Sendaikciai,veidrodziai.

Pradėjo Sverdrup, kovo 31, 2019, 22:34:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sverdrup

Sveiki, nusipirkau sodyba. Kolkas retai ten lankausi.
Is po praeitu savininku yra like baldu, visokiu daiktu, veidrodziu, daug sventuju paveikslu.
Nebuciau cia rases jei nebuciau patekes i nemalonia situacija.
Buvo vakaras kad sumaniau ten nuvaziuot, susitvarkyt ir isplaut pirti, kitos dienos naudojimui.
Iejus i nama, ijungiau elektra ir pajauciau nejaukumo jausma kuri paskutini karta jauciau kai tevo draugas nutrauke savo gyvenima, mazdaug pries 10metu. Minciu blogu neturejau, neprisigalvojau. Tiesiog staiga uzklupo, peciai apsunko. Jausmas toks kad manes ten nenori. Man iskarta sove mintis, kad tai moteris kuri ten ladaise gyveno, ji visdar ten yra. Mire pries 15metu. Vyras dar gyvas. Isjungiau elektra, nieko nebedariau ir vaziavau namo. Po keletos dienu, pasiemiau drauga is oro upsto ir gryztant uzsimanem pirties. Paskambinau kaimynui, tad jis ja iskureno kol mes gryzom. Gryze radom ji pirtyje, viskas tvarkoj buvo. Jis iskart isejo namo. Sekancia diena jis savo nuotykius kurenant pirti papasakojo mano mamai, kuri man viska perpasakojo isnaujo. Jis kurendamas pirti, sedi ant suoliuko, tik svyst su prozektoriu per veidrodi ir pamate jis ta moteri kuri ten gyveno.
Dabar galvoju nuo ko viska pradet, ko ir kaip atsikratyt jog ten nieko neliktu. Siuo metu as jauciuosi ten kaip svecias, bet ne savininkas. Noriu padaryt viska tinkamai kad nebutu daugiau biedos.
Bandziau ieskoti info apie tai, bet nekazka radau. Cia tikiuos gauti konkrecios info.

Aukštyn