Grupės

Pradėjo N.E - theorist, gegužės 02, 2013, 21:47:13

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

N.E - theorist

Sveiki, esu šiame tinklapyje naujokas, blaškausi iš vieno forumo į kitą su savo iškreipto mąstymo teorijomis, pastebėjau, kad čia nėra tokios funkcijos kaip prisijungimo į atviras grupes, pvz pagal šio tinklapio tematika būtų gan šaunu, kad žmonės tūrėtų galimybę prisijungti prie vienos iš keletos grupių tokių kaip : "Filosofai", "Teoretikai", "Krikščionys" ir t.t Žodžiu tokiu būdu būtų daug lengviau rasti bendraminčių ar net pagalbininkų rašant ar rengiant straipsnius. Tai tiek.

RoxiO

Tikrai būtų smagu. Gera idėja.

Master

Aha,tikrai gera idėja :)
... tik bijau, kad nepatekčiau į nei vieną kategoriją.
... ir tada būčiau nekategoriška :D

paragraf 78

Ir tada prasidės grupuočių karai :)

la.benas

O grupių karams atskira skiltis galėtų būti. Manau, grupės būtų puikus prieskonis forumui.

Teroras

Jeigu dalyvausi forume ir stebesi kitus dalyvius nereikes ir grupiu - pats suprasi kas yra kas ir kokia jo pozicija tam tikrais klausimais :) Mano manymu grupes tikrai nereikalingos.

.L.U.T.H.O.R.

Na žmonės nori dar vienos etiketės :D Gi smagu .

gakeris

Citata iš: Šešėlis  gegužės 03, 2013, 13:07:00
Na žmonės nori dar vienos etiketės :D Gi smagu .





:D

.L.U.T.H.O.R.


paragraf 78

Šiaip grupėse nematau prasmės, juk ir taip aišku, kas čia pas mus skeptikas, kas nesąmones šneka, kas kokios nors idėjos fanatikas, kas šiaip trolis ar belvyzgotojas.

Benamis

Patariu praleisti kelias dienas forume ir suprasi kas gali buti tavo bendramintis-pagalbininkas :)

snofru

grupėse yra prasmė nebent tada, kai forume bent kelios uždaros kategorijos

Anomalija

Dėkui už pasiūlymą ;) Bent jau artimiausiu metu neketiname kurti naujas grupes su galimybe įstoti į jas. Ateityje galbūt :)

RoxiO

Iš dalies turbūt tokie dalykai yra geriau tada kai yra pakankamai daug narių. Nes kai jų mažiau, tai bus pilna grupių tik po vieną ar keletą narių ir net uždarose grupės kategorijose negalės vykti rimtos diskusijos. Tad aš kaip ir už, bet tuo pačiu ir prieš.

Aukštyn