Vaiduoklis mokyklos vakarėlyje

Pradėjo paragraf 78, gruodžio 07, 2014, 20:20:42

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78



Teigiama, kad čia nufilmuotas vaiduoklis, staiga atsiradęs iš niekur ir po to sumažėjo ir išnyko.

Ką manote?

Whitenblack

Kokybė nekokia , o su tokia kokybę ir video surežisuot yra lengviau , kadangi nieks gerai nemato kas ten yra , tai ir lieka mistika.
Mano nuomonė apie tokius pasirodančius materialius dalykus lieka vienareikšmiška - nemanau , kad tai tiesa.

Kitu atvėju  , viskas yra įmanoma , tad atmesti šios galimybės negalima.

Kas keisčiausia , kad dažniausiai ,,vaiduokliai" visur pasirodo su ilgais kostiumais , dažniausiai baltais arba juodais , veido jų nesimato , o jei matosi - jis negali pasigirti grožiu , taip pat dažna detalė - ilgi juodi plaukai.

Kažkaip keista , kad visi vaiduokliai yra beveik vienodi, asmeniškai pats esu matęs reiškinių kurių negaliu paaiškinti , bet tai ką mačiau , neturėjo tipinio vaiduoklio apibūdinimo ir vis dar lieka mįsle man.


paragraf 78

Na taip, tas tipinis filmo Grunge vaiduoklis, tai mažiausiai tikroviškas, nors ir populiarus dabar pasidarė

Fasas

Aišku, kad surežisuota, gi kokybė labai prasta, o vaiduoklis gana ryškiai matos.

Supera

Vaiduoklis iš Grudge paremtas japonų mitologija, konkrečiai yra pikta moters dvasia, ilgais juodais plaukais ir aišku baltais rūbais, kuri siekia atkeršyt už jai dar gyvai būnant padarytas skriaudas.

Aukštyn