Vaidenas???

Pradėjo shele, gegužės 17, 2017, 20:31:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Mekabciel

#15
gegužės 18, 2017, 18:50:26 Redagavimas: gegužės 18, 2017, 18:52:55 by Mekabciel
...kamera sujuda vienodu metu kaip durelės atsidaro... Žmogaus reakcija atsilieka, o čia sinchroniškai viskas įvyko...
Nes musėt kaire ranka laikė telefoną, o dešine virvutę ir gavosi toks neviežlyvas torso veiksmas...

Na ir bendrai reakcija ir žodžiai kažkokie neįtikinami, nėra high end 3d grafikos, postproductiono, apšvietimas prastas... ;D

Keep going and don't stop. ;)

Citata iš: Linas Esu  gegužės 18, 2017, 18:49:32Štai šioje vietoje .
čia telefoną veikiantys, paranormalūs energetiniai laukai, šituos artifaktus sukuria.


Benamis

Citata iš: Linas Esu  gegužės 18, 2017, 18:49:32Štai šioje vietoje . Kai kamera lėtai sukama į dešinę kažkas tuo metu traukia plaštaką , matosi pirštai-pirštas . Jeigu žiūrėsite video galite kartoti tą momentą ties 00:36-37 sekunde , pamatysite .
Video ziurejau cia nusistates 0,25 greiti:



Bet plastakos ten nepastebejau. Man atrodo ten tiesiog video pikseliai kazkokie ir tiek.

Statau ant to, kad kazkas greiciausiai gulejo vertikaliai ir atidare dureles is apacios. Bet aisku viena-kita procenta palieku ant nepaaiskinamo, visdelto ne skeptiku forume randuosi :)


Citata iš: Mekabciel  gegužės 18, 2017, 18:50:26Na ir bendrai reakcija ir žodžiai kažkokie neįtikinami,
Taip, nes reakcija nebuvo tokia pati, kaip ja isivaizduoja Mekabciel :) Juk galima laisvai atspeti kaip kiekvienas skirtingas zmogus reaguotu i netiketa ivyki. Yra gi standartinis modelis: turejo pradeti rekti, veliau begti, uz ko nors uzkliuti ir pagriuti, ar ne? :) Nesakau, kad reakcija ir man atrodo itikinama, bet tai susimildami, taip vertinti tai as atsiprasau :D

.L.U.T.H.O.R.

Katino reakcija viską apie šią situaciją pasako :D

Mekabciel

@Benamis

Na visų pirma tai čia nelabai yra ką vertinti. :)

O antra.

Neturėjo bėgti... Ir neturėjo rėkti, bet ir neturėjo tokių žodžių sakyti.

Nenaturalu pamačius nenormalų įvykį sakyt - "...nejauku kątik buvo... ha ha... ha ha..." 

Čia gi įgarsinimas video stebėtojui, kokia jos "reakcija"... nesugalvojo ką pasakyt tai ir pasakė kaip turėtų jaustis žmogus kai įvyksta nenormalus įvykis... :)

O tada žmonės žinokite, būna - NEJAUKU! Vat dabar žinosime. :)


Linas Esu

Kas nors supranta ką mergaitė sako katinui Leopoldui ?
Negalima vogt blynų ? ar grynų ? nesuprantu .

Mekabciel

#20
gegužės 18, 2017, 20:19:14 Redagavimas: gegužės 18, 2017, 20:26:13 by Mekabciel
Citata iš: Linas Esu  gegužės 18, 2017, 20:17:11Negalima vogt blynų ? ar grynų ? nesuprantu .
Ir čia istorija pasisuko, netikėta kryptim...

Be to ta mergaitė - Vyrą turi...

Va ir atomazga iš pirmo komentaro LINAI: "nes gavo velnių, jog blynus pavogė :D"

...ištiesų, kai kažkuo tiki, tai pofik visos kitos detalės... Ar tai tas Vyras buvo moteris, ar tas vyras buvo radio aparatas... Svarbu iš to "vyro" sklido mano laida...

Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  gegužės 18, 2017, 20:19:14Ir čia istorija pasisuko, netikėta kryptim...

Be to ta mergaitė - Vyrą turi...

Va ir atomazga iš pirmo komentaro LINAI: "nes gavo velnių, jog blynus pavogė :D"

Iš balso tikrai maniau jog vaikas :D

Mekabciel

Citata iš: Linas Esu  gegužės 18, 2017, 20:24:41Iš balso tikrai maniau jog vaikas :D
Neaišku niekam kas tai buvo... Gal čia tas pats poltergeistas apsimetęs mergaite rašo neva pas jį namie poltergeistas vaidenasi...

Gal jis naudoja dvigubo melo techniką... Ką čia dabar gali žinot tokiais magiškais laikais...

