Keisti dvasių išsireiškimai mano namuose

Pradėjo Parissa, lapkričio 21, 2012, 18:07:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Parissa

Tai va.Norėčiau pasipasakoti ir paklausti jūsų patarimo.Man atrodo,kad mano name vaidenasi.Viskas prasidėjo nuo to,kad man einant į rūsį atrodė kad už nugaros kažkas yra.Atsisuku-tuščia.Vėliau aš padėjau du lapelius ant stalo krašto,po kurio laiko pasižiūrėjau-jie buvo pakreipti įstrižai.Langas nebuvo atidarytas,niekas jų neėmė.Pradėjau matyti baltas dėmes,užuosti keistus kvapus.Mano šuo kartais iš niekur nieko pradeda loti.Mano tėvai pasižiūri už durų-ten nieko nėra.Vieną vakarą sėdėjau prie stalo neturėdama ką veikti.Sugalvojau šiaip sau- "ant bajerio" mesti kauliuką.Galvoju,jeigu iškris trys-mano namuose vaidenasi.Maniau,galimybė tik viena iš šešių,vis tiek neiškris.Metu-ir iškrenta trys!Vėl metu,tą patį galvoju-vėl trys!Ir dar vienas,paskutinis įvykis-sėdžiu vėlai vakare viena pas sesę kambaryje.Ir taip staiga išgirstu savo kambaryje tokį garsą-kaip ūkimą,kaip verkimą,net nemoku apibūdint.
Ir norėčiau paklaust jūsų-ar čia aš išprotėjau,ar mano namuose čia rimtai vaidenasi,ar galit šitus faktus paaiškint normaliai-bet man jų atrodo per daug.Ir jeigu iš tikro vaidenasi-ką daryti?Kaip atsikratyti dvasių?Ar jos man nieko bloga nepadarys?

Asasinas

Yra buvę kokių nors nelaimių tame name?

BloodyMary

Suprantu tave Parissa. Pas mane, daugelis tavo išvardintų dalykų, taip pat dedasi.

Parissa

Citata iš: Asasinas  lapkričio 21, 2012, 18:42:27
Yra buvę kokių nors nelaimių tame name?

Lyg ir ne.

.L.U.T.H.O.R.

Su kauliukais metimas, tikimybė TIK 1/6, du kart 1/36 čia sakai maža tikimybė? Laisvai galėjo būti atsitiktinumas, o jei tiki psichokineze, tai yra toks dalykas mikro-psichokinezė, t.y. mintimis laisvai galėjai paveikti kauliuką :) Siūlau pasikalbėti su tėvais, ir jei rimtai vaidenasi, pasikviesti kunigą kad pašventintų patalpas, sako padeda.

Benamis

Jeigu anksciau nieko panasaus nebuvo, tai kazkas turejo atsitikti, jeigu "jie" tikrai pas tave apsigyveno :)

ponaitis

turiu keletą klausimū:
dvasių nekvietei?
neįžeidinėjei mirusių?
ar turi "keistų" priesų,kurie butu labai kaip ne visi?

paragraf 78

Ponaiti, na ir gramatika pas tave :D Donelaitis grabe vartosi :)

Šiaip jei tikrai vaidenasi tai tam visada būna kokia nors priežastis. Dažniausiai maginės ar ezoterinės kilmės. Tai gali būti arba pačių namiškių atlikti veiksmai, arba kieno nors iš pašalies atsiųstas prakeiksmas.
Tai gi keli klausimai:

1. Ar užsiėmiai kuo nors ezoterišku (tu ar tavo namiškiai): spiritizmas, kokios nors apeigos ir t.t.
2. Gal neseniai nusipirkai kokį nors daiktą iš kokios "mažodios indijos"?
3. Gal kas nors metė tau prakeiksmą žodžiu ar veiksmu?
4. Ar neme kuriame gyveni nebuvo smurtinių žmogžudysčių?
5. Ar namas nestovi kokioje nors ypatingoje vietoje: exkapinės, įkalinimo įstaigos ir t.t.
6. Ar kas nors iš namiškių neprakeikė vienas kito?

