SunsetTK paranormalūs potyriai

Pradėjo SunsetTK, rugpjūčio 07, 2014, 16:03:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Strategas

 SunsetTK - Tavo tema viena tų, kurios pagyvina visą forumą. Kviečiu toliau plėsti savo patirčių dalinimąsi su skaitytojais ir mažiau reaguoti į pesimizmą - jo kupinas visas pasaulis. Temą jau pasidariau "sekti"... :)

Sharikovas

Matosi tos skaraidancios svieseles plika akimi ar tik kamera fiksuoja ?

Gal kas turi minciu kas tai galetu buti ?

Kazkada turejau lempa su su apvaliom skylem gaubte kuris sukosi, panasias sviesas ant sienu mesdavo, bet cia turbut ne tai.

Teroras

@SunsetTK o tu nenori kaip Benamis minejo koki nors gida parasyti forume kitiems nariams apie taip kaip galima iskviesti butybes ir t.t.? Visai neseniai viena gida Vytautas parase: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=3223 - manau ir tavo medziaga butu idomi.

SunsetTK

#33
rugpjūčio 09, 2014, 17:52:41 Redagavimas: rugpjūčio 09, 2014, 17:56:55 by SunsetTK
@Sharikovas - aš blyksnius ir orbus matau plika akimi, bet, žinoma, ne visada, šeimos nariai mažiau mato. Su kamera matosi daugiau, nes spektras didesnis. Turėčiau pinigo, įsigyčiau full spectrum kamerą, manau dar ne tokių vaizdų būtų. Be to, jei būtų lempa, kristų ant sienos šviesa, o čia ore, tas puikiai matosi.

@Teroras - būtinai parengsiu gidą, turėdamas tam laiko, manęs jau ne vienas prašė. Aš tai turiu omeny.

@Strategas - ačiū už teigiamai motyvuojančius žodžius, plėsiu šią temą būtinai :)

001

Aš irgi blankioje šviesoje matau orbus... Arba naktį, pasišviečiant telefonu... :)
Skraido pastoviai, nervint pradeda, reikėtų apvalyti dulkes namuose.


Paskaičiau šiek tiek daugiau temos, dulkės buvo aptartos, bet... Vistiek dulkės čia. ???

SunsetTK

#35
rugpjūčio 09, 2014, 22:26:00 Redagavimas: rugpjūčio 09, 2014, 23:09:36 by SunsetTK
Tebūnie tau "dulkės", jei tau nuo lengviau. Tai tik tavo subjektyvi ir niekam neįdomi nuomonė :)

001

Daug lengviau. :) Galėsiu ramiai eiti miegoti.  ::)

TinSoldier

Pradėsiu nuo to, kad žinutė bus skeptiška. Todėl, nenorėdamas gadinti visiems įdomios temos, pagrindinę jos dalį paslėpsiu. Taigi, kas nenorit skaityt skeptiško mėšlo, nuotaikos gadinimo, kabinėjimosi, kišimosi ir pan., - praignoruokit mano žinutę. (Stengiuosi laikytis šito: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=3221 . Bet vis tiek jaučiu nenumaldomą norą pasijausti protingu, kabinėdamasis prie kitų, ir neigdamas viską, kas man nesuvokiama)


[spoiler]Aš, savo ruožtu, pasistengsiu nekreipti dėmesio į tokius dulkių skeptikų pareiškimus:

CitataKas liecia orbu aiskinima video, tai dulkiu aiskinimas man atrodo maziausiai logiskas.


CitataŽinoma, tai ne dulkės, puikiai skiriu kur dulkės, kur ne.  Būtybės yra iš aukštesnio išmatavimo tiesiog.


...Ir pateiksiu savo gidą, kaip išsikviesti tokias dvasias:

1. Pasiimti bet kokią video kamerą su autofokusu.
2. Susirasti dulkėtą dalyką.
3. Sukelti dulkes.
4/ Filmuoti/stebėti.

Maniškiai (Su fullscreen ir aukšta kokybe geriau matosi):



Žinau, kad maniškės dvasios ne tokios ryškios, didelės kaip kad kai kurios SunsetTK, - tačiau, vis dėl to, mano video įrašymo kokybė, panašu, žyymiai prastesnė, truputį prasčiau ir fokusuoja, ir t.t. (gyvai jos daug ryškiau matėsi). Be to, gal ir dulkės dvasios smulkesnės pasitaikė.

