Neigiamų reputacijos taškų panaikinimas

Pradėjo Anomalija, gruodžio 21, 2013, 00:11:03

« ankstesnis - sekantis »

Ar reikia panaikinti neigiamus reputacijos taškus forume?

Taip, reikia.
Ne, nereikia.
Man vienodai.
Kita(pasiūlymai komentaruose)
Žemyn

eternal.bliss

Druwi- Jau kiek rašiau tai net pamiršai. Žodžiu perskaityk nuo pradžių  ;D
Pamatysi ,jei nebus naujų narių, forumas praktiškai pradeda senti, Gladijatorių kovos galiausiai baigiasi  ;D

Iron Tara- oj kaip galėčiau paneigti tavo žodžius, tik čia ne ta tema.  ;D


Benamis

Citata iš: eternal.bliss  gruodžio 21, 2013, 15:15:39
Pamatysi ,jei nebus naujų narių, forumas praktiškai pradeda senti, Gladijatorių kovos galiausiai baigiasi  ;D


Nepasakyciau, kad neatsiranda nauju nariu, tiesiog ju galetu buti tikriausiai ir daugiau :) Tikrai ne vienas zmogus rase man i privata ir klause, kodel cia senbuviai taip nenoriai naujokus priema (ir nepasakyciau, kad tai rase man "demesio neverti" dalyviai, o atvirksciai, tokie kurie manau paivairintu foruma ne is blogosios puses).

Marius

#47
gruodžio 21, 2013, 15:20:38 Redagavimas: gruodžio 21, 2013, 15:33:48 by Marius
terorai,tai dabar gausis ,kad kiekvienas ''naujokas'' ygaus ''ymunitetą''  ir taps neliečiamas,nors ir rašys nesamones,ar blevyzgas? Sakai puola ,kaip hienos,bet tai kodėl puola?ar ne dėl to ,kad turi priešingą nuomonę,kurią turi teisę reikšt.Aš negaliu suprast ir gal dar kart pasikartosiu,kokia turi vertę DISKUSIJOSE žmogus,kuris nesugeba apgint savo nuomonės?tokiu atveju ,jei jis pasiduoda ir neyrodinėja priešingai,vadinasi jo žodžiai ir nuomonė yra niekinė,nes jis net nesistengia jos apgint..Tik tesugeba skūstis,kaip koks inkokgnito,kad jo niekas nemyli ir netiki..

Gavau eilinę dovanėlę iš pagrobtojo ir implantuoto tarpgalaktinio kaubojaus:-D

2Pacas

Dabartinei "repucijos" sistemoi daug neigiamu dalyku.Jai ji liks tokia pati tai galimas dalykas kad aplamai forumas "apmirs" nors jau ir dbr beveik apmires, diskusiju pagrinda sudaro senbuviai ir taip jau yra ilga laika.Noriu pasakyti kad naujam zmogui "issilieti"ir tapti pilnavertciu yra lb sunku.Nes kaip kaskas ir minejo pradeda koks naujokelis reikst savo nuomone ar seip reikstis,nepatinka senbuviam ji greit priminusuoja ir fsio.Tai kaip jam jaustis?Poto ir praranda nora dalyvaut forume.Zodziu sitam forume yra "kastos" ir del to yra kalta reputacijos sistema.Jos nebutu,visi jaustusi lygus,diskusijos butu gyvesnes daugiau zmoniu dalyvautu ir nebijotu reikst savo nuomones del kaskokiu minusiuku.Beabejo jum senbuviam bepiga kalbet kaip turit daug respecto.Bet kaip ir sakiau  dabartine sistema tik skandina foruma.

Marius

#49
gruodžio 21, 2013, 15:30:59 Redagavimas: gruodžio 21, 2013, 15:41:37 by Marius
Ne nu DĖL TORNIEČIŲ MEILĖS. apie ka tu tupakai šneki?nori pasakyt ateina žmogus,gauna minusą ir viskas,jau nebenori diskutuot? na apsurdas..jei turi ką pasakyt taves niekas nesutrugdys,nei minusai,nei kritika,NIEKAS. Tupakai pas paty reputacija nėra aukšta ir matyt yra šioks toks pavydas,tiems kas ja turi aukštenę,ir apie kokia ligybe šneki?kaip bus visi lygesni?nebus niekas lygesnis,nes kiekvienas žmogus su skirtingu intelektu ir pasaulėžiūra,NĖRA JOKIOS MISTINĖS LIGYBĖS.Aš matau priešingai,kad atėja naujokai,kurie turi ,ka pasakyt tikrai greit pritampa ir isilieja ir niekas jų nepauola,o kaiptik jų reputacija kyla labai greit ir žymiai greičiau,nei tavo tupakai,nors esi galima sakyt forumo senbuvis?tai atsakyk sau ir kitiems,kodęl per tiek laiko tavo reputacija taip ir nepakilo?kai tuo tarpu naujokų kylo du,tris keturis kart greičiau ir daugiau

