Ar iššoktum pro langą iš 9 aukšto?

Pradėjo .L.U.T.H.O.R., liepos 27, 2012, 22:31:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Citata iš: martyr  liepos 30, 2012, 14:27:36
Beelzebub. tau prichozė žmogau. nusikirpt liežuvį..:D


Nu blem nu, nesupratot jūs turbūt ką aš norėjau pasakyt. :D Čia kaip pradžioj Šešėlis rašė. Sveikas protas to niekada ir neleis man padaryt, bet ar jums nebūna, kad taip iš niekur nieko šauna durnos mintys į galvą?

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Beelzebub  liepos 30, 2012, 14:59:56
Citata iš: martyr  liepos 30, 2012, 14:27:36
Beelzebub. tau prichozė žmogau. nusikirpt liežuvį..:D


Nu blem nu, nesupratot jūs turbūt ką aš norėjau pasakyt. :D Čia kaip pradžioj Šešėlis rašė. Sveikas protas to niekada ir neleis man padaryt, bet ar jums nebūna, kad taip iš niekur nieko šauna durnos mintys į galvą?


Beelzebub kaip pirštu į akį  ;D  ;D O šiaip dėl tokių visų kas būtų, tai yra įprotis galvoti, kad tarkim jei iššoksiu pro langą, tai krisiu žemyn. Kaip ten sakė Jėzus ar kas. Jei būtų bent grūdas tikro tikėjimo, tai lieptum kalnui pasitraukti ir jisai pasitrauktų ;)

Sharikovas

Bildukas, kas yra geografiniai sluoksniai ?

Bildukas

 
Citata iš: Sharikovas  liepos 30, 2012, 23:14:03
Bildukas, kas yra geografiniai sluoksniai ?
Na, norejau parasyti geografinese platumose.Nusisnekejau biskuti  :D :D :D.Sory. ;)

Asasinas

Nors geriau pagalvojus, gal ir iššokčiau pro langą. Juk tiek nedaug tereikia.

O kaip Belze huba buba sakė, tai man irgi tokios manjakiškos mintys būna kyla.

marko

Daugybe kartu jau esu isokes ir nuo 9 aukstu namo ir daug daug daugiau :D tik va pasakysiu viena, visi savizudziai kurie noretu nusizudyti sokdami turetu pajausti tai ka jauciau as pirmaji savo karta :) praeitu visi norai tai padaryti :) mirties baime didesne nei kad maniau :D

Asasinas

#21
rugpjūčio 01, 2012, 15:24:18 Redagavimas: rugpjūčio 01, 2012, 16:03:49 by Asasinas
Citata iš: marko  rugpjūčio 01, 2012, 12:53:22
mirties baime didesne nei kad maniau


Mirtis yra gyva.

Na kiek aš stovėjau prie balkono krašto ištiesęs rankas, tai kažkaip nejaučiau baimės.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: marko  rugpjūčio 01, 2012, 12:53:22
Daugybe kartu jau esu isokes ir nuo 9 aukstu namo ir daug daug daugiau :D tik va pasakysiu viena, visi savizudziai kurie noretu nusizudyti sokdami turetu pajausti tai ka jauciau as pirmaji savo karta :) praeitu visi norai tai padaryti :) mirties baime didesne nei kad maniau :D


Cha, cha, bet pasirišęs su šniūru :D

Singularity

Keistas klausimas:) nemanau kad sokliai turi laiko forumuose lankytis:) turetu but uzsieme egzistenciniais reikalais:)

DomMarch

Turiu vieną draugą, kuriam baimė ar kažkas, kas stabdytų neegzistuoja. Vakar perlipęs per 8 a. balkoną prisitraukimus darė :D Aš pats labai bijau aukščio, bet esu pabuvęs stikliniam balkone 103 aukšte ir kažkodėl baimės nejaučiau (gal tiesiog per daug aukštai buvo, kad bijočiau :D)

Phoenix

Citata iš: DomMarch  rugpjūčio 02, 2012, 20:30:16
Turiu vieną draugą, kuriam baimė ar kažkas, kas stabdytų neegzistuoja. Vakar perlipęs per 8 a. balkoną prisitraukimus darė :D Aš pats labai bijau aukščio, bet esu pabuvęs stikliniam balkone 103 aukšte ir kažkodėl baimės nejaučiau (gal tiesiog per daug aukštai buvo, kad bijočiau :D)

Tavo draugas gal yra garsusis MrVycka? :D tas irgi mėgsta prisitraukimus balkonuose daryt.

DomMarch

Citata iš: Phoenix  rugpjūčio 02, 2012, 21:33:44
Tavo draugas gal yra garsusis MrVycka? :D tas irgi mėgsta prisitraukimus balkonuose daryt.


Nežinau tokio, bet manau Lietuvoje yra nemažai šio ekstremalaus sporto mėgėjų :D Bent jau aš ne vieną esu matęs :D

marko

Yra tiesiog zmoniu, kurie be adrenalino negali gyventi. Adrenalinas tai kaip narkotikas, praeina laiko ir vel kazko truksta :)

Asasinas

Kas nors esat bandę žaist rusišką ruletę su savimi? Tik ne su revolveriu, o detuviniu ginklu? :D

Sharikovas


Aukštyn