Tačiau įžiurėti patį principą, manau, galima. Lažinuosi, kad jums gali pavykti iškviesti ir ryškesnes dvasias. Galbūt pas jus ir dulkių daugiau kambary. Dar su apšvietimu pažaidus (aš, spėju, kad ir iš blogos šviesos šaltinio pusės filmavau),ilgesnį laiką pafilmavus, esu įsitikinęs, kad tikrai pasieksit panašių rezultatų, kaip SunsetTK.

P.S. SunsetTK, jaučiu, kad vis tiek skaitai šitą žinutę. Tai nekreipk į ją dėmesio. Čia yra, tikriausiai, daugybė žmonių, kurie tavimi tiki ir kuriems velniškai įdomios tavo žinutės, tavo praktikos. Tad į tokį neišmanelį priekabą, kaip mane, tiesiog nekreipk dėmesio.[/spoiler]

puodukas

Dažnai naudoji žodį dvasingumas, ką konkrečiai jis pas tave reiškia- žinias, supratimą, savęs pažinimą, kitų supratimą...ir kaip atskiri aukštesnį dvasingumą nuo žemesnio?
  Ir ką realaus gali duoti bendravimas su dvasiomis- turėsi "pažinčių" perėjus į anapus?

Synkas

idomi tema, ir dar su fotkem ir video tai is viso pliusas. turiu as pora klausymu:

-paranormal activity video 2:16 ten pats dumus paleidai koridoriui?
-kaip pirma karta susitikai butybe, buvo koks baimes jausmas?
-kaip paaiskintum tuos taskeliu, ar tai kokia butybiu dalis ar kaip?
-gal turi kokia foto kur matosi seseliai tu butybiu?
-seimos nariams prasitarei kas dar su jais gyvena, ir kaip jie reagavo?
-sakai daro jos norus. esi bandes koki nora kad ispildytu, ir ka apskritai jos gali ispildyti?

p.s pastebejau kad esi piktas labai, tad jei nenori gali ir neatsakyti .. :)

SunsetTK

Citata iš: Synkas  rugpjūčio 10, 2014, 19:26:40
idomi tema, ir dar su fotkem ir video tai is viso pliusas. turiu as pora klausymu:

-paranormal activity video 2:16 ten pats dumus paleidai koridoriui?
-kaip pirma karta susitikai butybe, buvo koks baimes jausmas?
-kaip paaiskintum tuos taskeliu, ar tai kokia butybiu dalis ar kaip?
-gal turi kokia foto kur matosi seseliai tu butybiu?
-seimos nariams prasitarei kas dar su jais gyvena, ir kaip jie reagavo?
-sakai daro jos norus. esi bandes koki nora kad ispildytu, ir ka apskritai jos gali ispildyti?

p.s pastebejau kad esi piktas labai, tad jei nenori gali ir neatsakyti .. :)


-ne, dūmai tik nuo smilkalo, daugiau jokių dūmų šaltinio nėra.
-kai pirma būtybė atvyko, taip, buvo nejauku, šaltis vėrė visą kūną, atrodė, kad stebi mane visada, bet palaipsniui tai dingo.
-blyksniai bei orbai ir yra tos būtybės, su kuriomis bendrauju. Jos gali pasirinkti betkokią formą manifestacijai - shapeshifter.
-šeimos nariai nebuvo tam prieš, ar kokiam šoke. Vėliau, kartais, kai pavykdavo ir jiems tai pamatyti, jie patys prašė, kad jiems patiems parūpinčiau dvasinių būtybių. Po šiai dienai, mano šeima taip pat dirba kaip ir aš, žinoma,tai jau skirtingos būtybės, kiekvienas žmogus galiturėti tik skirtingą būtybę, tų pačių nebūna.
-ne visos galipildyti norus, nes kiekvienos rolė yra skirtinga,vienos atsakingos už sveikatos gerinimą-fizinę,kitos už psichinius sugebėjimus ir dvasingumo ugdymą, apsaugai ir pan. Kiekviena yra atsakinga už kažkokią sritį.

P.S. atsiprašau už vėlavimą, buvau išvykęs :)

001

Nu dar negirdėjau tokio dalyko, kad dulkės pildytų norus. :D Nesusilaikiau, heh. O šiaip, kodėl neatsakai į klausimus? ???
Ne tai, kad būtina į juos atsakyti, bet galėtum bent pasisakyti kodėl... Ar čia jau žmonės tokie kvaili, kad net neverta su jais šnekėti?