Teroras

Taip Mariau, igauti imuniteta. Jeigu jiems uzdrausta kitiems delioti pliusus ir minusus, tai kodel kiti turetu tureti galimybe daryti tai jiems? Dvigubi standartai? Ar cia pasislepsime uz: "Ai cia, kad jie siaip sau nedeliotu prisiregistrave"? :)

Nelieciamas butu iki kazkurio laiko, lygiai taip pat pasikartosiu yra dabar, jog naujokai negali vertinti kitu zinuciu.

Zinoma turi teise reikstis, bet dazniausiai kai puola kita puse, tai tas puolimas buna be jokiu argumentu. Chech-kuolis gali naujokui sarkazmais pavaryti, tu gali sarkazmais pavaryti, o veliau rasot, kodel jis neargumentuoja? O pries ka jis turetu argumentuoti? Pries sarkazma?

Citatajei jis pasiduoda ir neyrodinėja priešingai,vadinasi jo žodžiai ir nuomonė yra niekinė,nes jis net nesistengia jos apgint..


Nezinau ar niekine :) Lengva tau kalbeti kai esi kaip as sakau "storos odos" zmogus. Bet as gi rasiau jau, kad ne visi tokie. Yra jautriu zmoniu, kuriems net minusai gali daug rupeti ir del ju jaustis blogai. Ir todel, kad jauciasi del minusu blogai nebutinai reiskia, kad tai kazkas blogo. Visai neseniai buvo naujoke atejusi (neradau temos). Sukure tema, matosi mergina galbut mazai bendrauja forumuose, galbut jautri yra, galbut dar nemoka atsikirsti ir t.t. o ja is visu pusiu "uzpuole", kad vos ne debile yra, dar paragrafas kaip forumo administratorius atejo ir pradejo jai aiskinti kur mokslininku irodymai (nors pats prikisineja religijotyrininku tyrimus kaip argumenta kuriu neimanoma patikrinti), tai kaip manai, kaip ji turetu jaustis? As neklausiu kaip tu jaustumeisi, bet pabandyk pabuti ta mergina... Suprasti kaip gali kitas jaustis yra velniskai sunku...

.L.U.T.H.O.R.

#51
gruodžio 21, 2013, 15:38:08 Redagavimas: gruodžio 21, 2013, 15:41:02 by Druwis
Citata iš: eternal.bliss  gruodžio 21, 2013, 15:15:39
Druwi- Jau kiek rašiau tai net pamiršai. Žodžiu perskaityk nuo pradžių  ;D
Pamatysi ,jei nebus naujų narių, forumas praktiškai pradeda senti, Gladijatorių kovos galiausiai baigiasi  ;D



Minusas sakai neargumentuota nuomonė. Nors dažniausiai tie kurie diskutuoja temoje tie ir deda minusus :) O tų kurie nediskutuoja ir deda yra mažuma. Tad nematau čia šitam argumente prasmės :)


O dėl naujų narių kaip sakiau, čia yra 1000+ žmonių, o diskutuojančių 100+ (čia visi kurie parašę daugiau nei 30 pranešimų)  tai kur tie kiti? Jie dėl minusų tipo nediskutuoja? :D

Marius

Bet terorai čia juk DISKUSIJŲ forumas,suprantoma,kad žmonės užverčia klausymais ir kritika, ar dar kažkuo,nes šis forumas tam ir sukurtas juk:-) Jei žmonėm kyla klausimai ir galbūt nepatogūs rašančiajam,tai ką daryt?neuždavinėt jų?tai kokia tada forumo prasmė?

2Pacas

#53
gruodžio 21, 2013, 15:39:22 Redagavimas: gruodžio 21, 2013, 15:41:11 by 2Pacas
Kokie tie naujokai Mariau? Kiek ju 1 o gal 2? Kaip ir sakiau forumas su dabartine reputacijos sistema merdeja.Na bet ka cia,cia tik mano nuomone.Jai jum smagu tarpusavi (senbuviam) rietis metai i metus,tai smagiu diskusiju tada. :)

Ps. Druwi prasau paargumentuok del ko uzdejai minusa.

idenmeyou

Nesutikčiau su reputacijos taškų naikinimų, jei kažkas bijo čia užeiti ir pasireikšti jų problema, jei bijo, kad jų nuomone kažkas sukritikuos ar paneigs, tam ir yra diskusijos, įvairūs pasvarstymai, kad įsigilinti į keliamą problemą ir žinoti ką apie tai mano kiti

.L.U.T.H.O.R.

