Astralines keliones

Pradėjo Robertas, sausio 07, 2012, 09:02:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Citata iš: TinSoldier  birželio 28, 2012, 17:55:38
Jei atvirai, ganėtinai tingiu skaityti :) Teorijos man nereikia - man įdomiau praktiniai pavyzdžiai. Jiems atsiradus, po to jau galima būtų ir straipsnius pradėti skaityti :)


Ka gi :) Bet abejoju ar jį dar pagausi, jis apleidęs internetą. :)

.L.U.T.H.O.R.

Na kaip praktinis pavyzdys galėtų būti ir rainiuke, bent jau jos išėjimai gana panašūs į astralą :)

Jonexeris

Kažkada skaičiau google, kad kai bandai padaryti astralines keliones turi būti užtikrintas, kad tavęs nieks nesutrukdys, nes kitaip jeigu esi toli nutolęs nuo savo kūno ir staiga kažkas įeina į kambarį tai tavo dvasia ar kažkas gali akimirksniu grįžti į kūną, o dėl to gali lūžti koks kaulas ar kažkas tokio.
Ar taip iš tiesų gali nutikti?

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Jonexeris  liepos 02, 2012, 22:25:33
Kažkada skaičiau google, kad kai bandai padaryti astralines keliones turi būti užtikrintas, kad tavęs nieks nesutrukdys, nes kitaip jeigu esi toli nutolęs nuo savo kūno ir staiga kažkas įeina į kambarį tai tavo dvasia ar kažkas gali akimirksniu grįžti į kūną, o dėl to gali lūžti koks kaulas ar kažkas tokio.
Ar taip iš tiesų gali nutikti?


Kažin, nes realiai jokios fizinės jėgos nepajauti. Šiaip gal ten žmonės filmų prisižiūrėję :D Nors aš neprofesionalas, tai 100proc. tvirtint negaliu :)

Benamis

Jonexeri - tai mitas.

astropasaulis

Na ir aš bandau atlikti astralinę kelionę, bet nepavyksta išeiti iš fizinio kūno. Atrodo, kad beveik visas stadijas jau pasiekiau: ir kūnas paralyžiuotas, ir atsipalaidavęs, ir jaučiu vibracijas, bet kažkodėl negaliu ,,išeiti". Ką ne taip darau? Ar tai turi įvykti savaime?  :-\

RoxiO

Citata iš: astropasaulis  liepos 02, 2012, 23:18:04
Na ir aš bandau atlikti astralinę kelionę, bet nepavyksta išeiti iš fizinio kūno. Atrodo, kad beveik visas stadijas jau pasiekiau: ir kūnas paralyžiuotas, ir atsipalaidavęs, ir jaučiu vibracijas, bet kažkodėl negaliu ,,išeiti". Ką ne taip darau? Ar tai turi įvykti savaime?  :-\


Tas pats, kaip man.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: astropasaulis  liepos 02, 2012, 23:18:04
Na ir aš bandau atlikti astralinę kelionę, bet nepavyksta išeiti iš fizinio kūno. Atrodo, kad beveik visas stadijas jau pasiekiau: ir kūnas paralyžiuotas, ir atsipalaidavęs, ir jaučiu vibracijas, bet kažkodėl negaliu ,,išeiti". Ką ne taip darau? Ar tai turi įvykti savaime?  :-\


Sugalvok , kodėl nori išeiti :)

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  liepos 02, 2012, 23:32:32
Sugalvok , kodėl nori išeiti :)


Aš, tarkim, noriu išeiti tam, kad suvokčiau vidinį "aš", suprasčiau visatos esmę. Bet tai nepadeda... Ką daryti? :/

.L.U.T.H.O.R.

Neturi pakankamai energijos :D

Asasinas

Citata iš: Šešėlis  liepos 02, 2012, 23:37:42
Neturi pakankamai energijos :D


Gal neužtenka manos?  :D

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  liepos 02, 2012, 23:37:42
Neturi pakankamai energijos :D


Nu lyg ir vaikštau į kačialkę :D

.L.U.T.H.O.R.

Jo "manos" trūkumas :D Turi kažkokį energijos rezervą kurį sunaudoji per dieną. Miegodamas jį atsinaujini. Ir fiziškai ir energetiškai. Todėl labai gerai į astralą eiti iš ryto, arba po atpalaiduojančio masažo ar vonios :D Svarbiausia kad fizinis kūnas lengvai paleistų astralinį :)

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  liepos 02, 2012, 23:43:06
Jo "manos" trūkumas :D Turi kažkokį energijos rezervą kurį sunaudoji per dieną. Miegodamas jį atsinaujini. Ir fiziškai ir energetiškai. Todėl labai gerai į astralą eiti iš ryto, arba po atpalaiduojančio masažo ar vonios :D Svarbiausia kad fizinis kūnas lengvai paleistų astralinį :)


Na šiąnakt po dušo pabandysiu :D

.L.U.T.H.O.R.

O šiaip ką galvoji, kaip guli ten ir kažką veiki? na kol prasideda virpesiai ir pan?

Aukštyn