Daug neatsakytų klausimų lieka...

shele

Smagios diskusijos žiuriu vyksta. Plaštakos/pirštų ar dar ko aš irgi nematau, kad ir kiek žiurėjau. Dėl to kad atsigulęs kažkas atidarė... na nežinau, visko aišku būna bet kiek sakė tai viena tuo metu namie buvo, meluot žmogus nelinkęs, gerai pažystu, tai iš tos pusės tikiu kad tikrai viena buvo. O šiaip liepiau kita kartą jei vėl kažka panašaus užfiksuot tai po to dar iš visų pusių pafilmuot, kad normaliai matytus :D :D

Linas Esu

#24
gegužės 19, 2017, 00:12:31 Redagavimas: gegužės 19, 2017, 00:17:38 by Linas Esu
Citata iš: Benamis  gegužės 18, 2017, 19:05:54Video ziurejau cia nusistates 0,25 greiti:



Bet plastakos ten nepastebejau. Man atrodo ten tiesiog video pikseliai kazkokie ir tiek.

Statau ant to, kad kazkas greiciausiai gulejo vertikaliai ir atidare dureles is apacios. Bet aisku viena-kita procenta palieku ant nepaaiskinamo, visdelto ne skeptiku forume randuosi :)


Taip, nes reakcija nebuvo tokia pati, kaip ja isivaizduoja Mekabciel :) Juk galima laisvai atspeti kaip kiekvienas skirtingas zmogus reaguotu i netiketa ivyki. Yra gi standartinis modelis: turejo pradeti rekti, veliau begti, uz ko nors uzkliuti ir pagriuti, ar ne? :) Nesakau, kad reakcija ir man atrodo itikinama, bet tai susimildami, taip vertinti tai as atsiprasau :D
Na plaštakos tikrai nesimato , bet ir neminėjau jog ji matosi tik apibūdinau jog būtų aiškiau patį veiksmą :D minėjau jog tai pirštas arba pirštai , bet jau man taip atrodo . Tikrai nemanau jog tai pikselių darbas , kamera judinama visą laiką , vaizdas fokusuojamas vienodai , nėra nė vienoje sekundėje neko panašaus kas matosi būtent 36-37 sekundėmis .
O dėl reakcijos , tai tikrai savotiška ....  neįtikino vaidyba , plius manau jog tai net ne suaugusi moteris , o vaikas . Neįsivaizduoju situacijos jog filmuojant , jeigu kažkas trenkia durims o namie esi vienas , manau daugelis neštų kudašių arba bent jau atitinkamai refleksai suveiktų . O čia visa laiką filmuojamas vienas kampas net tada kai " poltergeistas " apsireiškia jokio judesio  :D
Vaikai nusprendė pažaisti su kamera ir pasidalinti " Tikra Istorija " .

Bet čia tik asmeninė nuomonė .

Creative

Man buvo kai pabeldė "kaimynas" į langą, išpradžiu irgi nesupratau tokia ilga pauzė buvo, o tik paskui pradėjau mastyti kas ir kaip ir vis baisiau palaipsniui pasidarė, o ne iškart į isterija pulti...

SPACE


Genialu






NedaPoc

#27
birželio 23, 2017, 18:45:58 Redagavimas: birželio 23, 2017, 19:06:12 by NedaPoc
Manyčiau tai yra surežisuota, nes žiūrint video galima pastebėti, kad ties 16-17 sec. prieš atsidarant spintelės durelėms, katinas pasuka galva į spintelės pusę, lyg ten po lova kasnors būtu koks žmogus ir šiaip tas katinas vien i ta pusę kur spintelė yra žiūri, lyg girdėtu kanors po lova ar prie spintelės. Ir dar katinas visiškai neišsigasta, net nekrupteli, lyg žinotu kad ten kažkas yra, o katinai dažniausiai yra jautrūs garsams ir jeigu netikėtai kasnors sukrebžda tikrai gerokai išsigasta.

Skeletonas

Citata iš: NedaPoc  birželio 23, 2017, 18:45:58Manyčiau tai yra surežisuota, nes žiūrint video galima pastebėti, kad ties 16-17 sec. prieš atsidarant spintelės durelėms, katinas pasuka galva į spintelės pusę, lyg ten po lova kasnors būtu koks žmogus ir šiaip tas katinas vien i ta pusę kur spintelė yra žiūri, lyg girdėtu kanors po lova ar prie spintelės. Ir dar katinas visiškai neišsigasta, net nekrupteli, lyg žinotu kad ten kažkas yra, o katinai dažniausiai yra jautrūs garsams ir jeigu netikėtai kasnors sukrebžda tikrai gerokai išsigasta.
KaIp pats turiu ne viena katę namuose, tai pritariu jums visu 100%.

Dvidešimt Trys

Net jei ir nieko nevyksta name, tai dar nereiškia, kad jis nėra pilnas dvasių, o jei čia tikra medžiaga, na tai taip.. bet tai kas čia tokio, vis įdomiau namie :D :D :D :D

Aukštyn