na dabar nebesugalvoju daugiau klausimų, gal kitą kart

ponaitis

mano gramatika tokia dėl to,kad pradinės lt. mokytoja pamačius jog nenoriu mokytis ir nemokė.(pirmais metais dar padaužydavo,bet paskui net nebandė stengtis).moralas-netinginiauk :(

Parissa

Citata iš: Šešėlis  lapkričio 21, 2012, 19:34:19
Su kauliukais metimas, tikimybė TIK 1/6, du kart 1/36 čia sakai maža tikimybė? Laisvai galėjo būti atsitiktinumas, o jei tiki psichokineze, tai yra toks dalykas mikro-psichokinezė, t.y. mintimis laisvai galėjai paveikti kauliuką :) Siūlau pasikalbėti su tėvais, ir jei rimtai vaidenasi, pasikviesti kunigą kad pašventintų patalpas, sako padeda.

Nemanau,kad esu kuo nors tokia įpatinga,kad mintimis paveikčiau kauliuką :D Esu bandžiusi paveikti daiktą savo noru,bet nieko neišėjo...

Parissa

Citata iš: ponaitis  lapkričio 22, 2012, 14:19:20
turiu keletą klausimū:
dvasių nekvietei?
neįžeidinėjei mirusių?
ar turi "keistų" priesų,kurie butu labai kaip ne visi?

Dvasių nekviečiau,niekada net neišdrįsčiau :D
Neįžeidinėjau.
Ne.

ponaitis

dėl kauliuko ,tai g+alėjai netyčia pajudinti,man tyčia judint daiktu irgi niekada neišėjo.(tik netyčia kelis kartus)

Parissa

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 22, 2012, 14:35:54
Ponaiti, na ir gramatika pas tave :D Donelaitis grabe vartosi :)

Šiaip jei tikrai vaidenasi tai tam visada būna kokia nors priežastis. Dažniausiai maginės ar ezoterinės kilmės. Tai gali būti arba pačių namiškių atlikti veiksmai, arba kieno nors iš pašalies atsiųstas prakeiksmas.
Tai gi keli klausimai:

1. Ar užsiėmiai kuo nors ezoterišku (tu ar tavo namiškiai): spiritizmas, kokios nors apeigos ir t.t.
2. Gal neseniai nusipirkai kokį nors daiktą iš kokios "mažodios indijos"?
3. Gal kas nors metė tau prakeiksmą žodžiu ar veiksmu?
4. Ar neme kuriame gyveni nebuvo smurtinių žmogžudysčių?
5. Ar namas nestovi kokioje nors ypatingoje vietoje: exkapinės, įkalinimo įstaigos ir t.t.
6. Ar kas nors iš namiškių neprakeikė vienas kito?

na dabar nebesugalvoju daugiau klausimų, gal kitą kart

1.Ne.
2.Na,man teta parvežė tokį kaip ir pakabinamą drambliuką su varpeliu :D
3.Ne.
4.Na,pati nebuvau tuo tikra,taigi įvedžiau į Google savo adresą,bet nieko neradau :/
5.Ne.
6.Ne,bent jau manęs tikrai neprakeikė.Nes jeigu prakeiktų mano namiškį (kurį nors iš šeimos) ,tai kodėl vaidenasi būtent mano kambaryje?

Parissa

Citata iš: ponaitis  lapkričio 22, 2012, 18:23:59
dėl kauliuko ,tai g+alėjai netyčia pajudinti,man tyčia judint daiktu irgi niekada neišėjo.(tik netyčia kelis kartus)

Aš dar specialiai patraukiau visus daiktus,kad už nieko neužkliūtų ir nesustotų.

Parissa

Citata iš: Šešėlis  lapkričio 21, 2012, 19:34:19
Su kauliukais metimas, tikimybė TIK 1/6, du kart 1/36 čia sakai maža tikimybė? Laisvai galėjo būti atsitiktinumas, o jei tiki psichokineze, tai yra toks dalykas mikro-psichokinezė, t.y. mintimis laisvai galėjai paveikti kauliuką :) Siūlau pasikalbėti su tėvais, ir jei rimtai vaidenasi, pasikviesti kunigą kad pašventintų patalpas, sako padeda.

O dėl to,kad pakalbėt su tėvais,tai jie lyg ir netiki dvasiomis,tai nemanau,kad patikėtų...

Aukštyn