Reikia juodosios magijos meilei

Pradėjo rjingver, lapkričio 02, 2018, 12:37:58

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

rjingver

Gal zinote zmones praktikuojancius juodaja magija ir dirbancius su klientais? Ar yra cia tokiu Lietuvoje?
O gal kazkas bent jau praktikuojate tai ir galite patarti/padeti susirasti tinkama meiles rituala?
Moralu nereikia, pilnai suprantu ka darau, skeptiku nuomoniu taip pat, internete narsyti moku, bet nors ir pilna tu rusisku puslapiu, susigaudyti sunku.

elteide

o be magijos jau nekaip? 
šarlatanais jie jaučiu visi , na dauguma... o juodoji jei tokia yra tai  argi išeitis ?, skamba jau net kaip- visiškai priešingai meilei

vytra

<< O gal kažkas bent jau praktikuojate, tai ir galite patarti/padėti susirasti tinkama muilės ritualą?

- jei nesupranti "muilės", jokie ritualai nepadės.

Priedas: "jei gimei baobabu, būsi baobabu tūkstantį metų, kol numirsi".


:(

rjingver

kiek skepticizmo.. atrodo parasiau tame forume, kuriame kalbama butent apie magija ir burtus ir gaunu negatyva arba moralus. :) De 'muiles" nezinau, ka norejote tuo pasakyti, nes kiek matau, as parasiau be klaidu, tai cia prisikabinimas lygioje vietoje. Na, apeikite, jei netinka postas, kam tie moralai :)

elteide

#4
lapkričio 03, 2018, 14:09:18 Redagavimas: lapkričio 03, 2018, 20:36:27 by elteide
juodoji magija reikalinga , nes nori kažkam kirdyk - konkurentę pašalint?:)
p.s... idomu, kaip patikrint ar kas nedarė juodą magiją tau?

boba

Yra tik Raštas - Dievo žodis. O visa kita niekai. Bet jei neturit kas veikti, žaiskit, vaikai, žaiskit, bet patikėkit mano žodžiu, nieko  tuo nepasieksite, bet žinau, kad tuo įsitikinti, kad nieko nepasieksite, juk reikia viską išmėginti - ar ne??? Cha.

Laurynas

O jai noresi kitos ar atsitiks taip kad isiskirsi vistiek ir liksi su jos trauka tau bent vidine ir negalesi nieko pakeisti ir susirasti kitos drauges kazin ar taip tau reike tu meiles burtu :)

Supernatural

Ką mainais man turėsi tiek vertingo, kiek manai, kad vertas tavo šis noras tapti išpildomu? p.s. pinigų aš neimu. Gebėsi surast, ko man reik - aš tau ne tik , kad duosiu ritualą, bet dar ir padarysiu paraleliai tokį, kur pats nepadarytum ;\) bet jei neturi, ką man mainais pasiūlyti - nesivelsiu, nes mainai vienoki ar kitokie - privalo būti.

elteide

Citata iš: Supernatural  lapkričio 13, 2018, 18:56:04Ką mainais man turėsi tiek vertingo, kiek manai, kad vertas tavo šis noras tapti išpildomu? p.s. pinigų aš neimu. Gebėsi surast, ko man reik - aš tau ne tik , kad duosiu ritualą, bet dar ir padarysiu paraleliai tokį, kur pats nepadarytum ;\) bet jei neturi, ką man mainais pasiūlyti - nesivelsiu, nes mainai vienoki ar kitokie - privalo būti.
o ka be pinigu ima raganiai?

rjingver

Citata iš: Supernatural  lapkričio 13, 2018, 18:56:04Ką mainais man turėsi tiek vertingo, kiek manai, kad vertas tavo šis noras tapti išpildomu? p.s. pinigų aš neimu. Gebėsi surast, ko man reik - aš tau ne tik , kad duosiu ritualą, bet dar ir padarysiu paraleliai tokį, kur pats nepadarytum ;\) bet jei neturi, ką man mainais pasiūlyti - nesivelsiu, nes mainai vienoki ar kitokie - privalo būti.
O ka dar as jums galeciau duoti be pinigu?

pilkasai

#10
vasario 03, 2019, 23:17:52 Redagavimas: vasario 03, 2019, 23:26:08 by pilkasai
...

Supernatural

Citata iš: rjingver  vasario 03, 2019, 22:53:47O ka dar as jums galeciau duoti be pinigu?
tai va, kad nieko. pasidalinu vienu ritualu. Bet atlikimo pilną techniką reik jau išsidomėt iki galo kitur (tingiu rašyti), čia užkalbėjimas tik, bet nereik pamiršti apie pasiruošimą, apsaugas ir užmokestį tiems, kad padės atlikti viską kaip reikiant.

