Meditacija

Pradėjo Teroras, liepos 21, 2012, 22:03:08

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Kazkaip net nustebau, kad paieskoje neradau temos apie meditacija. Visuomet galvojau pabandyti, taciau niekuomet nesiryzau, kazkaip gaila laiko ir nezinau ar realiai bus man is to nauda... Gal forume kas nors praktikuoja meditacija? Galetu kas nors papasakoti man placiau apie ja? Nes tingiu skaityti 20 puslapiu teksta internete... Jeigu skirciau per diena 20 min. meditacijai, ar butu kokia nors nauda is to? Nes kazkaip laiko gaila... ;D

TinSoldier

Kaip tik neseniai vieno forumo nario prašiau, kad nurodytų ką nors apie meditaciją pradedančiajam. Tai šitą video davė:

http://www.youtube.com/watch?v=TWttCv0p6WQ

Bet, bent jau man, kažkoks įtartinas jis :) Pvz, jei medituojant užsimerkus pradedi matyti spalvas, reiškia, kad atsiveria trečioji akis ir per ją pradedi matyti kitus matmenis, kitus dažnius kažkokius ir t.t. ir pan. Nors, pvz, kitam puslapyje apie meditaciją rašo, jog spalvos gali būti matomos dėl besikeičiančio žvilgsnio fokusavimo ar pan.http://dailyheal.com/meditation-news/do-you-see-colors-during-meditation/

Antras variantas bent man asmeniškai patrauklesnis :) Dar ten tam video apie kosmines energijas, astralinius kūnus mala. Tai šitai man nelabai patinka. Bet gal kam nors tiks, pažiūrėkit.

Beje, tam video dar sako, kad medituoti reikia mažiausiai tiek, kiek tau metų yra. Pvz, jei tau yra apie 20 metų, tai vienu prisėdimu turėtum medituoti apie 20min.

O, šiaip, kas turit įdomios info apie meditaciją tai tikrai pasidalinkit. Ir man labai įdomu :) Tik būtų gerai be perdėto misticizmo ir paranormalumo :)

P.S. Šimtas teigiamų dalykų, atnešamų meditacijos:

http://dailyheal.com/meditation-articles/100-ways-in-which-meditation-benefits-you/

Asasinas

Citata iš: Teroras  liepos 21, 2012, 22:03:08
Galetu kas nors papasakoti man placiau apie ja?


Meditacija - tai astralinė kelionė azijietišku būdu.  :D

eternal.bliss

Rezultatus pagreitina muzika, tikrai akivaizdžiai jei tinkama pasirenkama.
Patys greičiausi rezultatai tai: gilesnis miegas, geriau išsimiegama, pradedama ankščiau keltis ir mažiau miego reikia. Dar taip pat greitai pasireiškia sveikatos sustiprėjimas, jėgų atsiradimas, stuburo skausmus panaikina. Čia tokie kaip pirmieji pokyčiai fiziniai.

Benamis

Tai gal kas nors galetu man paaiskinti, kodel per meditacija reikia butinai 'tupeti' tokioje pozoje:



? O kas jeigu man ta poza nepriimtina/nemaloni/negaliu atsipalaiduoti? Jeigu pvz. sedesiu ant sofos ir medituosiu, tai jau nepatirsiu meditacijos teikiamus malonumus? Sito as nesuprantu, taigi buciau dekingas jeigu kas nors issamiau paaiskintu.

.L.U.T.H.O.R.

Iš kur traukei kad yra būtina? :)

Benamis

Gal nebutina, nezinau - del to ir klausiu :) Tiesiog visur propaguojama viena ir ta pati poza :)

.L.U.T.H.O.R.

Na arba tokia arba dar sėdėt ant kėdės, kad būtų tiesi nugara, ir kojos 90 laipsnių kampu į žemę :)

eternal.bliss

gali nors ir gulėdamas, bet tada užmigsi.

shamanaz

Citata iš: Benamis  liepos 21, 2012, 23:16:43
Tai gal kas nors galetu man paaiskinti, kodel per meditacija reikia butinai 'tupeti' tokioje pozoje:



? O kas jeigu man ta poza nepriimtina/nemaloni/negaliu atsipalaiduoti? Jeigu pvz. sedesiu ant sofos ir medituosiu, tai jau nepatirsiu meditacijos teikiamus malonumus? Sito as nesuprantu, taigi buciau dekingas jeigu kas nors issamiau paaiskintu.

Tai lotoso poza, kilusi iš Indijos jogos. Sėdint tokioj pozoj pasisemiama daugiausiai energijos iš aplinkos, sukuriamas tarsi apsauginis ratas, beje, tokioje pozoje galima išsėdėti ilgiausiai.
http://www.lev.lt/lt/joga/jogos-pagrindai/913-padmasana-lotoso-poza.html

Beelzebub

O jeigu žmogus dažnai užminga ir sėdėdamas? Tai kaip tada?

Teroras

Aciu uz atsakymus. O kiek laiko per diena reiketu skirti meditacijai? Ar kaip TinSoldieris minejo, priklauso nuo zmogaus amziaus?

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Teroras  liepos 22, 2012, 18:00:33
Aciu uz atsakymus. O kiek laiko per diena reiketu skirti meditacijai? Ar kaip TinSoldieris minejo, priklauso nuo zmogaus amziaus?


Tiek kiek be prievartos gali išsidėti :D Nebent tavo tikslas, prievarta sėdėt :D be to būna ir aktyvių meditacijų. Bet čia vėl reikia susitarti ką laikome meditacija :)

shamanaz

Pamoka apie meditaciją.

eternal.bliss

vistik geriau užmigti sedint medituojant nei net nesistengti. Jeigu tai nutinka greitai, tai parodo, jog žmogus linkęs aktyviai galvoti ir mastyti visą dieną, ką reiktų daryti tai pakeisti įpročius ir stebėti savo mintis. Tai pailgins meditaciją ir jos gilumą.

Dėl meditacijos laiko pats prendi, nors ne laikas parodo efektyvumą o pats gilumas. Kuo gilesnė meditacija tuo efektyvesnė.  Beto žiurint ko nori pasiekti.

Aukštyn