Audrius Vadvilavičius. Andželika Batutytė. Visuotinė ryšio blokada.

Pradėjo violetpink1, balandžio 03, 2024, 09:16:21

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Aš seniau galvojau, kaip atsispirti blogoms emocijoms.
Dabar aš tiesiog kuo nors pasitikiu.
Tai gali būti mano matyta mergina mokykloje Andželika, arba mama, arba Achrana Ochrana.
Gali būti Mitra.
Gali būti kitos moteriškos būtybės.
 :)



violetpink1

Mano gerbiama Andželika Batutyte, uždarau šią temą.
Nes jau viską parašiau ką norėjau parašyti.
Trumpa šios temos sąntrauka:
aš norėjau tau parašyti per Twitter, bet Twitter man neleido rašyti tau žinučių.
Facebook mane užblokavo.
O Vk socialiniame tinkle neradau tavo anketos.
Paskui iš ten išsiregistravau.
Šiuo metu aš nesu pasiekiamas per socialinius tinklus.
O savo asmeninį projektą uždariau, nes irgi niekas nerašo.
O idėjų kaip jį tęsti be to dalykos svarbos - nežinau.
Aš, matai, gimiau komunikacijai. :) Kokiai nors. Jei norėsi su manimi susisiekti, tai, na, net nežinau ką daryti.
Jei sugalvosiu dar kartą plėsti ryšį per anketas socialiniuose tinkluose - gal rašysiu čia anektos adresą - nebūtinai šioje temoje - gal kitoje - naujoje - bet kol kas aš to daryti neketinu.
Linkiu, tau, Andželika, laikytis tam tikros ramybės ir rimties savo viduje ir savo vidumi, tol, kol mes vėl nesusieisim.
Aš tave prisimenu kiekvieną dieną, kiekvieną parą. :) Nebijok: aš esu pakankamai stabilus, kad atlaikyčiau tokius patyrimus ir tokią vienatvę, bet kartais norisi tau kažkuo padėti - tave apkabinti, tave pakalbinti. :) Gal kada dar sueisim šiame gyvenime, aš noriu tikėti, per kokį NKVD, jaučiu, ar panašiai, nes internetas blokuoja komunikaciją, mano manymu, mažiausiai socialinių tinklų lygmenyje.

violetpink1

Aš grįžau į vk.
Mano profilis:
https://vk.com/av19880624
žinutė skirta asmeniui: Andželika Batutytė (Korniak)
žinutės autorius: aš, Audrius Vadvilavičius
žinutę parašiau, nes sugrįžau į socialinį tinklą vk.com
sugrįžau pasekoje minčių, įtakotų pilkųjų ateivių iš Permės miškų -
jie siuntė man mintis sugrįžti į vk socialinį tinklą tam, kad galėčiau būti randamas tavęs arba kitų artimų asmenų -
taip pat ir žmonių. :)


Aukštyn