Apie prasmę, iliuzijas ir pinigus

Pradėjo Creative, sausio 06, 2019, 20:48:25

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

kas šio forumo šeimininkas? ką jis mąsto :)

elteide

Citata iš: Vytautas  sausio 13, 2019, 17:40:42Na hostingas su eu galūne matams kainuoja apie 5€.(sumelavau mėnesiui, pats domenas tiek metams) O koks tvs kaip joomla ar panašus iš viso dykai. O jame forumo modulis taip pat dykai. Tik visai realus pasidomėjimas kaip tai paleisti. Tik problema kad to niekam to nereikia, nes ir taip kalnai abejotinos vertės informacijos.
gal galetum rekomenduoti ka konkretaus is hostingo tokio?

Vytautas

#32
sausio 18, 2019, 17:41:58 Redagavimas: sausio 18, 2019, 17:56:33 by Vytautas
Citata iš: elteide  sausio 18, 2019, 13:45:58gal galetum rekomenduoti ka konkretaus is hostingo tokio?
Na pačius domenus tai perku serveriai.lt . Ten galima pirktis ir pačią talpinimo paslaugą. To varianto už 3.99+pvm manau daugiau nei pakankama. Yra visokių nemokamų. Bet ten jau bus vardas toks savotiškas. Gausis kaip subdomenas. Aš darau kitaip. Normaliai perkuosi tik domeną o nukreipimas į mano namų išorinį ip nemokamas. Po to statausi savo kompiuterį - serverį. Tam tinka bet koks kompiuteris su kokia nors Linux os. Kaip tik ruošiuosi pirkti tokį labai mažą kompiuteriuką NUC konkrečiai (COMPUTING KIT CI3-8109U/BOXNUC8I3BEH2 961600 INTEL) ir pasileisti kaip serverį. Jo kaina bus apie 320€. naudojamas galingumas apie 60w. Gaunasi 24x60= 1.44kw/h tai apie  grubiai apie 0.2€ parai. Mėnesiui 6€. Kaip ir brangiau nei talpinti ne namuose. Bet visas serveris po ranka visai techniškai įdomu ir patogu. Aišku saugumas iššūkis. Per parą bandymų nulaužti sistemą bent koks 1000. Tai čia tokių gana vaikiškų. Buvo situacija kada turkai iškėlė savo vėliavą vietoj mano prižiūrimo tinklalapio.  :) Prirašiau nemažai bet ne ką patariau.  :) Bet mano nuomone serveriai.lt neblogas saugumas ir suteikiamos valdymo priemonės taip pat geros ir patogios. Galima susiinstaliuoti kokį TVS kaip Joomla ar wordpress ir puslapis gatavas.

elteide

tai cia Lt? o ne lt? universalesnis ir kad pigesnis koks?

Vytautas

Citata iš: elteide  sausio 18, 2019, 19:51:12tai cia Lt? o ne lt? universalesnis ir kad pigesnis koks?
Na pvz šitas https://www.wix.com/ nemokamas. Kažką bandžiau gaunasi ir veikia. Grynai asmeniniam puslapiui visiškai pakanka. Kiek suprantu iš nemokamų gan populiarus. Pasibandymui tikrai pakaks. :)

klajunas

@Vytautas  Jeigu "ezoterinis"  :)  gal pareklamuotumėt savo puslapį?

Vytautas

#36
sausio 18, 2019, 22:03:57 Redagavimas: sausio 18, 2019, 22:07:29 by Vytautas
Citata iš: klajunas  sausio 18, 2019, 21:36:46@Vytautas  Jeigu "ezoterinis"  :)  gal pareklamuotumėt savo puslapį?
Vienas tai "valdiškas" gimnazijos puslapis veikiantis jau gal daugiau kaip 10 metų. Tai nėra ką reklamuoti. Buvę šiaip visokių eksperimentų grynai treniruotės tikslais. O dabar pagal turimą paskutinę "ezoterinę" informaciją ruošiama. Ir jei bus fizinis išpildymas to kas sutarta su anapusiniu pasauliu tai bus tiesiog būtinas viešinimas, skelbimas ir reklamavimas. :) Tai tiesiog žmonės įspėjanti informacija ir jų reikalas rinktis. Bet reikalingas labai aiškus konkretumas ir įrodymai. Tuščias kalbėjimas beprasmis dalykas ir žmonių klaidinimas. Beja apie klonus mano informacija neteisinga. :) Pasirodo aš pats esu kopija. :) Viskas įdomiai atvirkščiai. :) Žodžiu bus įrodymai bus informacija. Nebus tai ir tinklalapis bei video nebus paleisti. :) Viskas kovo pradžiai. Fizine prasme sočiai darbo nes viską pats darausi tiek "teorine"  tiek technine prasme ir dar grynai ūkiški darbai kaime. Bet tai malonus poilsis. :)

elteide

Citata iš: Vytautas  sausio 18, 2019, 20:45:19Na pvz šitas https://www.wix.com/ nemokamas. Kažką bandžiau gaunasi ir veikia. Grynai asmeniniam puslapiui visiškai pakanka. Kiek suprantu iš nemokamų gan populiarus. Pasibandymui tikrai pakaks. :)

reiktu , kad butu ir funkcija forumui ar pan..

Aukštyn