Akviles istorija

Pradėjo Akvile, birželio 26, 2012, 15:02:34

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Akvile

Sveiki. Noriu pasidalinti savo istorija. Vieną naktį "sapnavau" ateivius, bent jau man taip atrodė... Viskas buvo taip tikroviška, sapnuoju, tarsi prasimerkiu ir matau kaip mane ant kažkokio neštuvo neša ateivis, jis atsisuko į mane ir nuo tada daugiau nieko nebepamenu. Bet gal būt tai tik sapnas, bet kas keisciausia ryte pabudau ir ant savo kairės rankos pamačiau, jog man buvo paimtas kraujas. Atrodė visiškai taip pat, kaip būna seselė paima kraują. Durta tiesiai į vena, matosi tarsi butų smigdyta adata. Gal būt ir nebučiau pastebėjus, bet skaudėjo šiek tiek. Tikrai žinau, jog tai ne uodo ar šiaip kokio vabalo įgėlimas, nes neniežėjo ir atrodė visiškai taip pat, kaip kraują būtų paėmusi seselė, tik, kad visa tai darė naktį. Neišsivaizduoju, kas tai galėtų būti, gal tai tik sutapimas. Linkusi žiūrėti skeptiškai, tačiau visko gali būt. :)

Benamis

Akvile, sukuriau nauja tema, nes veliau gali buti sunku susigaudyti.

Kaip seniai tai ivyko?

Asasinas

Tai pasižiūrėk, gal kur ir implantą po odą įstatė?

omcikas

Akvile pradekim nuo to kur tu gyveni? ta prasme ar nuosavam name kazkur miesto centre,bute, ar kaime.. manau tai labai svarbu, nes mazai tyketina,kad koks NSO nusileis ant tarkim 5aukscio stogo ir pagrobs tave is 3 auksto buto..  :)

vitake

Kada tai įvyko?

RoxiO

Sveikinu, tave buvo pagrobę. :D

snofru

Citata iš: omcikas  birželio 26, 2012, 16:46:34
Akvile pradekim nuo to kur tu gyveni? ta prasme ar nuosavam name kazkur miesto centre,bute, ar kaime.. manau tai labai svarbu, nes mazai tyketina,kad koks NSO nusileis ant tarkim 5aukscio stogo ir pagrobs tave is 3 auksto buto..  :)
ne nu kodel, yra pvz Bado Hopkinso (jei teisingai pamenu pavarde) visa knyga parasyta apie pagrobima berods Niujorke, ten mergina istrauke  is dangoraizio kazkelinto tai auksto, ir liudininku kruva stebejo vis tai. ir cia tik vienas is pvz, jiems ne kliutis nei sienos nei langai. paprastai klaidingai suprantamas tas ateiviu pagrobimas, isivaizduojama, kad ibega grupele zaliu zmogeliu i nama isimeta zmogeli ant nestuvu kaip kokie sanitarai, susoka i lekstute ir nuskrenda sau. dazniausiai patyre pagrobimus zmones mini kazkoki spinduli, kuris pereina kiaurai sienas, langus ir pns. daugelyje atveju liudininku pasakojimai gana detaliai sutampa.

Nieksas

Citata iš: snofru  birželio 28, 2012, 14:41:57
Citata iš: omcikas  birželio 26, 2012, 16:46:34
Akvile pradekim nuo to kur tu gyveni? ta prasme ar nuosavam name kazkur miesto centre,bute, ar kaime.. manau tai labai svarbu, nes mazai tyketina,kad koks NSO nusileis ant tarkim 5aukscio stogo ir pagrobs tave is 3 auksto buto..  :)
ne nu kodel, yra pvz Bado Hopkinso (jei teisingai pamenu pavarde) visa knyga parasyta apie pagrobima berods Niujorke, ten mergina istrauke  is dangoraizio kazkelinto tai auksto, ir liudininku kruva stebejo vis tai. ir cia tik vienas is pvz, jiems ne kliutis nei sienos nei langai. paprastai klaidingai suprantamas tas ateiviu pagrobimas, isivaizduojama, kad ibega grupele zaliu zmogeliu i nama isimeta zmogeli ant nestuvu kaip kokie sanitarai, susoka i lekstute ir nuskrenda sau. dazniausiai patyre pagrobimus zmones mini kazkoki spinduli, kuris pereina kiaurai sienas, langus ir pns. daugelyje atveju liudininku pasakojimai gana detaliai sutampa.

Na taip bet pagrinde pagrobimai vyksta toliau nuo miestų t.y. kaimuose keliuose miškuose ir pan..
Nes ir man yra gan keistų aplinkybių jog buvo pagrobę ateiviai bet tik pora tai nesureikšminu jų per daug + dar dėl to jog gyvenu mieste.

RoxiO

O kokie yra požymiai (tiek fiziniai tiek psichologiniai), kurie gali reikšti, kad buvai pagrobtas ateivių? :)

Nieksas

#9
birželio 28, 2012, 15:26:09 Redagavimas: birželio 28, 2012, 15:31:53 by Nieksas
Nu sakau tokių atvejų buvo tik pora pvz kartais ankščiau mėlynėmis visa ranka būdavo nusiėta prabudus arba randas ant pilvo vėl išryškėjęs toje vietoje kur apie 6-7 metų būdamas buvau nusibrozdinęs arba ta istorija kur kažkada buvau rašęs bet niekas dėmesio neatkreipė kai aiškiai girdėjau jog kažkas naktį vaikščiojo o kai atsikeldavau pažiūrėti tai nieko nebesigirdėjo tai buvo nutikę tik 1-na kartą bet truko pora valandų. Dar pamenu kai prieš tą įvykį porą naktų gal 3 prabudau tam pačiam laike (naktį) . Na , čia pagrindiniai tokie bet jų kaip sakiau per daug nesureikšminu.

Akvile

Gyvenu aš nuosavam name, o tai įvyko, nelabai net pamenu kada, šį mėnesi, šią arba praeitą savaitę. :)

Akvile

Aš irgi jau visą mėnesį pabundu lygiai penktą arbą šeštą valandą ryto.

Benamis

O tas randas (jeigu taip galima ji pavadinti) dar likes? Jeigu taip, gal butu galimybe ji nufotografuoti?

Akvile

Beje, čia kažkurią naktį vėl sapnavau ateivius, bet jau šį kartą beveik visiškai nepamenu, tik laivą įsidėmėjau. Bet jau buvo, tarsi kažkoks karas ateivių ir žmonių ar kaip ten. Gal jau man pasimaišė :D

Akvile

jau išnykęs, bet turiu nuotrauką. Kokybė prasta labai ir nesimato beveik, nes vakare su telefonu fotografavau. Tai tik paraudimas toks matosi, bet jei norit, galiu pabandyti įkelt.

Aukštyn