Brazilijoje suimti trys kanibalai

Pradėjo Benamis, balandžio 16, 2012, 19:33:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Brazilijos policija suėmė tris asmenis, kurie įtariami mažiausiai dviejų moterų nužudymu. Negana to, trijulė iš šių moterų mėsos kepdavo pyragaičius, - praneša „The Telegraph".

Anot Brazilijos policijos spaudos atstovo Democrito Honorato, nusikaltėlių trijulė įkūrė sektą, kurios pagrindinis tikslas buvo išvalyti pasaulį ir sumažinti populiaciją. Policijos duomenimis, nusikaltėliai: juodąjį karatė meistro diržą turintis Jorge Beltrao Negromonte (51), jo žmona Elizabeth Pires de Silveira (51) ir meilužė Bruna da Silva per metus planavo nužudyti po tris moteris.


Manoma, kad nusikaltėliai savo aukų mėsą iškepdavo ir naudodavo kaip įdarą tradiciniams braziliškiems pyragėliams empanadoms, kuriuos vėliau parduodavo ir savo kaimynams.

Nusikaltimai buvo atskleisti, kai trijulės namo kieme buvo rasti neseniai pradingusių moterų kūnai. Manoma, kad žudikai savo aukas, kurias pasirinkdavo remdamiesi „dvasių perspėjimais", į savo namus įsiviliodavo siūlydami gerai apmokamą auklės darbą.

„Šios trijulės kanibalizmo veiksmai buvo smulkiai aprašyti 50-ies lapų storumo knygoje, kurią parašė Da Silveira. Mūsų žiniomis, sulaikyta trijulė žmogieną valgė tam, kad išsivalytų savo sielas", - pasakojo policijos spaudos atstovas.



Ziauru... Valgai kur nors restorane ir negali buti tikras, kad nevalgai zmogienos :-\

Minimal Criminal

visokiu issigimeliu buna

RoxiO

Didžiausias smūgis turbūt būna tada, kai sužinai, kad valgei žmogieną.

Beelzebub

#3
balandžio 22, 2012, 14:54:43 Redagavimas: balandžio 22, 2012, 14:57:46 by Beelzebub
O koks skirtumas, ar žmogų valgyt, ar karvę valgyt, ar kiaulę valgyt, ar arklį valgyt, ar avį valgyt, ar šunį ar katę, ar banginį ar dar ką nors? Visi yra gyvi padarai.

Aš pavyzdžiui sutikčiau paragauti žmogienos, jei kas pasiūlytų. Dėl įdomumo. :)


RoxiO

Citata iš: Beelzebub  balandžio 22, 2012, 14:54:43
O koks skirtumas, ar žmogų valgyt, ar karvę valgyt, ar kiaulę valgyt, ar arklį valgyt, ar avį valgyt, ar šunį ar katę, ar banginį ar dar ką nors? Visi yra gyvi padarai.

Aš pavyzdžiui sutikčiau paragauti žmogienos, jei kas pasiūlytų. Dėl įdomumo. :)


Aš neprisiversčiau :D

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  balandžio 22, 2012, 14:59:21
Citata iš: Beelzebub  balandžio 22, 2012, 14:54:43
Aš pavyzdžiui sutikčiau paragauti žmogienos, jei kas pasiūlytų. Dėl įdomumo. :)

Aš neprisiversčiau :D


Aš tai nematau skirtumo tarp kokios kiaulės mėsos ir žmogaus mėsos. Ar kokio kito gyvūno.

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  balandžio 22, 2012, 15:02:59
Citata iš: RoxiO  balandžio 22, 2012, 14:59:21
Citata iš: Beelzebub  balandžio 22, 2012, 14:54:43
Aš pavyzdžiui sutikčiau paragauti žmogienos, jei kas pasiūlytų. Dėl įdomumo. :)

Aš neprisiversčiau :D


Aš tai nematau skirtumo tarp kokios kiaulės mėsos ir žmogaus mėsos. Ar kokio kito gyvūno.


Gal ir nėra skirtumo, bet psichologiškai turėtų būti sunku valgant savo rūšies atstovą.

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  balandžio 22, 2012, 15:10:41
Gal ir nėra skirtumo, bet psichologiškai turėtų būti sunku valgant savo rūšies atstovą.

O kas čia psichologiškai sunkaus? :-\ Šiaip tai psichologiškai sunku turėtų būti kad ir kokią katytę suvalgyt, nors tai jau nėra tos pačios rūšies atstovas.

Turbūt toliau patylėsiu šia tema, nes nieko gero nenujaučiu.

OKULTISTE

Lietuvoje net gražiai įpakuota cha:


Beelzebub


RoxiO

Vargšas diedukas :D

Phoenix

Šlykštus dalykas tas kanibalizmas  :-[

Hekate

Hmm gal ir atrodo nenormalu ir truputį primeną ''Svynį Todą"  :D o čia mano žinomas dokumentas apie "žmogiena" :
Viename 1968m. dokumente karys Zutovana (Sutowana) iš Irian Džajos Naujojoje Gvinėjoje pareiškė: "Kai buvo nužudyti abu baltieji žmonės ir Dani gentainis, nutempėme juos į šokių aikštelę ir pakabinome ant medžio galva žemyn, kad išbėgtų kraujas. Pasikvietėme iš kaimų moteris. Jos į šutinimui skirtas duobes pridėjo šakų, pakūrė ugnį, užklojo ją žolėmis ir uždėjo akmenų.
Žmogiena nevalgoma, jei prieš tai kurį laiką nepakabo. Tik anksti rytą, kai akmenys duobėse buvo įkaitę, kiekvienas buvo įkaitę, kiekvienas buvo paguldytas į savo duobę. Prieš tai jiems buvo perpjauti pilvai ir išimti viduriai, o jų vietoje prikimšta saldžiųjų bulvių. Du mūsų vadai, Holonapas ir Selas, nupjovė ir sėklides, vėliau jos įdėtos į didelį pieno dėklą. Galva, rankos ir kojos buvo atskirtos ir kartu su bananų lapais uždengtomis kepenimis, inkstais ir širdimi paguldytos prie kūno. Taip mėsa iššunta geriausiai. Kai pradėjome valgyti, dar švietė saulė."
Klausimas:"Ar dažnai valgei žmogieną?"
"Keturis kartus, tačiau tai pirmas kartas, kai valgiau baltojo žmogaus mėsą. Jų mėsa niekuo nesiskiria nuo įprastos mėsos, skonis panašus į kiaulienos, tik šiek tiek saldesnė."

Tai va. Manau kad visokios genys valgė žmones ir jiems tai buvo paprasta kasdienybė  :) Nors tikrai nenormalu vis viena  :-\

OKULTISTE


Aukštyn