Ar reikia ANOMALIJA.LT portalui tureti savanorius zurnalistus?

Pradėjo Ateviu kultas, vasario 27, 2015, 02:12:31

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Ateviu kultas

Mano nuomone,sita tinklalapi reikia stiprinti,reikia nepriklausomu zurnalistu kurie,vykdytu veikla,tyrimus ,,paranormaliu,, yvykiu.Tai butu daug stipriau negu kopijuoti straipsnius is JAV bulvariniu laikrasciu.

paragraf 78

Citata iš: Ateviu kultas  vasario 27, 2015, 02:12:31
Mano nuomone,sita tinklalapi reikia stiprinti,reikia nepriklausomu zurnalistu kurie,vykdytu veikla,tyrimus ,,paranormaliu,, yvykiu.Tai butu daug stipriau negu kopijuoti straipsnius is JAV bulvariniu laikrasciu.


Tai pirmyn. Rašyk savo straipsnius :)
Aš pats va jau ne vieną dešimtį jų prirašiau.

Benamis

Citata iš: Ateviu kultas  vasario 27, 2015, 02:12:31
Mano nuomone,sita tinklalapi reikia stiprinti,reikia nepriklausomu zurnalistu kurie,vykdytu veikla,tyrimus ,,paranormaliu,, yvykiu.Tai butu daug stipriau negu kopijuoti straipsnius is JAV bulvariniu laikrasciu.


Tai prisidek, kas trukdo? :)

Jimas

Jo :D . Dabar pats pagalvok, kur nors Kinijoj nutinka koks ateivių apsireiškimo įvykis, tai iš Lietuvos dabar kokį @paragraf 78 nusiųst daryt tyrimų Kinijoje žinai kiek kainuotų?:D
Nebent pats esi kapitalą sukaupęs, tai pirmyn investuok į anomaliją :D

.L.U.T.H.O.R.

Čia gal žmogus labiau tikisi, kad Lietuvoje vykstančiais kažkokiais reiškiniais kas nors domėtųsi ir rašytų apie tai straipsnius. Va @paragraf 78 įsteigė institutą, tai gal ateis laikas gausim kada kokių nors tyrimų išvadų :D

paragraf 78

Na su štituo tai dar reikia palaukti kol įsivažiuosime :)
Šiaip planuojame visokius seminarus ir išvykas rengti.
Galų gale, ar reikia oficialiai vadintis žurnalistu? Išgirdai kad kokiam kaime kažkas matė vaiduoklį ar NSO, važiuoji, apklausi, o suvedęs tekstą į kompą siunti anomalijai. Ir visiems gerai :)
Šiaip ritai, rašykite straipsnelius :)

Ateviu kultas

Gerai atsakyta,as tik uz,bet manau cia reikia organizuotai daryti.Nes ysivaizduokit,nuvaziuoja koks nors ten NSO fanas y taremai ,,apsireiskimo,, vieta..tai zinot jis ten gali pasaku pagal savo fantazija prikurti.Reikia kad bent pora zmoniu vyktu,kad ,,blaiviai,, galetu viska yvertinti.Logiskai faktus sudelioti visus.Ir tada iseitu normalus straipsnis.Kur zmones galetu viska yvertinti.Nes kai bandoma ytikinti zmones kad tai NSO,tai jie tik zvenge is to.Bet koks skirtumas, POP kulturai tai ,,pofik,, visais laikais buvo ir bus,,,,geriau jau tyrimus daryti del vidines sistemos.AISKU vidine sistema juk irgi reikia sukurti.

Ateviu kultas

O tu profesionaliu zurnalistu tikrai manau kad nereikia.Cia reikia zmoniu kurie ,,pasisvente,, sitam reikalui yra.Juk niekas uz tyrimus net nemoketu,cia labiau jau ,,uzklasine,, butu veikla po darbo.

Ezekiel

Jei čia kur nors netoli įvyktų paranormalus incidentas tai žinoma būtų šaunų jei kas mėgstantis bendrauti paimtų interviu.

paragraf 78

@Ateviu kultas nerašyk dviejų pranešimų vienas paskui kitą, jei nori kažką papildyti, naudokis funkcija "keisti"
Taip pat rekomenduoju perskaityti forumo taisykles

(ir spelingą įsijunk) :)

Aukštyn