Samoning sapnai (Lucid dreams)

Pradėjo Benamis, rugsėjo 17, 2011, 17:27:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Jupiteris

Gali atsitikti taip, kad poto pradesi kas 2 minutes tikrinti ar cia tikrai realybe, ir pastoviai pries tikrindamas issigandes busi, jeigu dbr bus nerealybe ir issoks koks velnias.... Buvo toks variantas draugeliui, tai irgi nustojo dometis samoningu sapnavimu, bet reik persilauzti, viskas susitvarko i savo vezias.. Visdelto jeigu pradedi samoningai sapnuoti, sukuri smegenims antra realybe, jos truputi pasimeta ant pradziu, bet isibegejus pradedi iskarto atskirti kas yra kas.. ;)

Owldies666

Perskaičiau visų komentarus ir staiga susimąsčiau apie tai, kad tas sąmoningas sapnavimas, jei bus pastoviai praktikuojamas, pradės nešti ne tik įspūdingus atsiminimus, bet ir neigiamus padarinius... Kaip čia rašė paskutiniame komentare Jupiteris, galima pradėti maišytis, kur yra realybė, o kur sapnas. Šiaip nežinau konkrečiai dar tokių atvejų, bet visai gali būti, kad tas sąmoningas sapnavimas kažkada pradės kenkti žmogaus psichikai. Mano nuomone, nereikia provokuoti sapnų, nes tada gali išsibalansuoti sapnų veikimo mechanizmas. Reikia leisti jiems reikštis natūraliai. Nes jei dažnai pažeidinėsi sapnų mechaniką, tai jie praras savo tikrąją vertę, neberodys jokių likimo ženklų, nebegalėsi atskirti rimtų perspėjimų nuo paprastų vaizduotės žaismų... O kur dar psichiniai sutrikimai (paranojos visokios), kurie gali išsivystyti... Nenoriu nieko gąsdinti, bet aš paprasčiausiai nerekomenduočiau dažnai žaisti su savo pasąmone, nes galima prisižaisti.

lukas11xxf

#92
kovo 05, 2014, 22:52:50 Redagavimas: kovo 05, 2014, 23:00:24 by lukas11xxf
Citata iš: Owldies666  kovo 05, 2014, 21:23:21
Perskaičiau visų komentarus ir staiga susimąsčiau apie tai, kad tas sąmoningas sapnavimas, jei bus pastoviai praktikuojamas, pradės nešti ne tik įspūdingus atsiminimus, bet ir neigiamus padarinius... Kaip čia rašė paskutiniame komentare Jupiteris, galima pradėti maišytis, kur yra realybė, o kur sapnas. Šiaip nežinau konkrečiai dar tokių atvejų, bet visai gali būti, kad tas sąmoningas sapnavimas kažkada pradės kenkti žmogaus psichikai. Mano nuomone, nereikia provokuoti sapnų, nes tada gali išsibalansuoti sapnų veikimo mechanizmas. Reikia leisti jiems reikštis natūraliai. Nes jei dažnai pažeidinėsi sapnų mechaniką, tai jie praras savo tikrąją vertę, neberodys jokių likimo ženklų, nebegalėsi atskirti rimtų perspėjimų nuo paprastų vaizduotės žaismų...

Bet manau vis delto gali gauti tos perspejimo zenklu ir pns. ,kai esi samoningas ,nes sapne dar yra kaip "sapnu veikiejai,gali jie pasakyt ,nes vistiek jie dalis yra pasamones,dar ir siek tiek turetu turet kontrole pasamone nevientik personazose bet ir aplinka :).O del susimaisimo del realybes ir sapno, nelabai netiku, nes daznai sapnai gali but ir neryskus,ir jei bandytu materalizuot objectus ar paveik aplink, galiausai neiseitu ir suprastu kad nesapnoja :D (dar beto dazniausai "tie sapnuotojai" ,padaru kelis realybes patikrinimus - kaip uzsikimsti nosi,perdurt ranka: pries darant kaska, kad isitikinti pilnai).As kaskaip is SS kaip ir daug daugiau pliusu negu (bet) vienu minusu - miego paralyziumi (su halunacijom, nevisi gali to istvert.Bet cia tik mano manymui ,gali ir neprimt visko

