Kas mūsų laukia po mirties?

Pradėjo Anomalija, rugpjūčio 28, 2011, 08:12:51

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Teisingas pastebėjimas, grįžkime prie temos.

Reja

Pritariu BILDUKUI,praejo bet koks noras dalintis savo isgyvenimais,ar kitu patirtimi.Matyt,nieks nedris rasyti,kai viskas paverciama niekais.Iki.

1TinSoldier

#47
rugsėjo 01, 2011, 18:32:25 Redagavimas: rugsėjo 01, 2011, 18:44:08 by 1TinSoldier
Hehe.. pasiekiau savo tikslą :)) Gerai, dingstu iš forumo. Nebetrukdysiu. Tiesiog, dėl dievo meilės, nebūkit lunatikais, tikinčiais bet kuo. Tokiais žmonėm labai lengva manipuliuoti, juos išnaudoti ir sugniuždyti. Nepamirškit, kad esat mąstančios būtybės - pasistenkit prieš darydami bet kokias išvadas paieškoti tiesos. Taip darydami pamatysit, kad jus supantis pasaulis įpatingai gražus, net jei jame nėra nieko daugiau, nei jūsų kūnas.

Ir, Saturno duktė, dar kartą atsiprašau, jei įžeidžiau. Tikrai negražiai parašiau ten anksčiau. Bet, vėlgi, netikėkit bet kokiais internete sutiktais idiotais ir neimkit į širdį kiekvieno jų žodžio :)

Peace.

P.S. Insommnia, gali trinti mano žinutes. Gal ir per daug susireikšminęs pabūsiu, bet kai kuriose vietose sustojo diskusijos po mano žinučių :)) Gali jas trinti.

Reja

Sis tinklapis turetu vadintis ne ANOMALIJA,bet-"Pasijuokim is paranormaliu reiskiniu ir jais tikinciu,ar  patyrusiu".Sudie.

1TinSoldier

O tai tavo manymu turėtų vadintis: "Kas parašys nerealiausią dalyką, kuriuo patikės kiti?" Aš tiesiog gyniau kitą pusę. Jei nesugebi apginti savo tikėjimo "paranormaliais" reiškiniais, tuomet nerimtai tu apie juos mąstei. Tiesiog patikėjai ir tiek.Jei taip padarei, čia jau tavo bėda. Ne forumo ir ne mano.

Benamis

Citata iš: Reja  rugsėjo 01, 2011, 19:22:24
Sis tinklapis turetu vadintis ne ANOMALIJA,bet-"Pasijuokim is paranormaliu reiskiniu ir jais tikinciu,ar  patyrusiu".Sudie.


Reja, nesikarsciuok taip :) Kiekvienas turi teise reiksti savo nuomone. As pvz. tikrai tikiu anomaliniais ir paranormaliais reiskiniais. Taciau suprask, kad pasaulyje dar skeptiku, kaip pvz. 1TinSoldier :P

paragraf 78

Baikime asmeniškumus ir grįžkime prie temos. Primenu jog tema vadinasi: Kas mūsų laukia po mirties?

alfabeta

Aš galvoju kad po mirties mes visi pavirsim nematomais mėlynais paršeliais ir skrisim pas kitus paršiukus, kas buvo geras šiam gyvenime gaus gražų raudoną kaspiną, o kas buvo blogas- pilką.

skorpy

insominia ir 1Tinsolder, ar galeciau jusu paklausti kuom jus uzsiimate, kas jus esat gyvenime, kuom mokinotes? aisku ce ne mano reikalas,bet man beskaitant gan idomius jusu pasisakymus, pasidare idomu kas jus ::) Taip atrodo,kad kazkokie filosofai :o Bet gyliai jus kapstot, reikia po pora kartu perskaityt ,kad suprastum ka cia norit pasakyti.

Benamis

Citata iš: skorpy  rugsėjo 05, 2011, 16:02:16
insominia ir 1Tinsolder, ar galeciau jusu paklausti kuom jus uzsiimate, kas jus esat gyvenime, kuom mokinotes? aisku ce ne mano reikalas,bet man beskaitant gan idomius jusu pasisakymus, pasidare idomu kas jus ::) Taip atrodo,kad kazkokie filosofai :o Bet gyliai jus kapstot, reikia po pora kartu perskaityt ,kad suprastum ka cia norit pasakyti.


As galvojau, kad cia tik man taip ;D Pasirodo, kad ne ;)

skorpy

kodel niekas nebediskutuoja, forumas viasai nutilo. ???O taip buvo idomu paskaitineti :)

paragraf 78

Na tai kad mažai diskutuojančių. Pabandykit patys ką nors parašyti kad būtų įmanoma diskutuoti. Neturi juk visko vežti vienas ar du žmonės, čia svarbus kiekvieno indėlis.

Benamis

Citata iš: skorpy  rugsėjo 06, 2011, 14:29:22
kodel niekas nebediskutuoja, forumas viasai nutilo. ???O taip buvo idomu paskaitineti :)


Reklama mano drauge, reklama. As tai pvz. kituose forumuose kur paraso vieta, idejau anomalijos logotipa su nuoroda, tai gal bent kiek padesiu :) Nes ir puslapis idomus, ir forume netruksta idomiu zmoniu ;)

OKULTISTE

Na visų pirma manau, kad mūsų mėsytės laukia vabaliukai...

Reja

laidojom artima zmogu.Sedejom tik keletas iki velumos(kas ir per nakti).Kaip visad per laudotuves, susitike po daugelio metu,tyliai snekejomes.Toj ramybej vis kazkas pastuksi,pabeldzia.Nieks demesio nekreipia.Klausiu,kas cia per garsas,is kur?O mirusio zmona ramiai sako:cia jis(parode link karsto)beldzia i karsto dangti,nes jo siela dabar po dangciu...Nebuvau to girdejus.

Aukštyn