Kažko trūksta....

Pradėjo RoxiO, birželio 28, 2012, 18:06:49

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Sveiki, jau ne pirmą kartą užėjęs į Anomaliją pajaučiu kažkokią savotišką nostalgiją, todėl pagalvojau, kad visgi parašysiu, žodžiu manau, jog čia labai trūksta veiksmo... Manau jūs turėtumėte įdiegti realaus laiko pokalbių kambarį (internete yra daug nemokamų variantų) arba investuoti į reklamą (pastaruoju variantu galite susisiekti su manim, galiu pagelbėti šiuo klausimu)... Būtu smagu kiekvieną kartą užėjus į forumą rasti vis naujų narių, daug naujų temų, na norisi, kad veiksmas būtų. Tai rašau ne kaip kokį skundą, o kaip norą, kad anomalijai būtų kuo geriau ir tikiuosi, kad nepraleisite pro akis. :)

Linkėjimai ;)

Benamis

Matai puslapio tematika yra tokia, kad tikrai toli grazu ne visus traukia, tai automatiskai sunkiau rasti ir dalyviu. Nes pripazinkime, daugiau yra zmoniu kurie Google narsykleje iesko:

"Programos kompiuteriui"

negu

"Susitikimai su ateiviais"

Kas liecia pati foruma, tai mano nuomone siuo metu jis yra vienas is geriausiu (o gal net geriausias) visoje Lietuvoje nagrinejantis paranormalius ivykiu. Nemanau, kad siuo metu rasi geresni.

Reklama butu neprosal, bet apie anomalija pranesti interneto erdveje gali ir kiekvienas is musu :)

RoxiO

Citata iš: Benamis  birželio 28, 2012, 18:13:25
apie anomalija pranesti interneto erdveje gali ir kiekvienas is musu :)


Tą paskutiniu metu ir stengiuosi daryti :)

Aš netgi turiu vieną idėją, bet ją geriau būtų atskirai aptarti, o ne forume. O be to - aš ir manau, kad tai geriausias forumas (šiuo metu tai apskritai vienas iš dviejų forumų, kuriuose lankausi), tačiau to nepakanka, gal pasirodysiu arogantiškas, bet man norisi daugiau. Manau ne vienam man.

Benamis

Cia normalu. Kuo daugiau zmogus turi, tuo daugiau nori :) O jeigu turi ideja, tai lauk adminu PM ;D :D

RoxiO

Citata iš: Benamis  birželio 28, 2012, 18:17:50
Cia normalu. Kuo daugiau zmogus turi, tuo daugiau nori :) O jeigu turi ideja, tai lauk adminu PM ;D :D


Tikiuosi parašys :D

paragraf 78

Autoritetingai skelbiu kad mūsų forumas aktyviausias tarp kitų Lietuvos forumų skirtų paranormalių reiškinių tematikai.

RoxiO

Citata iš: paragraf 78  birželio 28, 2012, 18:26:41
Autoritetingai skelbiu kad mūsų forumas aktyviausias tarp kitų Lietuvos forumų skirtų paranormalių reiškinių tematikai.


Šaunu :)

Teroras

Ir sutinku ir nelabai... Kartais net nervina kai forumai buna per daug aktyvus... Uzeini ir nezinai nei ka skaityti, nei ko griebtis ;D Bet cia gal tik man taip... ;D

RoxiO

Citata iš: Teroras  birželio 28, 2012, 18:32:25
Ir sutinku ir nelabai... Kartais net nervina kai forumai buna per daug aktyvus... Uzeini ir nezinai nei ka skaityti, nei ko griebtis ;D Bet cia gal tik man taip... ;D


Aš net neskaitau tų temų, kurios man neįdomios (tik, kad tokių nedaug yra).

paragraf 78

Na šiuometinis aktyvumas man atrodo idealus. Rašoma pakankamai daug, bet ne per daug. Nes manęs paties irgi netraukia forumai kur rašoma be saiko. Tokiu atveju pasirenki kelias tave dominančias temas ir jose didkutuoji, o vis kita dingsta laike ir erdveje.
Va adminams ir moderams sunkoka, nes reikia stengtis viską perskaityti kad gesinti konfliktus. Kad palengvinti šį darbą sukūriau "Skundų knygą". http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=690.0

Šiaip forumas nėra chatas, kuriame viskas vyksta greitai. Tai diskusijoms, o ne pasiplepėjimams skirta vieta. Čatai kurie būna prijungti prie forumų paprastai savyje talpina visiškai bereikšmį turinį. Va kad ir mūsų šaukykla. Ar joje kas nors didkutuoja? Ne. Joje šiaip plepama. O kurti dar vieną informacijos srautą būtų absurdas, nes informacija pasidalintų ir tai kenktų forumui. čatuose informacija greitai nueina į istoriją ir neišlieka. va forume kiekvienas žodis yra įrašytas atrsi į metraštį. Jis ne žvirblis, išlėkė nepagausi

RoxiO

Pavyzdžiui aš šaukykloje nediskutuoju, nes ji žiauriai nepatogi, o paanalizuojant forumo pranešimus: beveik pusę jų parašė 5-6 žmonės, net ir pats turi parašęs virš 1000 žinučių. Tai jau 10tadalis forumo. Benamis taippat. Žiūrėk, jau du nariai ir 5tadalis forumo. Aš esu parašęs virš 700 pranešimų, jau beveik 3 dešimtadaliai. O kur kiti nariai, kaip TinSoldieris ir dar keletas, kurie parašę virš 500?

RoxiO

Na štai mano nedidelis indėlis į Anomaliją. Gal bent kiek padaugės žmonių.

http://forumas.orlaidis.lt/

Aukštyn