Kas mūsų laukia po mirties?

Pradėjo Anomalija, rugpjūčio 28, 2011, 08:12:51

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

tadasas99

Sakydamas "tu manes nesupratai" nesistengiu taves ar tavo pasisakymo menkinti, tik ragimu permastyti.
 
 Mes nesutariame nes skirtingai save matome, tu matai save statini as matau dinamini, galetume testi diskusija stengdamiesi vienas kito supratima suprasti, bet to nebus, bandysime spresti kurio supratimas tikresnis ko negalime objektyviai vertinti, tai gal cia ir sustokim?
 Kas idomiausia tai daugkur mastome panasiai, kad ir tavo minetos padalos, mastau panadiai bet ne visai, bet panadiai mastau ir apie gyvenima ir as padalas jungiu vingio kreive, ir ne butinai ju tiekpat, esme keli mazi sudaro didesni, keli didesni dar didesni, tuos kelis sujunges lanku as gaunu pradzia ir pabaiga, kaip atskaitos taskus.

Mekabciel

#376
kovo 09, 2017, 08:35:24 Redagavimas: kovo 09, 2017, 10:03:36 by Mekabciel
Tai tada paraginsiu sakinius formuluot taip jog savaime suprasciau kad reikia permastyt. Arba pavyzdzius pateikti mano zodziais jei supranti kad supranti mane.

Kas yra dinaminis: sove spontaniskai mintis sian mest iseit is darbo, meciau ir isvariau po pasauli keliaut?

Jei sustosi busi nedinaminis. :) bet sustot taip pat dibamiskumas, nes pakeitei nusistovejusi judejima. :)
Tai mano statinis mastymas ir nutraukimas musu bendravimo ivestu mane i dinamiskuma. :)

Negali saves laikyt dinaminiu, o mane statiniu,  nebent moki siela i visatos prota pasijungti ir stebet realybe is Dievo pozicijos.


tadasas99

As nelaikau taves statiniu, tu pats sakei kad viskas juda apie tave, tai leidzia suprast kad kitu atzvilgiu tu stovi.
 Save matau judanti kartu su kitais, todel dinaminis

Mekabciel

 Tai kad mano atzvilgiu viskas juda tai nereiskia, kad as esu statinis. :) Tai reiskia, kad as keiciuosi(esu dinamiskas) ir mano atzvilgiu viskas keiciasi. As supancia realybe su savim opozicionuoju is to, kad as keiciuosi ir ji keiciasi, nes as turiu santyki su Dievu per realybe(mano viduriai - tarpininkas). Tu save pozicionuoji kintanciu kartu su realybe ir tada koks tavo santykis su Dievu, verdi savo viduriuose? :)

Cia tas pats kas pasakyt tu + o as - ir abudu vienas kita traukia ir dabar pasakyk kas daugiau traukia ar pliusas ar minusas? Abudu traukia tokiu pats stiprumu. Ir istikro neimanoma pasakyt kas yra + o kas yra - nes jie yra visiskai vienodi. :)


tadasas99

Nu matai neziuriu saves per dieva, todel mes nesutariam, as nesivadovauju doktrinom, as nemastau taip kaip mane mokina, as galvoju pats, galbut ir klystu, nezinau, bet as pats deliojuosi taskus ant i ir juos sujunges ziuriu koks paveikslelis gavosi.
 Tavo klausimas koks mano santykis su dievu, atsakymas nezinau, siandien del to nesuku galvos, galbut tam siuo metu nera poreikio, galbut ateityje jis bus ir mastysiu kitaip, nezinau.
 As save ziuriu santykyje su kitais, todel ir matau kitaip nei tu.
 Del dinamiskumo, pvz.
 Kambario centre kabo lempute, jai uzsidegus kambarys nusvinta uzgesus uztemsta, jai keiciantis keiciasi aplinka, ji stadine ar dinamine?
 Tam paciam kambary ant lango tupi muse, ji reaguoja i ta pacia lempute, i duru varstyma i palikta maista, i saule pro langa, kambarys apie ja nejuda ji juda kambaryje, jos gyvenimas priklauso nuo kambario, ji juda link maisto, link silumos, link sviesos link ramesnio kampelio poilsiui, ji statine?

Mekabciel

#380
kovo 09, 2017, 17:42:29 Redagavimas: kovo 09, 2017, 17:59:59 by Mekabciel
Lemputes funkcija sviesa, o muses valgyt sviesa, tai abidvi dinamines ir statines.

Bet kadangi muse nesviecia(ji sviecia savo judejimu, kecia pozicija), o lempute nejuda(sviesos fotonai juda), tai variantas but tik JON-vabaliu.
Arba Sviesamuse.

Turet galva reiskia but rysyje su Dievu.
Jei nera galvos nera ir Dievo.
Galva tai minciu lygis. Dievas yra mintis. Jei nepagauni minties, tavo galva nepagauna Dievo, kaip radio bangos. Reik save tada sureguliuot.

tadasas99

Fotonai ne lemputes....
 Tai ka tada galiu vadinti statiniu, gal tokiu aplamai nebuna.
 Mmm consciousness, db prisiminiau, as biski paprastesnis, zemiskiau mastau, Butu lengviau  bendraut jei abu tapacia tema rasytume o ne kiekvienas apie savo, ir tiek grybo pripjautume  (turint uomenyje kur pradejom ir kur esam).

Mekabciel

Fotonai ne lemputes?

Ir siaip jo galime baigt.

elteide

sapnavau dideles braškes...čia matyt, dėl to, kad vasara artėja ir mėgstamiausios uogos...

Aukštyn