Keisti dalykai bute

Pradėjo Rencius, birželio 29, 2015, 22:56:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Rencius

Sveiki, na aš senai žinojau,kad pas mane bute vaidenasi,jau nuo koki 13metų,bet dabar jau 20 ir gyvenu vienas. Jau kaip ir buvau priprates,išgirsti ką nors,bet viską svelniai. O praeita ketvirtadieni parejau namo girtas su drauge išsišnekom, ir išsijuokiau išsityčiojau iš jų,sakau užpiso taip ir taip,sakau ner jokiu dvasiu ir t.t(nes jom rimtai netikiu,ir tikiu,kad po mirties nieko nera),per telefą kalbėjau. Na po to nuejau miegot,nakti atsikeliau tarpe nuo 3-4h girtas, išjungiau pc ir t.t vėl nuejau miegot. po to penktadieni po 10 pradėjau girdeti keistus garsus,nuejau viską visur apžiūrėjau - nieko. na lyg ir nieko šiaip buvau atsikėlęs vėl 3-4h tarpe,bet nieko užsidėjau ausines ir pasijungiau muziką. Šeštadieni dieną lyg ir nieko,nuejau miegot, košmaras didžiausias,dar tam sapne rodo,kad ten tipo dvasios yra, ir aš iš jų tyčiojios,darau nesamones ir sakau:-kad jus netikri,čia tik sapnas. Tam pačiam sapne rodo,kai aš atsikeliau lyg ir nieko, per pc zinute :- labas,cia "mes". ir pradejo man plaukus tampyt(na jie ciut ciut ilgi) ir as atsiguliau ir jutau ant kaklo kažką, šilto ir atsiprasinejau. taip kaip nuejau miegot antram sapne taip ir atsikeliau,toj pačioj pozoj,taip pat užklota(kaklas tik neužklotas), ir ryte atsikėlęs pramerkęs akis dar pamačiau kažkokį juoda šešėlį praskrendant. dar radau kojine numestą į virtuvę., po  to sekmadieni diena biški tvarkiaus kambarius, ir žiūriu telefonas numestas nuo spinteles! bet kitas(nenaudojamas), o pas manes tikrai nieko nebuvo namuose ir aš į ta kambarį neinu(nebent tik aptvarkyt) ir tas telefonas tebuvo tik nuo pirmadienio gautas. (kaip šitai paaiškinti,nesuprantu,o dar su kojinę(kad ir kaip juokingai skambėtu.) o šiandien tai sapnavau kažkokią nesamone,tipo man dave kažką suvalgyt,aš suvalgiau ir jaučiau dar gerklei, po to vel prabudau 3-4h, guliu - nesimiega. po to jauciu kažkokia šiluma ant veido atsirado, jaučiu ja,bijau atsimerkti... palindau po kaldra ir užmigau šiaip ne taip. po to šiandien pasižiūriu, virtuvei lubuose skylė atsirado išmušta iš išorės lyg kas butu davęs ten su kazkokiu buku daigtu 2cm skersmens daigtu. tai va,dar darosi sunku kvepuoti kartais,jaučiuosiu lyg mane stebėtų ir t.t.   

Nežinau kas bus toliau šiąnakt ir ką daryt,patarkit :(

p.s vaikystei esu kvietes daug kartu dvasias, ir buvo vienas nutikimas,kai mums virs galvu pradėjo slinktis daigtas ir nuo to laiko nieko neužsiimu.

Benamis

Visu pirma tai nieko neina suprast - ar tu sapna aprasai, ar realybe, viskas taip sumaistyta i viena kruva, kad teko kelis kartus viena sakini skaityti.

Citata iš: Rencius  birželio 29, 2015, 22:56:15
virtuvei lubuose skylė atsirado išmušta iš išorės lyg kas butu davęs ten su kazkokiu buku daigtu 2cm skersmens daigtu.


Gali foto ikelti (veliau paaiskinsiu kam)?

Anicetas

Manau visu pirma reik issiblaivyt normaliai,o sapnuose girtas as dar ne tokiu dalyku pamatau ir ne tik kojines ,o ir as pats buna atsirandu virtuvei...

Rencius

Citata iš: Anicetas  birželio 29, 2015, 23:31:27
Manau visu pirma reik issiblaivyt normaliai,o sapnuose girtas as dar ne tokiu dalyku pamatau ir ne tik kojines ,o ir as pats buna atsirandu virtuvei...


šiaip nebuvau gątavas ar visiskai girtas,atsimenu viską ką veikiau...kadangi,penktadieni iš ryto normaliai į darbą atsikėliau.

va fotkės:
http://s23.postimg.org/ott5doerf/2015_06_29_23_46_37.jpg
http://s18.postimg.org/uf8vcv2gp/2015_06_29_23_47_08.jpg

sekmadieni to tikrai nebuvo,nes einant iš mano kambario, matosi aiškiai.





