Astralinė kelionė. Pagalbos!!!

Pradėjo S3mkA, lapkričio 10, 2012, 23:02:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

@zmogelis nerašyk kelių pranešimų vienas paskui kitą. Jei nori kažką papildyti naudok mygtuką "keisti"

Tęskite :)

rutulys

#16
rugpjūčio 27, 2014, 20:27:46 Redagavimas: rugpjūčio 27, 2014, 20:29:34 by rutulys
Citata iš: Whitenblack  rugpjūčio 27, 2014, 17:49:59
awdrius - perskaičiau Jūsų rašliavą , norėčiau pasakyt , kad nemanau , jog buvot kažkame bent panašeme į astralinę kėlionę , greičiau smigot pavargęs darbe. :) Nieko neneigiu , nei jūsų pasakojimo , nei įsitikinimų , tiesiog , kaip žmogus turintis šiokį tokį kiekį informacijos stengiuosi atsakyti tiek jums , tiek temos autoriui.

Ačiū , kad skaitėte , nieko nenorėjau įžeisti , suklaidinti ar kam nors pakenkti. :)

Paprasčiausiai kitą kartą venkite etikečių, šiuo atvejų žodžio "rašliavą". Parodykite bent kiek pagarbos žmogui, kuris pasidalino savo patirtimi.
Sunku patikėti, jei turite kokios informacijos šia tema, kad pro jūsų akis praslydo "keistas triukšmas, garsai" - man primena charakteringą ūžesį.
Aišku, galima bandyti statyti tvoras, kas yra kas. Kas yra astralas, o kas ryškus sapnas? Sapnas kuriame tarsi gyveni kažkokį gyvenimą - plauki pasroviui, ar kažkoks neaiškus nuotykis- avantiūra.
Jei susivoki, kad kažkas netaip. Pavyzdžiui, skrendi ar dar kas nors keista išjudina tavo smegenis. Būna, kad kas daužo tau į snukį, o tu nekreipi dėmesi, visai nenori kad kažkas neaiškaus taptų ryškaus.


Whitenblack

Citata iš: rutulys  rugpjūčio 27, 2014, 20:27:46
<...>

Visiškai nesupratau , ką jūs tuo norėjot įrodyt/parodyt. Paaiškint man , ką ir kaip turiu rašyti savo žinutėse?
Kalbant apie žinias , taip , jūs žinote už mane daugiau , prašau reikštis aktyviau - aš iš forumo pasitraukiu. :)
Kur matyta tokia publika , kuriai viskas nepatinka.... :)
Sėkmės.

rutulys

#18
rugpjūčio 28, 2014, 11:14:38 Redagavimas: rugpjūčio 28, 2014, 11:20:12 by rutulys
Aš jūsų neišvarau, ir kas keisčiausia aš nieko nežinau. Taip kad neskubėkite.

Tiesiog, žmogus, kuris galėtų būti jūsų informacijos šaltiniu,  jau jūsų akyse parašė "RAŠLIAVĄ"
Aš nesu tikras, gal jums lietuvių kalba negimtoji ir nepagaunate šio žodžio reikšmės niuansų. Gal jums "RAŠLIAVA" normalus žodis, bet kitiems jau signalizuojate, kad laikote tai chaltūra ar kažkuo į tą pusę ir tai aš dar labai švelniai išsireiškiau. 

Synkas

@Whitenblack, pats irgi buvai, ar tiesiog daug zinai nes skaitei ir pan.? :)

kentas

ačiū už informacija

Aukštyn