Siaubo filmai

Pradėjo Ieva, sausio 02, 2012, 16:15:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.


Benamis

Citata iš: Druwis  lapkričio 07, 2015, 22:50:18Zombievers :D
Baik, Druwi :)

Kalbu apie Blair Witch Project, Wrong Turn, Shrooms ir pan.


Benamis

Citata iš: Skaitytojas2  lapkričio 07, 2015, 23:54:57Pabandyk sita @Benamis 
http://www.imdb.com/title/tt1988621/?ref_=ttmd_md_nm
Nors ir nesu Sniego zmogaus gerbejas, bet manau ryt vakare pasiziuresiu. Sprendziant is aprasymo filmo pobudis butent toks kokiu ir ieskau :) Dekui.

illuminati

orginalus From dusk till dawn :) vien del Quentin Tarantino ir Salmos Hayek. lengvas ir labai smagus.

na siaip is rimtesniu patiko Honeymoon, visgi ko gero todel, kad esu didelis Rose Leslie gerbejas... kaip galejo R R Martin ja is musu atimt...(Got) :(

Lazarus effect - gan nebloga mintis ir grazi aktore pagrindiniame vaidmeny.

na ir You're next http://filmux.org/4469-tu-kitas-youre-next-2011.html gan smagiai ziurejosi.



Empty.Soul

Man patiko Evil Dead (2013).  :D

paragraf 78

O kas nors matėte nors vieną baisų siaubo filmą? :)

Benamis

Abejoju, ar tai kas vienam baisu, bus ir kitam baisu :)

TinSoldier

Citata iš: paragraf 78  lapkričio 08, 2015, 20:19:51O kas nors matėte nors vieną baisų siaubo filmą? :)
Man rodos, vienintelis siaubo filmas, kurį nuoširdžiai nejauku buvo žiūrėti, tai 'naminių gyvūnėlių kapinės'. Negaliu sakyti, kad jis buvo baisus ar labai geras, bet kažkaip gana nepatogiai jaučiausi žiūrėdamas :)

paragraf 78

Citata iš: Benamis  lapkričio 08, 2015, 20:28:41Abejoju, ar tai kas vienam baisu, bus ir kitam baisu :)
Na taip :) aš va vis ieškau baisaus siaubo filmo, po kurio būtų baisu bent jau šviesą išjungti, bet kažkaip nerandu tokio :(

Sleeping_angel

Man buvo baisus Omen (1976 m.), bet gal dėl to, kad jį žiūrėjau paauglystėj :D

Kibiras

Nekalbant apie senus, klasikinius siaubo filmus, dabar nelabai yra iš ko rinktis. Bet kaip bebūtų keista, patiko pirmosios dvi dalys Paranormal Activity.

DeCode


SPACE

Baltijos kelias

for3st

Ir  kalnai turi akis:)

Aukštyn