Anicetas

o tai kas tose foto?kazkoks taskas,dvasios tikrai negali buti nes ju paprasciausiai nera sioje dimensijoje ir niekada nebus

.L.U.T.H.O.R.

Man tai kažkaip viskas normaliai susiskaite :D šiaip įdomiai, jei tikrai ne girtas ten padarei ir tiesiog neatsimeni. O is kur zinojai kad vaidenasi, nuo to laiko kai dvasias kvietei?

Synkas

@Rencius pabandyk irasyneti garsa ar palikti filmuoti koki nakti ar diena :)

Rencius

Citata iš: Druwis  birželio 30, 2015, 12:39:09
Man tai kažkaip viskas normaliai susiskaite :D šiaip įdomiai, jei tikrai ne girtas ten padarei ir tiesiog neatsimeni. O is kur zinojai kad vaidenasi, nuo to laiko kai dvasias kvietei?


Nes čia nuo vaikystės nėjo normaliai pabūt durys užsitrenkė ne kartą,tvyrojo labai neigiama energija,lyg kazkas mane vytu lauk,lyg stebėtų ir t.t,tad persikrausčiau pas tėvą,nes nebegalėjau ten būt,o dabar galimybės susiklostė,kad nuo š.m gegužės mėn vėl čia ;/ iš pat pradžių nieko,po to karts nuo karto subildėdavo ir viskas. bet pripratau ir px,buvo ramiau iki praeito ketvirtadienio kol prisisnekėjau. Ir nesuprantu, dabar visa laik prabundu 3-4val nakties ir jaučiu,kad kažkas netaip,dar sunkiai eina užmigt. ir visa laik pagrinde nuo 3.00-3.40(prisimenu nes draugei sms parašau ir per tlf rodo laiką) - seniau taip nebūdavo!!! o dabar.... Ir čia ne pirma tokia vieta kur man vaidenasi,bet dabar čia rimtai gyvenu, ir nežinau,noriu kažką pakeist,kad būtu ramiau. :/

Ir dvasias kviesti pradėjau nuo 9m, tai su vienais,tai su kitais draugais galvojom pažaisim čia,nes  netikėjom. Bet po to įvykio viskas baigėsi.

Paliksiu 1 tlf įrašinėt per naktį, ir įkelsiu čia tą įrašą.

Regux

Pas mane irgi atsirado nepaaiškinamas įtrukimas ant lubų virtuvėje, 1 sav nebuvau namuose, o gryžęs radau :/ . O tai įvyko prieš 3-4 metus. Jokių dvasių nesu kvietęs, bet kartais su akies krašteliu matau juodas dėmes, naktimis irgi jaučiuosi stebimas, kartais šmėsteli orbai. Ančiau kur aš šiuo metu gyvenu, gyveno proseneliai, jie tikrai neužsiiminejo jokia magija. Esu pripratęs prie tokių reiškinių, tai nežinau ar čia bijoti ar nekreipti dėmesio. O dėl to įtrukimo tai man labai įdomu. Jaigu norėsit galesiu foto ikelt.

Rencius

Citata iš: Regux  birželio 30, 2015, 23:04:47
Pas mane irgi atsirado nepaaiškinamas įtrukimas ant lubų virtuvėje, 1 sav nebuvau namuose, o gryžęs radau :/ . O tai įvyko prieš 3-4 metus. Jokių dvasių nesu kvietęs, bet kartais su akies krašteliu matau juodas dėmes, naktimis irgi jaučiuosi stebimas, kartais šmėsteli orbai. Ančiau kur aš šiuo metu gyvenu, gyveno proseneliai, jie tikrai neužsiiminejo jokia magija. Esu pripratęs prie tokių reiškinių, tai nežinau ar čia bijoti ar nekreipti dėmesio. O dėl to įtrukimo tai man labai įdomu. Jaigu norėsit galesiu foto ikelt.
Citata iš: Regux  birželio 30, 2015, 23:04:47
Pas mane irgi atsirado nepaaiškinamas įtrukimas ant lubų virtuvėje, 1 sav nebuvau namuose, o gryžęs radau :/ . O tai įvyko prieš 3-4 metus. Jokių dvasių nesu kvietęs, bet kartais su akies krašteliu matau juodas dėmes, naktimis irgi jaučiuosi stebimas, kartais šmėsteli orbai. Ančiau kur aš šiuo metu gyvenu, gyveno proseneliai, jie tikrai neužsiiminejo jokia magija. Esu pripratęs prie tokių reiškinių, tai nežinau ar čia bijoti ar nekreipti dėmesio. O dėl to įtrukimo tai man labai įdomu. Jaigu norėsit galesiu foto ikelt.


įmesk


Aukštyn