Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Citata iš: astropasaulis  liepos 09, 2012, 21:53:45
Kam reikia cituoti ta banalia ,,isminti", kuria ir taip visi zino?


Tam, kad suprastum, jog klaidingai kalbi.

astropasaulis

Citata iš: Anonymous  liepos 09, 2012, 21:10:00
Ji isivaduoja nakti, kam tau tada samoningai tai daryt? kai ego tai pajaustu?

Ne visi pasitenkina tik zinojimu.

Anonymous

jeigu tu tai zinai, tai nebreikia tau praktikuoti astralo.

S3mkA

Taigi, aš labai domiuosi astraliniu pasauliu, vakar bandžiau ir buvau priejas prie silpnų vibracijų. Šiandienai atsisiunčiau video kuris "turi padeti patekti į astralą". Nu žiūrėsim ant kiek padės. :)

martyr

Citata iš: S3mkA  liepos 16, 2012, 21:51:32
Taigi, aš labai domiuosi astraliniu pasauliu, vakar bandžiau ir buvau priejas prie silpnų vibracijų. Šiandienai atsisiunčiau video kuris "turi padeti patekti į astralą". Nu žiūrėsim ant kiek padės. :)
nors pats ten pora kartų buvau, bet man atrodo ,kad ten tik smegenų triukai..

S3mkA

Citata iš: martyr  liepos 16, 2012, 21:55:27
Citata iš: S3mkA  liepos 16, 2012, 21:51:32
Taigi, aš labai domiuosi astraliniu pasauliu, vakar bandžiau ir buvau priejas prie silpnų vibracijų. Šiandienai atsisiunčiau video kuris "turi padeti patekti į astralą". Nu žiūrėsim ant kiek padės. :)
nors pats ten pora kartų buvau, bet man atrodo ,kad ten tik smegenų triukai..

Tai gal pamėgink padaryti kokį eksperimentą?

martyr

Citata iš: S3mkA  liepos 16, 2012, 22:05:04
Citata iš: martyr  liepos 16, 2012, 21:55:27
Citata iš: S3mkA  liepos 16, 2012, 21:51:32
Taigi, aš labai domiuosi astraliniu pasauliu, vakar bandžiau ir buvau priejas prie silpnų vibracijų. Šiandienai atsisiunčiau video kuris "turi padeti patekti į astralą". Nu žiūrėsim ant kiek padės. :)
nors pats ten pora kartų buvau, bet man atrodo ,kad ten tik smegenų triukai..

Tai gal pamėgink padaryti kokį eksperimentą?
man nebeišeina 30min ramiam būt, nebegaliu ten pakliūti :)

S3mkA

Citata iš: martyr  liepos 16, 2012, 22:08:30
Citata iš: S3mkA  liepos 16, 2012, 22:05:04
Citata iš: martyr  liepos 16, 2012, 21:55:27
Citata iš: S3mkA  liepos 16, 2012, 21:51:32
Taigi, aš labai domiuosi astraliniu pasauliu, vakar bandžiau ir buvau priejas prie silpnų vibracijų. Šiandienai atsisiunčiau video kuris "turi padeti patekti į astralą". Nu žiūrėsim ant kiek padės. :)
nors pats ten pora kartų buvau, bet man atrodo ,kad ten tik smegenų triukai..

Tai gal pamėgink padaryti kokį eksperimentą?
man nebeišeina 30min ramiam būt, nebegaliu ten pakliūti :)

Kodėl nebeišeina? Ir kodėl manai, kad tai tiesog mūsų smegenų triukas? :)

martyr

nebeįdomu man tas tiesiog , pastaruoju metu. gal kada vėliau. kelis straipsnius skaičiau ,kaip ten viskas vyksta,kai esi tarp miego ir budrumo, tik nebeatrandu jų dabar,anyway, kada nors vėliau pabandysiu..

S3mkA


Dj Erikas

as ir duomiuosi  :) :) :) ;)

astropasaulis

Apie ką galvojate, kai norite patekti į astralą?

Beelzebub

Apie nieką. Arba apie baldus, kurie yra aplink. Girdėjau kad galima lėtai įsivaizduoti jog lipi nuo žemiausio baldo kambaryje iki aukščiausio, tada kiaurai lubas ir t.t.

astropasaulis

Citata iš: Beelzebub  rugpjūčio 01, 2012, 19:07:26
Apie nieką. Arba apie baldus, kurie yra aplink. Girdėjau kad galima lėtai įsivaizduoti jog lipi nuo žemiausio baldo kambaryje iki aukščiausio, tada kiaurai lubas ir t.t.

Niekaip nerandu geriausios technikos patekti į astralą. O jei galvosi apie nieką, nebus tada paprasčiausia meditacija?

Beelzebub

Citata
Niekaip nerandu geriausios technikos patekti į astralą. O jei galvosi apie nieką, nebus tada paprasčiausia meditacija?


Bandyk daug kartų. Na nereikia apie nieką galvoti, reikia įsivaizduoti kaip kyli į viršų ir t.t... na pats žinai juk.

Aukštyn