Naujasisaš

Sveiki norėčiau patarimo, aš padėjau domėtis samoningais sapnais ir kaip patartina viska pradėjau nuo sapnų dienoraščio, ir pastebėjau kad labai daug sapnų per nakti susapnuoju, bet atsitiko ir taip, kad kai susapnuoju sapna prabundu ir po kelių minučių lendu į kitą sapną... Ir tai šiektiek priverčia neišsimiegoti tokie pabudimai (5-6 kartai per naktį). Tai norėjau paklaust gal yra koks būdas ilysti i samoninga sapna pasinaudojant būtent tais atsibudimais? :)

Domas

Citata iš: Naujasisaš  kovo 09, 2014, 08:49:24
Sveiki norėčiau patarimo, aš padėjau domėtis samoningais sapnais ir kaip patartina viska pradėjau nuo sapnų dienoraščio, ir pastebėjau kad labai daug sapnų per nakti susapnuoju, bet atsitiko ir taip, kad kai susapnuoju sapna prabundu ir po kelių minučių lendu į kitą sapną... Ir tai šiektiek priverčia neišsimiegoti tokie pabudimai (5-6 kartai per naktį). Tai norėjau paklaust gal yra koks būdas ilysti i samoninga sapna pasinaudojant būtent tais atsibudimais? :)

Man asmeniškai, dažniausiai sąmoningi sapnai ir būna po pabudimo iš kito sapno, bet aš kažkaip tada pats automatiškai nieko nedarydamas suvokiu, kad sapnuoju.. :)
Bet internete skaičiau, jog kai kurie žmones prisiveda žadintuvą anksti ryte pabunda ir 30min stengiasi neužmigt, mintis stengiasi sutelkt ties sąmoningu sapnavimu apie jį galvoja, internete paskaito ir tada nueina miegot, daugumai pasąmonei įstringa tai, nueje toliau miegoti susapnuoja sąmoninga sapną.

lukas11xxf

#95
kovo 09, 2014, 21:36:54 Redagavimas: kovo 09, 2014, 21:40:45 by lukas11xxf
Citata iš: Naujasisaš  kovo 09, 2014, 08:49:24
Sveiki norėčiau patarimo, aš padėjau domėtis samoningais sapnais ir kaip patartina viska pradėjau nuo sapnų dienoraščio, ir pastebėjau kad labai daug sapnų per nakti susapnuoju, bet atsitiko ir taip, kad kai susapnuoju sapna prabundu ir po kelių minučių lendu į kitą sapną... Ir tai šiektiek priverčia neišsimiegoti tokie pabudimai (5-6 kartai per naktį). Tai norėjau paklaust gal yra koks būdas ilysti i samoninga sapna pasinaudojant būtent tais atsibudimais? :)


Yra tokia teknika DEILD, kai proja katik atsikeles is sapno, nesujudini ir buni atsimerkes, ir bandai visualizacijoi prates ji ;). .Aiskiau kaip ja atlikt gali pasiskaityt čia.Aš net iš pirmo karto susapnavau savo pirma ss su šia teknika ,tik kad labai reik katrybes turet, kad is ryto spetum atsimint teknika, kol neisejai  is REM :).

gojira

Na as, tai beveik visada valdau save sapnuose, be jokiu techinku.

Benamis

Citata iš: gojira  kovo 12, 2014, 00:28:32
Na as, tai beveik visada valdau save sapnuose, be jokiu techinku.


