paragraf 78 nutikimas

Pradėjo paragraf 78, vasario 24, 2013, 18:52:21

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Mano istorija nutiko kai buvau 7 klasėje.
Turėjau draugą, vardu Haris. Mes abu nuo penktos klasės domėjomės paranormaliais reiškiniais, užsiiminėjom spiritizmu, magija ir panašiais dalykais. Kartais penktokams pravesdavome pamokėles apie visokius paranormalius reiškinius. Buvo smagus laikas.
Buvome su Hariu sudarę sutartį: jei kuris nors mirs, po mirties pasirodys kitam.
Vasarą iš šeštos į septintą klasę Haris mirė paslaptingomis aplinkybėmis.
Man besimokant septintoje klasėje, kartą naktį pabudau iš miego ir išvydau Harį mėlyname švytėjime stovintį mano kambaryje. Išsigandau ir užsidengiau galvą su kaldra. Po kurio laiko iškišau galvą iš po kaldros, bet Hario jau nebuvo.
Dabar laiks nuo laiko aplankau jo kapą.
Vis galvoju kas tai buvo. Pirėjau trijų išvadų:
1. Haris įvykdė mūsų sutartį
2. Tai buvo miego paralyžius
3. Psichotinė haliucinacija iššaukta netekties skausmo.

Nežinau kuris variantas tikras. Ką manote?

invisible

Citata iš: paragraf 78  vasario 24, 2013, 18:52:21
Mano istorija nutiko kai buvau 7 klasėje.
Turėjau draugą, vardu Haris. Mes abu nuo penktos klasės domėjomės paranormaliais reiškiniais, užsiiminėjom spiritizmu, magija ir panašiais dalykais. Kartais penktokams pravesdavome pamokėles apie visokius paranormalius reiškinius. Buvo smagus laikas.
Buvome su Hariu sudarę sutartį: jei kuris nors mirs, po mirties pasirodys kitam.
Vasarą iš šeštos į septintą klasę Haris mirė paslaptingomis aplinkybėmis.
Man besimokant septintoje klasėje, kartą naktį pabudau iš miego ir išvydau Harį mėlyname švytėjime stovintį mano kambaryje. Išsigandau ir užsidengiau galvą su kaldra. Po kurio laiko iškišau galvą iš po kaldros, bet Hario jau nebuvo.
Dabar laiks nuo laiko aplankau jo kapą.
Vis galvoju kas tai buvo. Pirėjau trijų išvadų:
1. Haris įvykdė mūsų sutartį
2. Tai buvo miego paralyžius
3. Psichotinė haliucinacija iššaukta netekties skausmo.

Nežinau kuris variantas tikras. Ką manote?

Tikrai įdomus nutikimas. Kaip esi toks skeptikas, tai labiau tau tikėtinos išvados - 2 ir 3, bet manau 1, nors galima įtraukti ir kitas sutartis, pvz.: tai buvo tavo pasąmonės vaisius, nes tu prisiminei tą Jūsų sutikimą, tai tiesiog atrodė, jog jis įvykdys sutartį ir streso apimtos smegenys padarė tau vaizdinį :)

paragraf 78

Na taip, aš ieškau racionalaus paaiškinimo, bet vistiek visą šį laiką yra noras tikėti jog tai buvo susitarimo įvykdymas

Marius

O aš visgi tikiu ,kad variantas nr.1 

paragraf 78

Kodėl taip manai, Mariau?

Marius

Todėl.kad manau/tikiu jog po mirties neišnykstam ,kaip dūmas,kad kažkas yra po gyvenimo,nežinau kas ,bet yra..ir dar tikiu,kad duotas pažadas,tikras pažadas turi didelę galią ir reikšmę,kad net ir mirtis negali,kaikurių pažadų nutraukti,ar sustabdyti..

OKULTISTE

Dar variantas: kadangi Dievas kalba kiekvienam asmeniškai suprantama kalba, tai gal taip tiesiog "pasakė", kad melstumeisi už tą draugą ar apskritai už mirusiuosius... Gal... Čia tik dar viena galima išvada...

