Deimantes istorija

Pradėjo deimante458, spalio 10, 2012, 17:20:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

deimante458

spalio 10, 2012, 17:20:37 Redagavimas: spalio 10, 2012, 17:36:16 by deimante458
Man tai atsitiko taip , kad su drauge pabandėm išsikviesti dvasią .. Nei aš tikėjau nei ką , bet smalsumas daro savo .. :) Pasiemėm 1 lapą popieriaus, surašėm abecėlę , pasiemėm adatą su siūlu , bei dvi žvakes . Viską padariusios atisėdome, uždėgėm žvakes ir bandėm paišnekėt su dvasia . Pasirodo , išsikvietėm draugės senai mirusį draugą (jis mirė savanoriškai). Kiek klausiau klausimų, kur buvo įvykę man žiaurūs įvykiai , kurių net mano labai gera draugė nežinojo - jis žinojo .. Jis viską papasokodavo , viską . Jokių suklydimų .. Viskas su juo buvo gerai , kol nepradėjo grasinti mirtimi , bei , kad jis pas mus vaidensis ...
Kaip sakė taip ir padarė (čia apie vaidenimasis) .. Kažkada buvau prie kompiuterio ir išgirdau labai didelį trukšmą, nubėgau laiptais žemyn į savo kambary ir pamačiau sudaužytą veidrodį ( toje vietoje su juo ir kalbejom) žiauriai išsigandau tada .. bet jis nesiliovė, pradėjo kritinėt kiti daigtai , kartais net užgesdavo šviesos .. Bet iš to namo jau išsikrausčiau ir dabar kolkas dar viskas gerai . Bet daugiau tokių dalykų nebedariau ...

Benamis

Kiek jums metu buvo?

deimante458

#2
spalio 10, 2012, 17:34:43 Redagavimas: spalio 10, 2012, 17:46:30 by deimante458
Man kažkur 14 , o draugė už mane 3 metais vyresnė tai jai buvo kažkur 17 :)

Benamis

Tai, o kokia pvz. tevu reakcija buvo i tokius nepaaiskinamus dalykus? :) Detalizuok pasakojima...

deimante458

Tėvų reakcija buvo įvairi ... Iš pradžių kai pasakiau kas įvyko pirmą kartą , jie manimi nepatikėjo ir galvojo , kad tyčia sudaužiau tą veidrodį .. Bet paskui kaip prasidėjo vykti vis keistesni dalykai , jie jau buvo labai įbauginti ir labai ant manęs pyko už tokį poelgį . Pamiršau vieną dalyką paminėti , kad aš jiems viską papasokojau detaliai, visas smulkmenas, nieko nepamiršau  pridūrti iš pradžių jie laikė mane visiška pamišėle bet paskui jau patykėjo ir kaip jau minėjau - labai pyko ant manęs už tokį poelgį .
Nesiėmėm ten jokių namų šventinimų , o tiesiog nusipirkom naują namą , nes tiesiog galvojom , kad net šventinimai jokie nepadės .

Skunk

Ner ko uzsiiminet tokiais dalykais, kad ir koks smalsumas bebutu, visada turi pagalvot apie galimas pasekmes. Kiekvienas veiksmas turi atoveiksmi.  :)

.L.U.T.H.O.R.

Aha, tikrai geriau pirkt naują namą, nei išsikviest kunigą ar dar ką nors kas padarytų išvalymą...

deimante458

Tada buvau maža, naivi mergaitė .. Bet kas buvo tas buvo . Juk dabar nieko nepakeisi,nors ir kaip norėtum .

deimante458

Ar taip ar kitaip jau norėjom pirkt naują namą ... :)

deimante458

Bet galutinai apsisprendėm , kad tikrai išsikelsim , kai prasidėjo paranormalūs reiškiniai ;)

Asasinas

Master joker paragraf78 comes here and says: nerašom paklodės iš eilės, nes tam yra mygtukas keisti.  :D


deimante458

Nieko blogo juk neįvyko, tiesa ? :D

Asasinas

Su tuo kur išsikvietėt irgi nieko blogo neįvyko. O dabar tenka kraustytis.   :)

deimante458

Čia viskas buvo tik per naivumą :)

eternal.bliss

Va va. Todėl ir juokiuosi iš tų kurie galvoja, kad dvasių nėra ar ateiviai neegzistuoja, ar žemės nelanko :DDDD

Aukštyn