Ninjutsu

Pradėjo rusher, birželio 22, 2013, 18:50:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

A.C.A.B

Citata iš: Šešėlis  birželio 22, 2013, 21:55:01
A.C.A.B bent gulinčių nemuša(nu ar bent jau ne tiek) :D Tai aišku gaujų muštynėse, geriausia boksas, nors ir realiai čia vienas ant vieno jie eina daugiau. Čia dar normalios muštynės, rankom, o ne kai pas mus būdavo, kas lazdą, kas šuns "lenciūgą" :D

Preacher, savigynai sutinku. Bet kai puolantysis gauna ir po to išsitraukia peilį ar kokį "teleskopą", tai tokiem aš jokios užuojautos nejaučiu. Ir žinoma geriausia yra nesivelti į visokias tokias nesąmones.


Tai čia taip vadinamos lenkiškos "ustawkos", kai futbolo chuliganai susitaria susitikti kur lygiom sudėtim bei toliau nuo policijos. Taip pat egzistuoja ir tokios taisyklės kaip ginklų nenaudojimas bei gulinčių nemušimas. Stadionuose bei gatvėse tai eina ir lazdos ir net kardai (!) :D
Lenkijoj net rengiami tokių kovų čempionatai, o geriausiais laikomi Poznanės "Lech" "sirgaliai"


Pats tai stengiuosi nesivelti į konfliktus. Nors budulių tai nekenčiu stipriai.

.L.U.T.H.O.R.

Oho, pirmą kartą girdžiu apie tokius :D Na bent jau išsiliet turi kur žmonės :D

omcikas

#17
birželio 23, 2013, 17:44:48 Redagavimas: birželio 23, 2013, 17:51:13 by omcikas
man vienas įdomiausių kovos menų Aikido.. gaila ,kad anksčiau nebuvo galimybės kažkur to pasimokint, o dabar nebėra upo mokintis :)


.L.U.T.H.O.R.

Kiek esu domėjąsis tai tokie žmonės nebūna užpuolami dažniausiai. Užpuolikai pasirenka auką pagal eiseną, o pasitikinčio savimi žmogaus eisena kažkuo išsiskiria. Buvo darytas net eksperimentas, bet dabar kažin ar atrasčiau.

2Pacas

Seseli cia tokiem dalykam net nereikia daryt jokiu eksperimentu,cia logiska. :D

.L.U.T.H.O.R.

Jei būtų logiška, nebūtų eksperimento darę :) Įdomu ar pačiam pavyktų atrinkti :) Be to eksperimentai dažnai turi teorinį pagrindimą ir tiktai įrodo, kas buvo teigta :)

2Pacas

Eksperimentus daug kam daro..Isivaizduok toke situacija:Esi alkanas reike is kaskur tau gaut bapkiu nors ant duonos kaip sakoma..Viska apgalvoji ner kitu variantu aisku ju yra bet tu pasirenki prisikabint prie kokio zmogaus-ji apvogti..

Tai va nori pasakyt man kad tu rinktumeisi "auka" kuri savimi pasitiki aina drasei is uztikrintai,ar pasirinktum koki savimi nepasitikinti zmogeli kuris atrodo tik to ir prasosi? manau kad dauguma pasirinktu antra varianta,nes taip butu logiskiausia.

.L.U.T.H.O.R.

Tai esmė ir yra tame ar atrinktum, tą nuo kurio po to negautum malkų :D Ir tai nėra taip lengvai pastebima kaip tau atrodo.

preacher

#23
birželio 23, 2013, 22:27:30 Redagavimas: birželio 23, 2013, 22:29:03 by preacher
Šešėlis:
Kiek esu domėjąsis tai tokie žmonės nebūna užpuolami dažniausiai. Užpuolikai pasirenka auką pagal eiseną, o pasitikinčio savimi žmogaus eisena kažkuo išsiskiria. Buvo darytas net eksperimentas, bet dabar kažin ar atrasčiau.

Kada 1 ant vieno puola, tada nusikaltėlis nusižiūri pensininkus, moterys, vaikus, paauglius, fiziškai ir psichologiškai silpnus vyrus ir t.t Tačiau, kad daugiau ant vieno tai puola ir pasportavusius, žinau atvėjį, kai du stambius, aukštus trisdešimtmečius vyrus, kurie išgėrė ėjo namo, užpuolė ir aptalžė jos pacanai iš nugarų, tie nesisovokė kas nutiko ir tie patepė. Aišku visad aukomis jie ringsis silpnesnią avį, tačiau jei nėra tokios, rizikuoja ir ant rimtesnio, ypač jei jų ne vienas.


