Privatizacija ir milijonai

Pradėjo SPACE, gruodžio 19, 2017, 14:24:03

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

SPACE

aš esu labai geros nuomonės apie save, be to, jie dar turės atiduoti po 1991m. privatizacijos, kiekvienam žmogui po 30 000 000€, laikrodis tiksi, ir jeigu dar priskaičiuosim procentus..

Linas Esu

#1
gruodžio 19, 2017, 16:17:34 Redagavimas: gruodžio 19, 2017, 17:08:22 by Linas Esu
Citata iš: SPACE  gruodžio 19, 2017, 14:24:03aš esu labai geros nuomonės apie save, be to, jie dar turės atiduoti po 1991m. privatizacijos, kiekvienam žmogui po 30 000 000€, laikrodis tiksi, ir jeigu dar priskaičiuosim procentus..

Kas tie "JIE" ? :D :D

SPACE

nu pvz. tavo darbdaviai, gerb. Linas Nesu

Linas Esu

#3
gruodžio 20, 2017, 00:38:16 Redagavimas: gruodžio 20, 2017, 00:41:00 by Linas Esu
Citata iš: SPACE  gruodžio 20, 2017, 00:02:37nu pvz. tavo darbdaviai, gerb. Linas Nesu

iš didelio rašto išėjot iš krašto... :D

taip ir galvojau kad blevyzgos čia :D

SPACE

parodyk, kur žmonės balsavo, kad tam tikri žmogystos, taptų pagrindiniais akcininkais kokio UAB ar įstaigos. žmonės balsavo už kapitalizmą, 1/3 turėjo išvažiuoti, 1/3 numirė, liko koks 0,5 milijono. Visa Lietuvos valdžia, nuo 1991m. yra nelegali, ir jie patys tai žino. Dabar daugumas akcijų išvesta į užsienį, vietiniai gauna kažkokį otkatą, procentą, ir tuo labai patenkinti. Šiaip Lietuva neturėtų egzistuoti, nes tai jau virš absurdo, pažeidžia reliatyvumo fizikos dėsnius.

Linas Esu

Citata iš: SPACE  gruodžio 20, 2017, 02:29:33parodyk, kur žmonės balsavo, kad tam tikri žmogystos, taptų pagrindiniais akcininkais kokio UAB ar įstaigos. žmonės balsavo už kapitalizmą, 1/3 turėjo išvažiuoti, 1/3 numirė, liko koks 0,5 milijono. Visa Lietuvos valdžia, nuo 1991m. yra nelegali, ir jie patys tai žino. Dabar daugumas akcijų išvesta į užsienį, vietiniai gauna kažkokį otkatą, procentą, ir tuo labai patenkinti. Šiaip Lietuva neturėtų egzistuoti, nes tai jau virš absurdo, pažeidžia reliatyvumo fizikos dėsnius.
Dar vienas nusivylęs gyvenimu , lieja širdelę internete......

Aš jums nieko negaliu padėti , tik palinkėti geros klotės ir pridėsiu , galimybės ką nors veikti visiems vienodos - autobusas važiuoja kiekvieną dieną . Verkšlenimas ir savęs gailėjimas dar niekam nepadėjo . Ate .


San IL



Citata iš: Linas EsuAte .
Ate, Linai, ne per daug su visais atsisveikinėji visur? Gal tau pačiam čia ne vieta?
Labiau įžūlesnio cinizmo dar nesu matęs.

Citata iš: CreativeVisa Lietuvos valdžia, nuo 1991m. yra nelegali, ir jie patys tai žino.
Gal galėtum plačiau? Aš nežinau nieko apie tai.

SPACE

@San IL Kaip tau pasakius, tuo metu buvo Aukščiausioji Taryba, kuri pati save išsirinko, išėjo iš TSRS komunistų partijos, ir + sausio 13 ir ba bah paskelbiama nepriklausomybė, bazuojanti save ant 1918 vasario 16 akto. Tai pagal apibrėžimą jie negalėjo dalyvauti privatizacijoje, tuo metu nuosavybę turėjo krikštyti žydai, kalbantys rusiškai, kartais turintys bajoro titulą, lenkų bajorai, ir tuo metu dar vyko karas, todėl neaišku, kas kam priklausė.
Aukščiausioji Taryba, kuri paskelbė kovo 11 aktą, tai komunistinė taryba, išrinkta visai ne žmonių. Vyriausias valdininkas tuo metu buvo Prunskienė, o ne Landzbergis.

idenmeyou

Daugumoje valdžių turtus susigriebė tie, kurie to buvo visiškai neveti. Beveik visi didžiausi pinigai yra nelagalūs, jei net ir jie uždirbti legaliai, tai įvairiomis gudrybėmis, pažintimis, nuolaidžiavimais ar kaip įprasta įstatymais, kurie naudingi turtingiesiems, bet ne vargšams. Lietuva vienas iš pavyzdžių su ta pačia privatizacija, kuomet pasiemė, tai kas nepriklauso. Dabar nemaža iš tų privatininkų vaidina verslininkus, neva prekiaudami bulves turgelyje, turtus susikrovė.

Aukštyn