#55
gruodžio 21, 2013, 15:47:36 Redagavimas: gruodžio 21, 2013, 15:49:31 by Druwis
Terorai, daugiau užsipulta buvo mergina žodžiais ne minusais. O kaip sako Marius, čia diskusijų forumas :)


Pacai, pasiskaityk Mariaus nuomonę. jam pritariu, o tau ne :D Todėl jam +, o tau - . Ir nereikia spamint: "Pritariu tau, Mariau šauniai pasakei" :D

Be to kiek atsimenu, tai repuatcijos sistemą forumas visą laiką turėjo. O žinučių vertinimas ir jau gana seniai atsirado. Nuo to laiko naujokų tikrai padaugėjo. Ir kaip sako Marius, Pacai yra narių, kurie už tave čia mažiau, bet reputacijos turi daugiau, tai kame šaknys? :D

Teroras

Butent Mariau, cia yra DISKUSIJOS. Ir taip, suprasciau jeigu tai butu klausimai, nepatogus klausimai, kritika, bet deja daznai tai buna diplomatiskai-nediplomatiski pasisaipymai paslepti uz ironijos/sarkazmo kurtinos ir tiek. Kadangi nuo tokiu pasisaipymu naujokus apsaugoti tikrai jokiu budu nepavyks, mano konkretus pasiulymas butu toks:

Imunitetas (gali buti tiek nuo + ir -, tiek nuo tiesiog minusu. Pastarasis bent jau man labiau patiktu) naujokams. Imunitetas galetu trukti tarkime iki to pacio skaiciaus zinuciu, kol jie patys negali vertinti kitu dalyviu.

Tai mano paskutine zinute sioje temoje :)

Benamis

Citata iš: Druwis  gruodžio 21, 2013, 15:47:36
Be to kiek atsimenu, tai repuatcijos sistemą forumas visą laiką turėjo. O žinučių vertinimas ir jau gana seniai atsirado.


Galbut klystu, bet man rodos anksciau buvo tik pliusai... O gal tik man taip atrodo... ???

2Pacas

#58
gruodžio 21, 2013, 15:53:55 Redagavimas: gruodžio 21, 2013, 16:02:25 by 2Pacas
Citata iš: Druwis  gruodžio 21, 2013, 15:47:36
Ir kaip sako Marius, Pacai yra narių, kurie už tave čia mažiau, bet reputacijos turi daugiau, tai kame šaknys? :D
O saknys tame Druwi,nuaik i mano reputacija ir paskaiciuok kiek as minusu esu gaves is mineto Mariaus.Nu bet fsio baigiam oftopica.

Mm. Benami, idomu idomu,gerai butu kad tiksliai atgamintum ar taip buvo ar ne :D

Mariau o kas pirmas pradejo? Beto tu uz mane forume jau tikrai seniau dalyvauji.Bet sakau baigiam oftopica!Ne apie musu minusus diskusija.

Marius

#59
gruodžio 21, 2013, 15:55:55 Redagavimas: gruodžio 21, 2013, 15:58:36 by Marius
Na terorai aš suprantu ,ka nori pasakyti,bet matai yra toks dalykas,kiekvienas pašaipas supranta skirtingai.kaip pvz.inkokgnito priima ,kaip asmeninį yžeidimą kiekvieną sakinį kuriame juo netikima ir net grasina teismais..bet tai nereiškia kad jis ištikro yra ižeidinėjamas ar dar bala žin ką,tiesiog mano manymu žmogus turi ,kažkokių problemų bendraujant,arba pas jį ego kaip televizijs bokštas didumo..Tai jei mes pradėsim taikytis prie tokių veikėjų,forumo formatą teks keist,pora ,kart dienoi,norint ,kad ''nuskriaustasis'' jaustūsi čia ''jaukiai''


tupakai, o va nueik ir paskaičiuok kiek man minusų sudėjai(šiaip buvo skaičiuota ir tu jų buvai pridėliojas daugiau ,nei aš tau) bet mano reputacija taviškę lenkia vienuolika kart,tai pasakyk man kame čia yra mistika?

Aukštyn