Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

miegantyslokiai

astraline kelione- labai idomus dalykas mano akiai, aisku ir pavojingas ypac kai nesi bandes ir nelabai daug apie ja zinai :) bet manau kad pabandysiu, kada ateity :D

mastyrukas

#46
balandžio 08, 2012, 01:34:06 Redagavimas: balandžio 08, 2012, 09:59:03 by mastyrukas
Citata iš: miegantyslokiai  balandžio 07, 2012, 01:42:18
astraline kelione- labai idomus dalykas mano akiai, aisku ir pavojingas ypac kai nesi bandes ir nelabai daug apie ja zinai :) bet manau kad pabandysiu, kada ateity :D


Na pavojai tai manau kyla dazniausiai tik is pacio zmogaus, jo nusiteikimo 'kelionei', jo vidiniu baimiu ir pns. Kiek skaiciau asmenys, vartodami tarkim salavija(kvaitulinis salavijas, salvia), susiduria su panasiom problemom kaip ir tie 'astralo keliautojai',paveikti isores garsu ar neatsikrate vidiniu baimiu atsiduria ivairiose 'nemaloniose' situacijose,(bad trip) skraidina juos tamsios butybes( dazniausiai obe savininkus), zodziu kosmarai.. Keliautojai tai bando isspresti meditacija, ar savihipnoze, na o kvaituliu megejus trip'o metu 'saugo' bent pora draugu( nors kartais tie draugai  ir buna kaltininkai)

miegantyslokiai

Citata iš: mastyrukas  balandžio 08, 2012, 01:34:06
Citata iš: miegantyslokiai  balandžio 07, 2012, 01:42:18
astraline kelione- labai idomus dalykas mano akiai, aisku ir pavojingas ypac kai nesi bandes ir nelabai daug apie ja zinai :) bet manau kad pabandysiu, kada ateity :D


Na pavojai tai manau kyla dazniausiai tik is pacio zmogaus, jo nusiteikimo 'kelionei', jo vidiniu baimiu ir pns. Kiek skaiciau asmenys, vartodami tarkim salavija(kvaitulinis salavijas, salvia), susiduria su panasiom problemom kaip ir tie 'astralo keliautojai',paveikti isores garsu ar neatsikrate vidiniu baimiu atsiduria ivairiose 'nemaloniose' situacijose,(bad trip) skraidina juos tamsios butybes( dazniausiai obe savininkus), zodziu kosmarai.. Keliautojai tai bando isspresti meditacija, ar savihipnoze, na o kvaituliu megejus trip'o metu 'saugo' bent pora draugu( nors kartais tie draugai  ir buna kaltininkai)

idomiai cia :)

advena

man nutinka dalykas. kai atsigulu mintyse skaiciuoju ties kiekvienu ikvepimu ir iskvepimu. skaiciau kad taip kunas uzmiega bet protas ne. man pradeda idomiai tarsi tirpti rankos, kojos kol nebejauciu pagrindo. vis bandau atsiskirt nuo savo kuno bet nepavyksta. kartais i galva pradeda lysti ivairus vaizdai, na tarsi sapnas. galbut as ir sapnuoju. viena karta pasokau nesuprasdama kodel ir pazvelgiau i savo rankas. nezinau ko as isigandau. kodel man neina "iseiti" is savo kuno?


RoxiO

Interneto forumuose paieškokit žmogaus vardu Mangirdas. Jis labai daug nusimano toje srityje.

.L.U.T.H.O.R.

Žinau šitą žmogų, viename skype čate jis kartais apsireiškia, kuriame ir aš esu :) Na jis tikrai nepėščias :D

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  birželio 28, 2012, 14:21:41
Žinau šitą žmogų, viename skype čate jis kartais apsireiškia, kuriame ir aš esu :) Na jis tikrai nepėščias :D


Gal nepatingėtum ir mane įmest į tą čatą?

Benamis

Geriau Seseli uzverbuok ji i anomalijos foruma, tada ne tik isrinktieji gales su juo pabendrauti ;D

RoxiO

Citata iš: Benamis  birželio 28, 2012, 14:25:29
Geriau Seseli uzverbuok ji i anomalijos foruma, tada ne tik isrinktieji gales su juo pabendrauti ;D


Jei čia Mangirdas ateitų, tai greit išpopuliarėtume :D

.L.U.T.H.O.R.

Na jisai kiek suprantu taip pat jau žmogus metuose. Ir tikriausiai smarkiai užsiėmęs(čate tik kaip kada būna) Šiaip dėl čato kaip kaip pirštu į akį, nes tam skype čate sėdi tik tie kurie bent kiek domisi okultizmu, ezoterika, parapsichologija ir panašiai :) Dėl svetainės, tai jau laisva valia ateitų jis ar ne :D

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  birželio 28, 2012, 14:30:30
Na jisai kiek suprantu taip pat jau žmogus metuose. Ir tikriausiai smarkiai užsiėmęs(čate tik kaip kada būna) Šiaip dėl čato kaip kaip pirštu į akį, nes tam skype čate sėdi tik tie kurie bent kiek domisi okultizmu, ezoterika, parapsichologija ir panašiai :) Dėl svetainės, tai jau laisva valia ateitų jis ar ne :D


Šešėli, gali į AŽ skype duot? :D

TinSoldier

Citata iš: Šešėlis  birželio 28, 2012, 14:21:41
Žinau šitą žmogų, viename skype čate jis kartais apsireiškia, kuriame ir aš esu :) Na jis tikrai nepėščias :D


Mangirdas nusimano apie astralines keliones?

Galėtum paklausti, ar nepasididžiuotų jis ir manęs aplankyti vienoje iš savo haliucinacijų?

RoxiO

Citata iš: TinSoldier  birželio 28, 2012, 17:48:04
Citata iš: Šešėlis  birželio 28, 2012, 14:21:41
Žinau šitą žmogų, viename skype čate jis kartais apsireiškia, kuriame ir aš esu :) Na jis tikrai nepėščias :D


Mangirdas nusimano apie astralines keliones?

Galėtum paklausti, ar nepasididžiuotų jis ir manęs aplankyti vienoje iš savo haliucinacijų?


Soldieri, skaitei mano straipsnį apie astralines keliones? Ten naudojau Mangirdo medžiagą. Paskutinį kartą interneto platybėj mačiau jį prieš kokius 6 metus, dabar nebesilanko, įdomu kodėl ??? tai tiek ir žinau apie jį. Paskui galėsiu rast jo kurtą temą apie astralą, jis labai daug nusimano (galėtų ir lietuvių kalboj tiek nusimanyt - klaidų gal nedarytų).

TinSoldier

Citata iš: RoxiO  birželio 28, 2012, 17:53:35
Soldieri, skaitei mano straipsnį apie astralines keliones? Ten naudojau Mangirdo medžiagą. Paskutinį kartą interneto platybėj mačiau jį prieš kokius 6 metus, dabar nebesilanko, įdomu kodėl ??? tai tiek ir žinau apie jį. Paskui galėsiu rast jo kurtą temą apie astralą, jis labai daug nusimano (galėtų ir lietuvių kalboj tiek nusimanyt - klaidų gal nedarytų).


Jei atvirai, ganėtinai tingiu skaityti :) Teorijos man nereikia - man įdomiau praktiniai pavyzdžiai. Jiems atsiradus, po to jau galima būtų ir straipsnius pradėti skaityti :)

Aukštyn