Jurbarko NSO

Pradėjo duo, vasario 18, 2014, 11:51:21

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Tai as irgi nesakau, kad mes vieni visatoje. Taciau 100% tvirtinti, kad nuotraukoje kitos civilizacijos irodymas ir manyti, kad tai kazkoks faktas - bent jau man per drasu.

do

 :obet ir sekasi žmonėm :o
galėčiau nemiegoti iki ryto,kad tik pamatyčiau ką nors,bet deja, nei vaiduoklių,nei nso
labai gaila
benami,ar galėtum patikrinti mano nuotrauką su geltonu rutuliu,ji nefalsifikuota,bet gali būti bet kas, kad ir musė ,pavirtusi į rutulį objektyve ;D

Ezekiel

Citata iš: duo  vasario 18, 2014, 14:21:57
Akies kraštu pamačiau kad kažkas blyktelėjo. Kai pasukau akis ton pusėn nieko ten jau nebuvo, baigiau skaičiuoti iki 30 ir uždariau užraktą. Nu tai va ir tiek. Mano nuomone tiesiog stipriai žyptelėjo ir užgeso.


Nori pasakyti, kad šviesos pasirodė tik akimirkai? Man dar keistai atrodo tai, kad šviesa eina spinduliais, o ne vientisai į visas puses. Naudojai "star" filtrą? Ne, bet tokiu atveju šviesos ruožai būtų pasiskirste analogiškai.
Tai turėjo būti labai ryškus švytėjimas ir man taip pat atrodo, kad iš žemiškų paaiškinimų tai galėjo būti nebent signalinių raketų ar lazerių intensyvumo raudona šviesą. Balta nuotraukoje, nes šviesa tokia ryški, kad prasisverbia pro RGB filtrą ar net infraraudoną šviesa prasimuša.

arturas.tamosaitis

As irgi esu mates neaisku obijekta.. Jurbarko rajone, Tamošių kaime. Tai buvo gal pries kokius 3-4 metus. Isejau vakare apie 11h i lauka uzrakinti masinos, ir staiga pastevejau dangui neaisku skrendanti obijekta, skrido tikrai neaukstai, is jo jokio garso nebuvo girdeti, ir buvo labai panasios isvaizdos kaip per tv rodo ale ateiviu laivus(apvalus) tad galiu patvirtinti, kad buvo ne sraigtasparnis. Bei mirgejo melynkos, salotines, raudonos spalvomis.. iki siol nesu nieko net panasaus nemates.. Bei dar anksciau pusesere Kaune mate irgi labai panasu vaizda, bet tada as ja netikejau ir dar pasisaipiau.

Almiasas

Turiu žemišką versiją šitam NSO (bet tai irgi - tik versija).

Visų pirma, Jurbarkas yra palyginti netoli Lietuvos (ir tuo pačiu ES) sienos su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi - ir ten vykdomas intensyvus pasienio stebėjimas su itin moderniais sraigtasparniais: http://www.pasienis.lt/lit/Aviacijosrinktine/166

Tuos sraigtasparnius mačiau 2013 metais aviacijos šventėje Kaune. Ir vienas sraigtasparnis turėjo labai galingą berods 2 kW galingumo halogeninį prožektorių, galintį viekti dviem režimais:
1. Matomos šviesos režimu.
2. Infraraudonųjų spindulių režimu - ant prožektoriaus yra uždedamas specialus filtras.

Todėl aš spėčiau, kad čia bus kažkas susiję su pasienio apsauga - klausimas tik rusų ar mūsų.

P.S. Dėl prožektoriaus galingumo - tai pilotai pasakojo, kad jam šviečiant 1 m atstumu visiškai lengvai užsidega popieriaus lapas.

duo

Citata iš: Almiasas  vasario 19, 2014, 11:24:59

Todėl aš spėčiau, kad čia bus kažkas susiję su pasienio apsauga - klausimas tik rusų ar mūsų.



Jei rusų, tai jie būtų pažeidę Lietuvos Respublikos oro erdvę.

Calibrae277

Citata iš: Almiasas  vasario 19, 2014, 11:24:59
P.S. Dėl prožektoriaus galingumo - tai pilotai pasakojo, kad jam šviečiant 1 m atstumu visiškai lengvai užsidega popieriaus lapas.


Kažkaip neitikima manau :) lazeris jau turetu buti, kad uzsidegtu poperiaus lapas :)

snofru

Citata iš: duo  vasario 18, 2014, 16:01:50
Gal kam bus įdomu RAW failas
gali paaiškint, kodėl konvertinus šitą RAW į Jpeg su paprastu paintu, exif rodo štai ką?

Dratas

Citata iš: arturas.tamosaitis  vasario 19, 2014, 03:25:53
As irgi esu mates neaisku obijekta.. Jurbarko rajone, Tamošių kaime. Tai buvo gal pries kokius 3-4 metus. Isejau vakare apie 11h i lauka uzrakinti masinos, ir staiga pastevejau dangui neaisku skrendanti obijekta, skrido tikrai neaukstai, is jo jokio garso nebuvo girdeti, ir buvo labai panasios isvaizdos kaip per tv rodo ale ateiviu laivus(apvalus) tad galiu patvirtinti, kad buvo ne sraigtasparnis. Bei mirgejo melynkos, salotines, raudonos spalvomis.. iki siol nesu nieko net panasaus nemates.. Bei dar anksciau pusesere Kaune mate irgi labai panasu vaizda, bet tada as ja netikejau ir dar pasisaipiau.


As irgi toki esu mates.

snofru

#39
vasario 25, 2014, 19:13:12 Redagavimas: vasario 25, 2014, 19:25:36 by snofru
o blyn, tu ne ta RAW tikriausiai įdėjai, čia dar trys NSO  ;)

http://s3.postimg.org/qlf0wzqkz/ocfc.jpg][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5933/ocfc.th.jpg[/img][/URL]


Calibrae277

tj kaip če suprast? :) tj kuri ft originalas :)

snofru

Calibrae277, čia skonio reikalas. jei tau patinka 2 NSO, tada temos autoriaus foto, jei plius dar trys NSO, tada šita. galiu dar ir RAW idėt ir meta duomenis jei reik. tik dabar tingiu daryt, įdomu filmą žiūriu  ;)

Calibrae277

Ai nu nieko išvis nebesuprantu :)

snofru

#43
vasario 25, 2014, 20:33:57 Redagavimas: vasario 25, 2014, 21:05:19 by snofru
Citata iš: Calibrae277  vasario 25, 2014, 19:42:16
Ai nu nieko išvis nebesuprantu :)
na ko tu nesupranti? ??? ar tau toje foto kur įdėjau NSO panašūs į tuos kur temos autorius nufotkino? (dešinėje "originalūs" kairėje maniškiai.)
turiu galvoje ne spalvą jei ką, nes tingėjau atitaikinėt viens prie vieno

edit:
kas redaguojate straipsnius pagrindiniame puslapyje siulyčiau arba pašalint straipsnį arba paredaguot atitinkamai.
NSO "nufotkinti" photoshop arba gimp pagalba, filtras supernova arba analogiškas, na gal dar plius kokia mini korekcija. žmogus net per daug nesistengė.
http://anomalija.lt/2014/02/jurbarke-liudininkas-uzfiksavo-du-svieciancius-nso/

Calibrae277

na tu ta ft kur ikelei tuos žibsnius pats padarei ar tai kita ft? kad sakai tingejai spalvas parinkinet

Aukštyn