Ką augini/(-ai)?

Pradėjo JZZ, liepos 17, 2012, 21:05:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Jo pastebėjau, kad žmonės dėl ligų ožkos pieną geria. Lygtai girdėjau, kad nuo vėžio.

OKULTISTE

Na bet kokius patarimus dėl vėžio žiūriu gana skeptiškai, nes aišku tiki tai, kaip atsiranda, o kas paskatina, tai nėra konkrečiai išsiaiškinta...
Tas mano draugas vis sirgdavo bronchitu - labai dažnai, o sakoma, kad ožkos pienas padeda... Pasveiko ir nebesikartoja...

Futagoza

Auginu suni ir triusi xD emm, auginau zudytes, katinus, ziurkenus, papugas ;D

OKULTISTE

Citata iš: Futagoza  rugpjūčio 05, 2012, 10:17:39
<...>auginau zudytes <...>

Žudytes maniakes? Tai gi čia mano giminaitės... Che che...

zalia.arbata

Sesę ir katiną  :)

Kalbokas

Katiną nors norejau šuns,bet taip gavosi :)

omcik

trenkta kastruota katina ir ramu, bet nelaiminga suni..

coliuke

Citata iš: omcik  rugpjūčio 17, 2012, 00:34:20
trenkta kastruota katina ir ramu, bet nelaiminga suni..

kastruotas ir trenktas - idomu, dazniausiai buna atvirksciai ;) O ko suo nuliudes?  ;)

omcikas

Suo nuliudes, nes pastoviai prpistas prie budos...tikras suniskas gyvenimas.. o katinas nors ir kastruotas tikrai nera ramus ir flegmatiskas.. ;D

coliuke

Citata iš: omcikas  rugpjūčio 17, 2012, 20:10:13
Suo nuliudes, nes pastoviai prpistas prie budos...tikras suniskas gyvenimas.. o katinas nors ir kastruotas tikrai nera ramus ir flegmatiskas.. ;D

tai pradziugink ji kada nors issivesdamas pasivaikscioti ;) pabandyk pabuti jo kailyje ;) Zinau kad kaskokioj saly yra net istatymas isleistas kad sunys kurie nuolatos buna priristi prie budos ar voljere kuri tai laika per para gautu galimybe pasilakstyti ar bent pasivaikscioti ;)

sAvitus

Katę,kuri mėgsta gąsdinti žmones.

Benamis

Citata iš: sAvitus  spalio 11, 2012, 21:28:29
Katę,kuri mėgsta gąsdinti žmones.


Kokiu budu? ;D

Neisha

Šiuo metu turiu kalytę laikinoj globoj, pas tėvus dar vienas šuo gyvena. O šiaip, per visą gyvenimą esu turėjus tikrai daug gyvūnų - pradedant nuo žiurkėnų armijos, baigiant žuvyte :D

ponaitis

turejau žiurkėna(pastipo kai ,,laikas atėjo,,)dabar auginu pasiutusia sese

Beelzebub

Vis dar nieko neauginu.

Aukštyn