Žmogus, kuris nepasidavė...

Pradėjo Daividas, gegužės 09, 2012, 21:05:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Daividas

Turbūt ne daug kas lankosi demotyvacija.lt puslapyje, tad patalpinsiu čia apie žmogų, kuris pakeitė savo gyvenimą, kai jam daktarai konstatavo, kad jis nebegalės vaikščioti.



Gerbiu tokius žmones, kurie nepasiduoda ir siekia savo užsibrėžto tikslo. :) Net ir man, pažiūrėjus video, ne tik kad šiurpuliukai nuėjo, bet ir net susigraudinau. ;D

Benamis

Pagarba tokiems zmonems!

Markamis

Tikrai, kad pagarba! Nedaugelis nepasiduoda...

RoxiO

Na ir turi valios žmogus, juk sunkiausia ne tada, kai pats netiki, bet kai ir visi kiti netiki.

Jonas

Citata iš: RoxiO  gegužės 10, 2012, 11:49:08
Na ir turi valios žmogus, juk sunkiausia ne tada, kai pats netiki, bet kai ir visi kiti netiki.


O aš pasakyčiau, jog sunkiausia yra tada, kada pats netiki savo jėgomis, o kitų nuomonė iš ties nieko nereiškia, todėl jie gali tikėti arba netikėti, tai nesvarbu, na, žinoma, palaikymas iš aplinkinių yra gerai, suteikia saugumo, pasitikėjimo, bet visumoje, viskas priklauso nuo pačio žmogaus nusiteikimo, o ne nuo aplinkos.

TinSoldier

Citata iš: Jonas  gegužės 10, 2012, 16:47:12
O aš pasakyčiau, jog sunkiausia yra tada, kada pats netiki savo jėgomis, o kitų nuomonė iš ties nieko nereiškia, todėl jie gali tikėti arba netikėti, tai nesvarbu, na, žinoma, palaikymas iš aplinkinių yra gerai, suteikia saugumo, pasitikėjimo, bet visumoje, viskas priklauso nuo pačio žmogaus nusiteikimo, o ne nuo aplinkos.


Tikrai taip :)
Bet, iš kitos pusės, absoliučiai viskas, ką apie save suvokiame - yra gauta iš aplinkos. Mūsų savimonė pati savaime nėra savęs kūrėja.
Todėl, jei absoliučiai NIEKAS netikės tavimi, tau patikėti savimi yra praktiškai neįmanoma..

Aukštyn