P. S.: gražu - mėlynas švytėjimas...

paragraf 78

Na taip, Mariau, aš tuo noriu tikėti, bet protas vis bando rasti racionalų paaiškinimą.

Marius

Protas..hmm.labai slidus dalykas tas protas..aš ir daugumoje atveju pasikliauju protu,bet kartais ateina toks momentas,kai protas atsimuša į tam tikras ribas,o tada tenka pasikliauti jausmais,isitikinimais ir nuojauta,manau jie tam ir duoti,kad atliktų tai ko negali protas..

paragraf 78

Va man su tokiu atsidavimu jausmams ir intuicijai visada buvo problemos. Net mano tikėjimas remiasi visų pirma logika. Studijos privertė protauti, nes anksčiau viską jausmiškai priimdavau.

Marius

Na gyveni ir mokaisi..Galima pasakyti mokaisi gyventi.Kaip mėgstu sakyti -reik mokėti ''sukalibruot'' gyvenimą,suderint protą,jausmus ir visą patirtį kurią gauni gyvendamas.Aišku tai labai sunku ir manau retam kuriam pavyksta,bet to siekt verta.

saone

O gal galima plačiau apie mirties priežastį? Nes dabar tai, sorry, bet atrodo kaip iš lempos pasakėlė, juk ne kasdien lietuvoje šeštokai ima ir miršta...

paragraf 78

Jo brolis išėjo pasitikti mamos, o kai grįžo namo rado jį negyvą. Tiesiog mirė ir viskas. Neaišku nei dėl ko nei kodėl. Bet jo mirties aplinkybės yra neesminės, nes šioje istorijoje svarbu tik pats mirties faktas ir vizija.
Beje jis žinojo, kad greit mirs, nes esybė su kuria bendraudavome spiritizmo seanso metu, ta esybė teigė esanti ateiviu iš kitos planetos, sakė kad jį greitai pasiims. Mes kažkaip nusprendėme jog apie jo mirtį buvo kalbėta. Jis apskritai daug apie mirtį kalbėjo.
Beje tai buvo kokiais 1990 metais, niekaip neįsimenu jo mirties datos

Benamis

Na bet tiketi, kas bendravo per seansa nereiketu... Pats minejai, kad bendraujama dazniausiai su visai kitomis butybemis negu mums prisistato...

Nereikia atmesti ir kitu variantu. Ivykis tikrai turejo sukresti tave, taigi ir smegenu isdaiga labai tiketina :)

paragraf 78

Aš tik nupasakoju aplinkybes, kad aiškiau būtų. Vertinimą pateikiau pirmame pranešime.
O tie spiritizmo seansai, tai jie buvo ir ten daug įdomių dalykų buvo nutikę.
Pvz. vienas atvejis.
Mes per pertrauką nusprendėme klasiokams parodyti kaip veikia tie spiritizmo seansai, na čia tas elementarus variantas su lapu ir adata. Klasiokai žinoma sako, kad čia mes patys ranka vedžiojame. Tada sako įrodykit kad ne. Sugalvojome užduotį, per tą esybę pašaukti klasioką kurio nebuvo kabinete. Sakom: ar gali pašaukti Audrių (berods toks jo vardas buvo). Sako: Taip. Mes: Tai pašauk.
Po kokių 10 sekundžių į klasę įsiveržia Audrius ir pribėgęs prie mūsų klausia: Ko norėjot?
Visi žinoma liko apšalę, kaip ir mes patys.
Su mumis dar buvo viena panelė kuri irgi spiritizmu nuo mūsų užsikrėtė. Tai jai buvo visai prastai, jei į dieną bent kartą neatsisėsdavo prie lapo ir nepabendraudavo su "dvasia" tai jai iš nosies kraujas imdavo bėgti. Atsisėsdavo ir nustodavo.
Vėliau mes su Hariu jos lapą peržegnojome ir sudeginome, tuo visi jos nuotykiai ir baigėsi.

Aukštyn