Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

varpainis

Kiek teko skaityt, tai visi sitie erotiniai sapnai ateina del sekso trukumo.

advena

Citata iš: Saulė  gegužės 11, 2013, 23:11:43
Aš šiandien sapnavau, kad pati nužudžiau savo brolį, kurį beprotiškai myliu. Kažkokia tragedija o ne sapnas. Atsikėlusi labai blogai jaučiausi. Apskritai tokie durni ir nemalonūs sapnai pas man tikrai dažni. Labai norėčiau jų atsikratyti, bet nežinau kaip. Gal kas numanot ar žinot, ką tai galėtų reikšti ir kaip tai būtų įmanoma padaryti?

Sapnai būna nenuspėjami. Dažniausiai sapnuojame tai kas neatitinka realybės. Sapnų gali atsikratyti šalia lovos pakabinusi sapnų gaudyklę arba tiesiog nuoširdžiai Dievo paprašiusi, kad šie sapnai tavęs daugiau nebe aplankytų.  :)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: varpainis  gegužės 12, 2013, 19:28:38
Kiek teko skaityt, tai visi sitie erotiniai sapnai ateina del sekso trukumo.


Tai ne veltui paauglystėje jie būna :D

Greed

O mano sapnu ciklas uzsibaige tikiuosi vakar, lyg filme kokiam. Atrodo ir dieniniai sapnai bunq daug labiau ''nurauti'', nei sapnuojami nakti. Istorija tokia, kad mazdaug pries menesi susapnavau, kaip nuvykau pas mociute i jos senuosius namus ir ten tiesiog teko miegoti. Sapne uzfiksuoju kazkokius paranormalius reiskinius, taciau atsikeliu, nutruko sapnas. Gal po 2 dienu kartojasi: ta pati vieta, zmones ir naktis, prausiuosi ir stodamasis veidrodi kazkas smeksteli. Vel pabudau. Dar po keliu dienu susapnavau, kaip girdziu ja, nufotografuoti bandau, nepavyksta. Pries savaite susapnavau, kaip bunant tuose namuose dvasia lyg pereitu mane. Atsibudau su stipriai plakancia sirdimir toks saltas saltas siurpas nudiege. Vakar susapnavau kaip atvyke i ta pati nama mano dedes seima, kurioje yra dvynukai. Vienam is ju duodu banana,o jis ziuriman pro sali ir istieses ranka duoda ta apkramtyta banana. Sapne atsisuku, nieko nematau. Vel pasiimu fotika ir nutraukiukelis kart ta vieta. Vos atsidarius 1 fotografija pamatau smeklos (moters) iskraipyta veida ir sapne momentaliai man sumirga vaizdas, pagriunu ant zemes ir kazkokios lyg konvulsijos uzeina. Atsikeliau labai keistos busenos, net nezinau kaip apibudint. Cia lyg koks serialas gavosi, bet tiesiog tai sapnuodavau dienos metu, kada kartais tekdavo pailseti :) sapnininkuose kalba apie nelaimes, bet nieko. Gal kalta fantastika kuria skaitau. :D

astropasaulis

#259
gegužės 16, 2013, 21:24:20 Redagavimas: gegužės 16, 2013, 21:28:36 by astropasaulis
Dažniausiai žmonės sapnuoja tai, dėl ko jaudinasi ar neramina, sapnuoja tai, kas dedasi aplinkui.
Prieš kelias dienas sapnavau tikrai labai keistą. Jis buvo kitoks negu kiti ne tik turiniu, bet ir pačia konstrukcija. Sapnavau, jog esu nežinomoje planetoje, kurioje aš buvau ne vienas, o su kažkokiu vedliu, kuris man daug ką aprodinėjo. Jis mane nuvedė prie kažkokių statinių, griuvėsių ir pasakė, kad čia preš daug metų gyveno tam tikros civilizacijos. Ir tame sapne jaučiausi sąmoningai.

snofru

Citata iš: astropasaulis  gegužės 16, 2013, 21:24:20
Dažniausiai žmonės sapnuoja tai, dėl ko jaudinasi ar neramina, sapnuoja tai, kas dedasi aplinkui.
sapnavau save su šachido diržu, reikia gal rišt su Bostonu  ???

zalia.arbata

#261
liepos 04, 2013, 13:06:59 Redagavimas: liepos 04, 2013, 13:25:03 by zalia.arbata
Neseniai sapnavau savotišką tokį. Visas sapnas vyko raudonam fone, neprisimenu kito sapno, kuriam būtų viena spalva. Jame buvo gigantiškas voras, su kryžium ant nugaros. Jis vis ropojo link manęs, o aš jį peršokinėdavau, nenorėjau, kad prie manęs liestūs. Jis buvo ne materialus, galima buvo pereit kiaurai, bet kažkodėl visvien jo labai bijojau. Kažkas iš šono rėkė, kad jis nepavojingas ir kad baigčiau peršokinėt.