2pacas rašė:
Eksperimentus daug kam daro..Isivaizduok toke situacija:Esi alkanas reike is kaskur tau gaut bapkiu nors ant duonos kaip sakoma..Viska apgalvoji ner kitu variantu aisku ju yra bet tu pasirenki prisikabint prie kokio zmogaus-ji apvogti..
Tai va nori pasakyt man kad tu rinktumeisi "auka" kuri savimi pasitiki aina drasei is uztikrintai,ar pasirinktum koki savimi nepasitikinti zmogeli kuris atrodo tik to ir prasosi? manau kad dauguma pasirinktu antra varianta,nes taip butu logiskiausia.

Puola ir vagia tikrai ne dėl duonos, jei norėtu valgyti, galėtu eiti į caritas, krišnaitų ir t.t valgyklas. Puola nes nori lišno lito ant alaus, cigarečių, narkotikų ir t.t
Nepasitikintis žmogus, kuris tik to prašosi?
Žmogus gali turėti fizinių, psichologinių problemų, bet jam vistiem gyventi ir eiti reikia, galbūt jis ir stiprus ir viska, tačiau yra jautrus ir psichologiškai nepasiruošęs, daug čia niansų.



zmogelis

#24
birželio 24, 2013, 15:44:09 Redagavimas: birželio 24, 2013, 15:47:46 by zmogelis
Praktikavau ninjutsu mena nepilnai 2 metus, nutraukiau dėl laiko stokos. Mokinausi ne dėl to, kad galėčiau kažką sumušti, taipogi nežiūrėjau į tai kaip savigina. - Mane tai tiesiog žavėjo.
Ruošiausi jau rašyt rašinėly viska nuo pradžių, bet susumuosiu taip, kad po tokiu treniruočiu tikrai kitaip judi ir mastai. Planuoju greitu laiku vėl pradėti lankyti šy užsiėmima, nors po gan ilgos pertraukos geriausia pamenu judėjimo subtilybes ir keleta laužimu su kuriais nesunkiai gali parversti, arba sulaužyti  ranka nors ir dvigubai stambesniam žmogui. Jai kas planuojat lankyti, pradžia gali pasirodyti nuobodi, tačiau atšlifavus judesius pamtysite kaip ten smagu pasigalinėti. Technika > Jėga

la.benas

Gatvėj sudėtinga, niekad negali žinot, kaip bus. Aš visko mačiau, bet juokingiausia tai buvo kai sukonfliktavo boksininkas ir kažkoks neaiškus veikėjas. Spėkit kas buvo? Boksininkas nespėjo net prieit pakankamai arti, kai tas veikėjas jam su teleskopu per galva užvažiavo.
Gerai, kai visi beginkliai, nes kitaip jokie kovų menai nepadės. Nespėsi net atsistot į tinkamą poziciją, kai jau kulką kojoj turėsi. Jau net nekalbu apie dujas, tazerius, kastetus, peilius ir kitus smulkesnius ginklus. Kažkas žinau net granatą nešiodavosi (:D).

.L.U.T.H.O.R.

Daugumos galima išvengt, aišku bent kokie tolisiekiai ginklai yra pavojingi.

Marius

Prieš kokių dvyliką metų lankiau aikido-Vilniuje naugarduko gatvėje..ten vykdavo seminarai kartais,na suvažiudavo iš kitų šalių instruktoriai ir vesdavo masinius užsiemimus.Tai pamenu iš tos ninjitsu mokyklos treneriai ateidzvo ir iš už kampo ar pro duris stebėdavo ka darom,o poto savo ''mokiniams'' dėstydavo:-D vaikydavo ten juos nuo tų durų,bet atslinkdavo gan dažnai jie ''pasisemt'' žinių..:-)

O šiaip teisingai buvo išsakyta,kad jei nesi rimtas tų kovos menų meistras,tai jos tau nepadės o dar ir pakenks.Gatvėj nėr taisyklių ir negali būt todėl iš patirties galiu pasakyt,kad ''dirty dances'' geriausias vaistas apsigint..:-)

Aukštyn