Save ar ir aplinka?

lukas11xxf

Citata iš: gojira  kovo 12, 2014, 00:28:32
Na as, tai beveik visada valdau save sapnuose, be jokiu techinku.


o tu bent zinai kad sapnuoji?bandei skirst ore ar begt kiaurai sienom  :-*?

gojira

Citata iš: Benamis  kovo 13, 2014, 18:10:38
Citata iš: gojira  kovo 12, 2014, 00:28:32
Na as, tai beveik visada valdau save sapnuose, be jokiu techinku.


Save ar ir aplinka?

Ne, aplinkos keist negaliu, tiesiog save.

lukas11xxf, sunku paaiskint, bet sakykim taip, kad kartais suvokiu ir net pagalvoju sapne, kad cia vistiek sapnas ir sapnuoju toliau, o kartais prabundu pagalvojes. Bet aisku, priklauso nuo situacijos, kartais sapne tarkim net nesauna i galva padaryt kanors tokio neiprasto... bet buna ir kitokiu atveju, kad atsimenu sapnavau ir sapne ismokau kaip zmogus voras siulus leist ir paskristi siek tiek. :D

lukas11xxf

Citata iš: gojira  kovo 13, 2014, 21:03:42
Citata iš: Benamis  kovo 13, 2014, 18:10:38
Citata iš: gojira  kovo 12, 2014, 00:28:32
Na as, tai beveik visada valdau save sapnuose, be jokiu techinku.


Save ar ir aplinka?

Ne, aplinkos keist negaliu, tiesiog save.

lukas11xxf, sunku paaiskint, bet sakykim taip, kad kartais suvokiu ir net pagalvoju sapne, kad cia vistiek sapnas ir sapnuoju toliau, o kartais prabundu pagalvojes. Bet aisku, priklauso nuo situacijos, kartais sapne tarkim net nesauna i galva padaryt kanors tokio neiprasto... bet buna ir kitokiu atveju, kad atsimenu sapnavau ir sapne ismokau kaip zmogus voras siulus leist ir paskristi siek tiek. :D


nu reik islaikyt samoninguma ,ir didint ji kad pasisiektu lengviau valdyt viska :) ,dar kai tapsi samoninga ,prisimink sau (sakydama sau ar galvoja) mantra "As samoningas ,sapnas ryskeja!" sau kartodamas kaskart.  ;)

Naujasisaš

Norėjau paklausti, kiek Jums patiems sapnuotojams prireikė sapnų sąmoningų, kad pradėt juos išlaikyt o ne prabusti. Aš per mėnesi keturis jau turėjau ir va paskutinis buvo saldžiausias, bet vistiek neišlaikiau ilgai. Jau kai pamačiau, kad viskas nyksta kritau ant nugaros ir vėl viskas savo vietose, bet po to nebeišlaikiau ir prabudau. Taigi kaip Jums buvo?  :P

Benamis

O nebandei i rankas ziureti, kad pavyktu ilgiau islaikyti sapna? Kiek skaiciau, daug zmoniu sia technika naudoja ir jiems tai labai padeda.

Liksiubevardo

Galima ir netik ziureti bet trinti rankas, man padeda. Nenoriu reklamuot bet lucid.lt yra tikrai labai daug vertingos info norit islaikyti samoninga sapna.

lukas11xxf

Citata iš: Naujasisaš  kovo 09, 2014, 08:49:24
Sveiki norėčiau patarimo, aš padėjau domėtis samoningais sapnais ir kaip patartina viska pradėjau nuo sapnų dienoraščio, ir pastebėjau kad labai daug sapnų per nakti susapnuoju, bet atsitiko ir taip, kad kai susapnuoju sapna prabundu ir po kelių minučių lendu į kitą sapną... Ir tai šiektiek priverčia neišsimiegoti tokie pabudimai (5-6 kartai per naktį). Tai norėjau paklaust gal yra koks būdas ilysti i samoninga sapna pasinaudojant būtent tais atsibudimais? :)


Bandyk po kritimu isgert sapnu tablete is kisenes,turetu tada islaikyti sapna:)

Aukštyn