Kiek laiko miegate?

Pradėjo Benamis, birželio 28, 2017, 12:15:45

« ankstesnis - sekantis »

Kiek laiko miegate?

Maziau nei 6 val.
6-7 val.
7-8 val.
8-9 val.
Daugiau nei 9 val.
Žemyn

Benamis

Kiek valandu miego jums uztenka, kad galetumete normaliai funkcionuoti? ::)

.L.U.T.H.O.R.

30 min kas pora valandų :D Šiaip 6 valandų per akis jeigu įeinu į normalų ritmą.

Mekabciel

Man kad gerai jaustis reikia 8 h - begalybės... :D Ir dar daugiau... :D Geriausia - begalybė+ :D

Nors šiuo metu tenka tik 4-5-6h miegot...   Bet visai normaliai funkcionuoju - varomas kava ir vitaminais... :D


Benamis

Citata iš: Legionas  birželio 28, 2017, 12:31:0430 min kas pora valandų :D Šiaip 6 valandų per akis jeigu įeinu į normalų ritmą.
Vel pradejai? ;D Bet jeigu reikia 6 valandu polifazinio miego, tai gal geriau tiesiog pasirinkti 6 valandas paprasto miego?

Kazkaip reikia trumpinti savo miega, nes be 8-9 val. niekaip negaliu.

Linas Esu

#4
birželio 28, 2017, 13:07:03 Redagavimas: birželio 28, 2017, 13:08:44 by Linas Esu
Citata iš: Legionas  birželio 28, 2017, 12:31:0430 min kas pora valandų :D Šiaip 6 valandų per akis jeigu įeinu į normalų ritmą.
Snaudžiate kaip Einšteinas :D kažkur skaičiau , rankoje laikydavo šaukštą ant žemės metalinis bliūdas . Atilošdavo krėsle , jeigu užmigdavo šaukštas nukrisdavo į dubenį , taip jis negadindavo miego rėžimo ir tuo pačiu pailsindavo smegenis .

Pažįstu vieną stambų ūkininką , visą gyvenimą miegą po 4-6 h valandas ir pakanda , man tai visiška mįslė .

Kaip taip jums pavyksta visiškai neužmigti?

Linas Esu

Citata iš: Mekabciel  birželio 28, 2017, 12:39:50Man kad gerai jaustis reikia 8 h - begalybės... :D Ir dar daugiau... :D Geriausia - begalybė+ :D

Nors šiuo metu tenka tik 4-5-6h miegot...   Bet visai normaliai funkcionuoju - varomas kava ir vitaminais... :D


Jeigu pamiegu nuo 8 iki 10 h jaučiuosi persimiegojęs . :D Kokios kavos , kiek išgeriate ?

elteide

#6
birželio 28, 2017, 13:12:11 Redagavimas: birželio 28, 2017, 13:19:40 by elteide
girdėjau apie fazinį miegą ..kelis kartus gal esu patyrus ką tai reiškia , kai pabundi reikiamoj fazėj ir lengvai puikiai  išsimiegojęs jautiesi..miegu 7,8 val.

mcgyver

Miegu 9-11h turbut del to kad vartuoju migdomosius. :D

Benamis

Off-topas apie vaistus ir spengima ausyse perkeltas cia: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=4703.0

Kibiras

7-8 nors mėgstu ir iki 10 valandų pamiegoti ;)

DeCode

miegodavau 1 men po 4h pirma pirmus 2 sav buvo labai sunkus o veliau nieko ir labai sunku buvo atprast

Aukštyn