truKdo

Pradėjo paragraf 78, lapkričio 29, 2012, 13:54:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

anonymusas

Admin ka tu patempi lupa kaip mazas vaikas. Nenoriu taves izeidinet o truputelis kritikos dar niekam nepakenke. Si foruma daugiau skaitau nei cia rasau, tai sie isidirbinejimai naujoves nelabai mane jaudina. Peace  :)
OT: (Sorry Mod)
Seseli grisiu i LT nupirksiu dideli sokoladini apibarstyta smulkintais migdolais, alergijos riesutams neturi?
Adresiuka palik Maximos atsiliepimu knygoje.

.L.U.T.H.O.R.

Neturiu. Palikau  :-*

snofru

pralinksminot, šokolado mėgėjai :)

skerys

Citata iš: anonymusas  lapkričio 30, 2012, 11:58:03
Admin ka tu patempi lupa kaip mazas vaikas. Nenoriu taves izeidinet o truputelis kritikos dar niekam nepakenke. Si foruma daugiau skaitau nei cia rasau, tai sie isidirbinejimai naujoves nelabai mane jaudina. Peace  :)
OT: (Sorry Mod)
Seseli grisiu i LT nupirksiu dideli sokoladini apibarstyta smulkintais migdolais, alergijos riesutams neturi?
Adresiuka palik Maximos atsiliepimu knygoje.


Vo cia bachuras matosi mldc!! Supranta ko mes cia susirinkom, o dabar siemkes gliaudom sitoj temoj....(toliau gyli mintis- kaip kazkas ir sake;))

astropasaulis

Man asmeniškai netrukdo gramatinės klaidos, nors pats stengiuosi rašyti vengdamas klaidų. Gal paprasčiausiai kitiems lietuviškos raidės asocijuojasi su laisvės apribojimu? Rašydami kaip nori jie išreiškia savo laisvę. Be to, juk kartais tave taip gali suintriguoti kokia nors tema, kad be komentuodamas gali pasiduoti emocijoms ir nenorėdamas pridarai gramatinių klaidų. :)

vitake

Mane tai erzina. Aišku, pasitaiko žioplų klaidų, bet kai rašoma ištisai su klaidomis ir be skyrybos ženklų yra baisu. Ir net juokinga darosi kai koks beraštis pradeda rašyti rimtose temose ir dar bando kažką aiškinti, tai visiškai numuša žmogaus vertę ir į jį neišeina žiūrėti rimtai.

RoxiO

Dėl atviro išsi**sinėjimo iš lietuvių kalbos, tai sutinku, tačiau šveplas tekstas man atrodo visiškai nekaltas dalykas. Aš ir pats programuoju, tai kaip jau kažkas sakė - sunku vienu metu dirbt su kodu ir rašyt lietuviškai. Be to, pavyzdžiui, mano mama naudojasi šiuo forumu, tačiau ji įpratusi rašyti šveplai. :) Bet ji tikrai yra išsilavinusi. MAnau, kad tai nieko nereiškia.

omcikas

#37
gruodžio 02, 2012, 07:56:39 Redagavimas: gruodžio 02, 2012, 08:13:23 by omcikas
Tai gal balsuojam .. ?  :) Aš už šveplą tekstą pasirašau. Jeckau kleckau kaip sunku po tiek metų mėgint rašyt lietuviškai ???

2020 metai. Lietuvių kalbos pamoka.
- Vaikai, įsiminkite visam laikui - pagrindinė skyrybos taisyklė: po „šypsenėlės" rašinėlyje kablelis nededamas.

bs2000

Citata iš: vitake  lapkričio 30, 2012, 19:06:50
Mane tai erzina. Aišku, pasitaiko žioplų klaidų, bet kai rašoma ištisai su klaidomis ir be skyrybos ženklų yra baisu. Ir net juokinga darosi kai koks beraštis pradeda rašyti rimtose temose ir dar bando kažką aiškinti, tai visiškai numuša žmogaus vertę ir į jį neišeina žiūrėti rimtai.

o ka tu laikai rimtomis temomis??  ;D

vitake

Citata iš: bs2000  gruodžio 02, 2012, 10:27:02
o ka tu laikai rimtomis temomis??  ;D

Tas kuriose gali būti tik faktai, įrodymai, tikslios žinios ar temos susijusios su svarbiais dalykais.

paragraf 78

Būkit žmonės, bent jau spelingu naudokitės, nes pastoviai klaidos tokios lyg beveik visi rusai būtumėt. Pvz. trūkdo, ydėja ir t.t.
Gerbkime lietuvių kalbą, po paraliais

_Anonimas_

Aš taip pat už tai, kad tekstas forume būtų rašomas be klaidų ir su lietuviškais rašmenimis. O tie kas sako, kad prie šių rašmenų sunku priprasti, tai labai klysta. Galiu patvirtinti, nes kai pats perėjau prie šio žodyno, priprasti daug laiko neprireikė.

eternal.bliss

Man patiko kai pabraukdavo klaidas kur blogai parašydavai. :)

Aukštyn