NSO + F16?

Pradėjo Benamis, rugpjūčio 29, 2011, 19:08:09

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Radau idomu video http://www.zwala.pl/lGGi-dwa-mysliwce-wojskowe-eskortuja-ufo - kaip manote klastote? Nes tikrai ispudingai atrodo

paragraf 78

Atrodo tikrai įspūdingai, o dėl klastotės ar ne, gal kas kitas pasakys, nes aš neapsiimu to spręsti, neesu video ekspertas.

reptile

Gal ir ne klastote nes lygiai tokia pacia lekste maciau per velines tik  aplinkui ja buvo sviesos.

advena

manau cia ne klastote. :o

CMYK

Kažkaip sunku spręsti, ar klastotė čia, ar ne.
Neatrodo, kad būtų tiesiog įklijuota default'inė lėkštė, bet judėjimo atžvilgiu kažkaip nenatūraliai juda.. :D

.L.U.T.H.O.R.

Sakyčiau, kad netikra. Ir greitis kažkoks mažas, tikrai ne viršgarsinis :D Kompiuterinė grafika ir tie patys lėktuvai.

RoxiO

Vau. Galbūt tai ne ateiviai, o žmonės tiesiog pasidarė skritulio formos lėktuvą. :D

Samdomas Žudikas

Manyciau kad ten klastote.

P.S. Ten ne F-16  :D

paragraf 78

F16 kaip suprantu nurodytas grynai kaip sąlyginis lėktuvo apibūdinimas, nes prie video neradau kad būtų paminėta jog tai būtent F16. Kaip suprantu lėktuvų pavadinimus sugalvojo benamis, tai čia jo kaltė :)
Be to, net jei ir autorius būtų nurodęs, kad tai F16 tai nebūtų argumentas klastotei, nes didžioji dalis žmonijos neskiria lėktuvų pagal pavadinimus. Aš asmeniškai geriausiu atveju pasakyčiau jog tai buvo du naikintuvai, o kokie jie velnias juos žino.

Samdomas Žudikas


Sitas kažkoks keistas, ka jūs manot?

Antras tai manau fake, nes naikintuvas neleidžia taip ugnies(kažko), nebent tai expermentinis
naikintuvas, bet ydomus.

.L.U.T.H.O.R.

Pirmajame tai kažkaip keistai atrodo lėktuvas ir tas nso, kažkokie stikliniai. ir nso palieka contrail'ą :D

Samdomas Žudikas

Jo man irgi kažkaip.... keistai atrodo

Aukštyn