mano draugė

Pradėjo ponaitis, gruodžio 17, 2012, 18:58:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

ponaitis

Nu mane draugė užkniso klausdama ar aprašiau jos istorija,tai pradėsiu.Nu kai ja sutikau (ji mane su "chebryte pasikvietė ir atrodė tikraja ta žodžio prasme vaiduokly pamačius.Nebuvo panašu jog meluotu,kai visi kartu buvom laukia tai buvo ibauginta ir net tirtanti.O ji pamatė (mano logikos išvada)šešėliny žmogų,nedidely vaiką.Jei gerai prisimenu,pamatė per įstiklintas duris(per duryse esanty stikla,ne per pačias duris :) ).nu tin soldier,sugriauk visa mano tikėjima ;)

Benamis

Nu sunku ka suprasti, ka rasyti tu cia mums, nu.

Teroras

Nieko nesupratau.

BlueFlame

Mančiau, Mančiau... Aiškiau dėstyk mintis ir supras visi :D nu mūsų kiemo "chebrytei" dar ne tokių buve gi dalykų :D

BlueFlame

Be to, gal man geriau tą istoriją papasakot, nes ir man ji nutiko gi..  ??? ;D

ponaitis

tai reikejo pasakot,bet ne,tu tyngi.beje,naudokis mygtuku keisti.

BlueFlame

Aš jei ką ir norėjau 2 žinutes parašyt.. *facepalm*

ponaitis

bet tu negali flodinti,ir oftopic galim per skype padaryt

Teroras

Ponaitis teisingai sako, cia ne chatas. Yra tam tikros taisykles.

Tai galite papasakoti savo istorija? Nes kol kas tai buvo kazkoks kratinys ir tiek.

BlueFlame

Nu gerai. Pripazystu, kad cia buvo ir musu klaida, nes mes jau labai kisomes i si reikala :D.
Mes su draugais kieme nusprendem patikrinti ar musu laiptineje yra dvasiu. Pasirinkome vieta prie tureklo kuris yra labai jau keistai ilinkes (be to, buvom prisigalvoje daug nebutu istoriju apie to ilinkimo atsiradima :D). Ant jo sudejom rankas ir pradejom sakyt "dvasia ateik, dvasia ateik, dvasia ateik. Dvasia, jei tu cia esi tai isdausk laiptines langa, o jei cia taves ner tai ir nieko nedaryk :D". Kadangi nieko neivyko tai kartojom tai daug sykiu, kol galiausiai atsibodo.. Po savaites laiptines langa kazkas isdauze. Nekreipem i tai demesio.
Po to susigalvojom pamegint patekti i "D busena" (siuo budu galima i astrala patekt). Kitos dienos ryta as vel tai pameginau. Aisku nieko neisejo :D. tuo tarpu mano mama nuejo praustis i vonia ir uzsirakino duris. Neatsimenu kur buvo mano tetis ir suo, bet tevukas tada buvo isejas pasivaiksciot. Nusprendziau atsikelt. Atsidedau ant lovos krasto. Paritryniau akis. Tada mano zvilgsnis sustojo ties durimis - ten stovejo lyg mazas vaikas, mazdaug 50cm aukscio. Jis sviete baltai, o jo bruozu neistengiau izvelgt pro duris. Atrode lyg niekada nebepajudesiu.. Sukauste DIDZIULE baime.. Tada mama atsirakino vonios duris, ir tas keistas padaras atsisuko i ju puse.....
Cia ne vienintelis ivykis kuris man ir mano draugams buvo nutikes.. Tikiuosi kazka supratot is mano pasakojimo :D

ponaitis

čia ta ilinkima padarė iš 3 aukšto iškrites žmogus(čiuožinėjo ant turėklų ir nukrito)

Markamis

Vienintelis kažkiek įtikimas dalykas šitoje temoje, tai ant turėklų nukritęs žmogus.

Iron Tara

Nuskambėjo kaip 'siaubo' istorija pasakojama kokio 11-mečio, interpretuojant, prie laužo.

likehsvilius

Cituoju: Na ir gramatika ponaiti, Donelaitis grabe raitosi :D'' lužau nuo sito posto :D man atrodo paragraf parašė.

ponaitis

cituoju,visi lietuvos poetai,rašytojai,gramatikai grabe vartosi.o aš nemoku beveik nieko iš gramatikos :(

Aukštyn