Ritualas meilei

Uždekite žvakę, laikykite nuotrauką virš liepsnos (bet tokiu atstumu, kad ji neužsidegtų), žvelgiant tarsi tarp ugnies ir foto, vos vos girdimai skaitome žodžius:

" Яро огонь пылает, сердце (,,,) на любовь к (,,,,) разжигает,
Пламя черной свечи горит- тоску на (,,,) творит.
Жаром огня-кровь взвеселись,
По жилам, венам (,,,) пройдись.
Понеси до сердца (,,,) любовь огненну.
Огонь свечи жар погоняет, а раб(,,,) меня страстно желает
Как в постель ложился- на меня б одну молился.
Черно дело, черна свеча , любовь (,,,) к (,,,) горяча.
Не снять, крещеной водой не охладить, молитвой святой не перебить.

Skaitome 13 kartų.

Paskui užlašiname savo kraujo iš piršto ir piešiame horizontalų aštuonetą (matematikoje tai begalybės ženklas). Vedžiojant palei ženklą kairės rankos pirštu, skaitome užkalbėjimą tol, kol sudegs žvakė:

"Яко моя кровь-руда,
А в жилах твоих кровь-вода
Как без крови не могуть люди жить, и по белу свету ходить,
Так и (,,,) не сможет без (,,,) жить и быть да мимо ходить
Гори твоя кровь разгорайся,,кипи страсть не унимайся
А как (,,,) руками, губами к (,,,) прильнется
Кровь -вода рудой обернется.
В тело бело любовь вольется, тоска изведется
Слово мое крепкое, до тела (,,,) лепкое"

Nuotrauką saugoti.


rjingver

Citata iš: Supernatural  vasario 04, 2019, 13:13:00tai va, kad nieko. pasidalinu vienu ritualu. Bet atlikimo pilną techniką reik jau išsidomėt iki galo kitur (tingiu rašyti), čia užkalbėjimas tik, bet nereik pamiršti apie pasiruošimą, apsaugas ir užmokestį tiems, kad padės atlikti viską kaip reikiant.

Ritualas meilei

Uždekite žvakę, laikykite nuotrauką virš liepsnos (bet tokiu atstumu, kad ji neužsidegtų), žvelgiant tarsi tarp ugnies ir foto, vos vos girdimai skaitome žodžius:

" Яро огонь пылает, сердце (,,,) на любовь к (,,,,) разжигает,
Пламя черной свечи горит- тоску на (,,,) творит.
Жаром огня-кровь взвеселись,
По жилам, венам (,,,) пройдись.
Понеси до сердца (,,,) любовь огненну.
Огонь свечи жар погоняет, а раб(,,,) меня страстно желает
Как в постель ложился- на меня б одну молился.
Черно дело, черна свеча , любовь (,,,) к (,,,) горяча.
Не снять, крещеной водой не охладить, молитвой святой не перебить.

Skaitome 13 kartų.

Paskui užlašiname savo kraujo iš piršto ir piešiame horizontalų aštuonetą (matematikoje tai begalybės ženklas). Vedžiojant palei ženklą kairės rankos pirštu, skaitome užkalbėjimą tol, kol sudegs žvakė:

"Яко моя кровь-руда,
А в жилах твоих кровь-вода
Как без крови не могуть люди жить, и по белу свету ходить,
Так и (,,,) не сможет без (,,,) жить и быть да мимо ходить
Гори твоя кровь разгорайся,,кипи страсть не унимайся
А как (,,,) руками, губами к (,,,) прильнется
Кровь -вода рудой обернется.
В тело бело любовь вольется, тоска изведется
Слово мое крепкое, до тела (,,,) лепкое"

Nuotrauką saugoti.


Aciu Jums! Truputeli paskaitinejau rusiskuose saituose, bet neradau daug info, kaip pvz. zvakes spalva, uzmokestis. Del apsaugu, as paprastas zmogus, nemoku tokiu dalyku, del to kreipiausi pagalbos. Bet tikriausiai isitraukti i visa sita reikala, Jus neesate linkes/linkusi?

Slapuke

Citata iš: Supernatural  lapkričio 13, 2018, 18:56:04Ką mainais man turėsi tiek vertingo, kiek manai, kad vertas tavo šis noras tapti išpildomu? p.s. pinigų aš neimu. Gebėsi surast, ko man reik - aš tau ne tik , kad duosiu ritualą, bet dar ir padarysiu paraleliai tokį, kur pats nepadarytum ;\) bet jei neturi, ką man mainais pasiūlyti - nesivelsiu, nes mainai vienoki ar kitokie - privalo būti.
Ko norėtum mainais už tokį ritualą? Esu beviltiškoje padėtyje kita moteris uždėjo negatyvą burtais mano santykiams, finansams ir sveikatai kad vos nepasidariau sau galo. Vyras pasidarė tarsi ne savas ir paliko mane. Kreipiausi į vieną ragana tai ji nuėmė ta negatyvą ir tikrai truputi atsigavau bent jau apie savižudybę negalvoju. Bet ji taip pat sakė kad vyras sugrys į šeimą bet jau pusę metų praėjo o jis ne matyt manęs nenori nei bendrauti. Pragyvenom 15 metu mylėjau ji beprotiškai rupinausi juo save pamiršusi. Nebegaliu daugiau taip gyventi sapnuoju ji naktimis o situacija ne kiek nesikeičia. Prašau padėkite man.

Karolina1989

Ka galima pasiulyti magui,raganiui?manau tik savo siela..

Aukštyn