakutį padaro. Ir paverkia vandeniu. Va ten tikrai gyvas daiktas. :)

ponaitis

nu aš irgi turėjau ,ir galvojau kad gyvos,bet tai ir yra vaikystė kai viskas stebuklinga ;)

Trollfaceas

NU jooo... Šiap netikiu, kad lėlės gali būt gyvos :D

BloodyMary

Gerai, kad niekada nemėgau lėlių :D

astropasaulis

Atsimenu iš vaikystės: jeigu būdavo neuždarytas stalo stalčius, galvodavau, kad jam tada skauda. :D

raksera

GALVOT kad stalui skauda, nu čia jau reikia turėti lakią vaizduotę. Aš taip neišmastydavau maža būdama, su lėlėm žaisdama.

Asasinas

Citata iš: raksera  spalio 18, 2012, 19:47:05
GALVOT kad stalui skauda


Čia jau reikia būt daiktofilu ar kaip ten tie, kurie tiki, kad daiktai turi jausmus. :)

astropasaulis

Citata iš: Asasinas  spalio 19, 2012, 00:46:14
Čia jau reikia būt daiktofilu ar kaip ten tie, kurie tiki, kad daiktai turi jausmus. :)

Daiktofilas, galbūt yra tas, kuris juos prievartauja. O mano atveju - begalinė fantazija. :)

OKULTISTE

Manau, vaikystėj daug žaislų vaikui yra vargas - geriau daug draugų... Nors vieną žaislą iš vaikystės iki pat šiol turiu - apšiuręs, bet kažkuo patrauklus, ežiukas... Jau ne vienas vaikas yra net zyzęs, kad aš jam tą žaislą atiduočiau - bene visus savo žaislus išmainytų...

advena

Aš tai neprisimenu su kuo žaisdavau, nebent pamenu tą seną, mažą pianiną su baterijomis ant kurio dėliodama pirštus grojau. :)

OKULTISTE

Tai gi atgiję žaislai - žmonių fantazijos... vaisius (juk žmonės sugalvojo "batareikas" ir pan, kad tie daiktai imtų elgtis lyg gyvi)...

Master

:D priminė įvyki iš vaikystės, kai buvau paskelbus žaislui ultimatuma, tikėjausi kankinti ir išpešti prisipažinima, kad žaislai gyvi. Žinoma žaislas ¨ištvėrė¨, o aš apsiverkiau, ėmiau atsiprašinėti ir teigti, kad man nereikia įrodymu, aš ir taip tuo tikiu  :). Visgi, prisipažinsiu vaizdeliai ¨šiek tiek¨ nupurtė :)

OKULTISTE

Master, pralinksminote...

Benamis

Citata iš: Master  sausio 03, 2013, 00:54:09
:D priminė įvyki iš vaikystės, kai buvau paskelbus žaislui ultimatuma, tikėjausi kankinti ir išpešti prisipažinima, kad žaislai gyvi. Žinoma žaislas ¨ištvėrė¨, o aš apsiverkiau, ėmiau atsiprašinėti ir teigti, kad man nereikia įrodymu, aš ir taip tuo tikiu  :). Visgi, prisipažinsiu vaizdeliai ¨šiek tiek¨ nupurtė :)


Tikra mazoji sadiste buvai... ;D

Master

Ech.... korumpuota labiau, bet tai ne esmė. :)

Aukštyn