SunsetTK

#42
rugpjūčio 12, 2014, 08:52:14 Redagavimas: rugpjūčio 12, 2014, 08:56:15 by SunsetTK
Citata iš: 001  rugpjūčio 12, 2014, 04:40:37
Nu dar negirdėjau tokio dalyko, kad dulkės pildytų norus. :D Nesusilaikiau, heh. O šiaip, kodėl neatsakai į klausimus? ???
Ne tai, kad būtina į juos atsakyti, bet galėtum bent pasisakyti kodėl... Ar čia jau žmonės tokie kvaili, kad net neverta su jais šnekėti?


kiek pamenu, į tavo paklausimą lyg ir atsakiau :)

Master

Kuomet skaičiau temą ir žinoma, žiūrėjau autoriaus video, permečiau akimis visą albumą. Jis neatrodė labai dvasingai. Galgi negalima darytis nuomonės iš pašalinės veiklos, bet tai jau gyvenimo būdas/interesai ir  tai daug ką pasako.
Dėl šito tema neatrodo labai rimtai.

* Kyla klausimas, jeigu tos būtybės akivaizdžiai matomos (nes jas galima nufotografuoti) kodėl tada jų kiti nemato? (jeigu jų pilna). Tu matai, fotoparatas mato, mes nematome? Mmmmmm?

CitataJos yra aukštesnio dvasinio išsivystymo, negu paprastai mirę žmonės ir jų vėlės, kurios neranda ramybės, tokiu būdu gąsdinančios mus.

Ar tikrai? Gal tiesiog yra skirtumas ne sąmoningume, o energijos išgavime. Pats minėjai, kad savąsias prijungi prie čakrų kanalų, maitini vaisių energija ir teiki koncentruotą dėmesį sveikindamąsis su jomis, lepini žvakėmis ir smilkalais. (nors man tai lyg lervų šėrimas ar kontaktas su demonais). Galbūt tai, kad jos prisisiurbusios energijos, joms nebereikia jos imti tavo minėtu metodu iš emocijų.

CitataMane pyktis ima, kai tu pats tuo neužsimi kuo aš, ir visiems teigi, kad tik tu viską žinai, ir esi teisus

Kaip nepasitenkinimą kelia Vytautas, man taip pat nemalonu dėl tavęs. Nes tu irgi pilnai nesuvoki to ką darai ir nenori būti kvescionuojamas.
Nes žinios kyla iš niekur ir nėra pagrindimo. Todėl nėra atsakymų.


CitataAr tu supranti ko klausi. Jos man teikia informaciją, kuri susijusi su manimi, tai turi liesti tik mane, o ne kažkurį svetimą žmogų (-es), kad paprasčiausiai patenkintų smalsumą.. su jomis aš žaidimais bei eksperimentais neužsiimu.

Minėjai, kad jos tenkina ir tavo norus. Tavo ego. Kodėl tavo ego nenorėtų būti pripažintas? :) Mmmm?
Kam tada reikia minimalaus pagrindimo (nuotraukos, video, istorija) jeigu tau nėra aktualu patenkinti mūsų smalsumą ir praplėsti žinių ribas. Pats sakei, kad Lietuva nedvasinga.

Bet sutinku. Tada papasakok ką su jomis darai? :)
Sprendi globalines problemas ar kaip?

*Iš teksto suprantu, kad užsiimti pradėjai tuo neseniai.
Būtent tau noriu priminti vieną E. Lewio mintį:
Tai jog kerėtojas magas pataikaus anapusinio pasaulio dėsniams,
protingas suvoks juos ir gebės valdyti. Pirmasis bus vergas ir auka.
Taip pat prisiminkime visatos energijos mitybos grandinę.
Siūlau tau drauge pirmiau gerai gerai išsiaiškinti ką tu darai ir tik tada tuo girtis :)


Aš nesakau, kad to nėra. Bet manau, kad tai tikrai nėra augintiniai...

001

Citata iš: SunsetTK  rugpjūčio 12, 2014, 08:52:14
Citata iš: 001  rugpjūčio 12, 2014, 04:40:37
Nu dar negirdėjau tokio dalyko, kad dulkės pildytų norus. :D Nesusilaikiau, heh. O šiaip, kodėl neatsakai į klausimus? ???
Ne tai, kad būtina į juos atsakyti, bet galėtum bent pasisakyti kodėl... Ar čia jau žmonės tokie kvaili, kad net neverta su jais šnekėti?


kiek pamenu, į tavo paklausimą lyg ir atsakiau :)

O man įdomūs tavo atsakymai ir į kitų klausimus. ::)

Aukštyn