Kai pradėjau rašyt sapnų dienoraštį, pastebėjau, kad dažnai sapnuoju šunis- didelius, mažus, visokius. Seniau to visiškai nepastebėdavau, plius aš ne kokia didelė šunų mylėtoja... visiškai nenumanau su kuo jie galėtų rištis. :/

Ir kad bent pusę sapnų aš esu ne aš. Dažniausiai būnu vyriškos lyties. Ar tiesiog stebiu sapną, bet pati nedalyvauju.

Siūlau visiem pradėt rašyt :D verta tikrai :)

Master

#262
liepos 21, 2013, 09:43:54 Redagavimas: liepos 21, 2013, 09:46:38 by Master
Jus
paaiskinkite man toki sapna xD. Sapnavau jog buvau Goko (kurio kaip
nekeista pravarde buvo rutulys) sunus(bet kai suerzindavau vegeta ar jo
sunu, visada galvodavau: Dieve, negi jie mus mergina?). Zodziu, kai
visi suzinojo jog turiu slaptu super sajano galiu, trosko mane
sunaikinti pirmiau, nei as ismoksiu jomis naudotis :S (visa sapna prasislapsciau :D). Bet ech, smagus toks buvo sapnas

.L.U.T.H.O.R.

Gal neseniai DBZ žiūrėjau ar ką :D


Aš va sapnavau tokį :


saugojau kažkokį pastatą, jisai visas žibėjo su runos išpaišytas, ir puolė kažkokie blogiečiai, kad įeitų į požemius kažkokius. ir išsprogdint norėjo duris atsinešę kažkokį didelį kiaušinio formos daiktą, tipo bomba gal. ir padėjo vidurinėj salėj prie įėjimo į požemius, o aplink tą centrinę salę išvisu pusių beveik, išskyrus priekį kur durys, buvo kitos patalpos, kuriose aš auginau kovinius šunis, nu arba bent šuns atitikmuo ten buvo :D ir siunčiau visus kažkokį žodį šaukdamas kad jie pultų tą žmogų apibėgau visas sales visus šunis susiunčiau ir tada stebėjau, nes sienos visos tokios pusiau stiklinės buvo, tik tokios blured vietom :D o tas priešas iš rankų laidė žaibus ir numušinėjo visus tuos "šunis", tada aš išbėgau laukan ir ten užsilipau sienos atraminėm sijom iki stogo beveik viršaus ir radau dar pora žmonių, sakau pasiruošę nerti mirčiai į nasrus? sako vienas nee, tai sakau varyk iš čia ir tas ištiesė kaip aitvarą tokį aparatą(nu kaip jie vadinas, tie kur sklandytuvai ar kaip :D ) ir nuskrido, o vienas ten mano draugelis liko dar. aš prie stogo ten kažkokius slaptus pasukinėjau mygtukus, ir pradėjo ait dujos į tas patalpas, pažėjau per plyšį, kad dar vienas atėjęs blogietis, toks raumeningas visas, ir priėjęs prie tos sienos kur mes buvom, pradėjo uostinėt orą, tada tas pirmasis pasakė įsikibt tam raumeningam, nes tuoj sprogs ta bomba ir ištaškys čia viską, tai aš ir užlėkiau ant stogo įsikibt, bet žiūriu kad ir tas raumeningas lipa ant stogo, tai aš žemiau palipau ir įsikabinau. o viskas vyko naktį taip tamsu viskas. ir po to dar atsimenu, kad į tuos požemius tie blogiečiai nusileido o aš buvau kaip vienas iš sargų gal, kurie saugojo požemiuose jau pagrindines duris. ir atvaro jie ir jiems niekaip neišeina įeit, sako kas čia ne taip pasakykit, o mes žinojom kad ginklų negalima įsinešt, nes ten viduj bus daug ginklų visokių pasirinkimas ir reikės kovot, bet sakom pradžioj, reikia viršutinius drabužius nusirenkt, vistiek neina įeit, tai sakom gal ir kelnias nusimaukit, vistiek neina. sakom aa jooo negalima ginklų neštis :D ir tada baigės sapnas kažkur jau

Asasinas

Sapnuoju vis tą patį - nelaimes, liūdesį, siaubekus.

Nieksas

Blogiausia ka sapnavau tai realistinis sapnas nors apie ka jis buvo nepamenu tačiau atsimenu jog atsibudes galvojau jog tas sapnas vyko realiai  :D

2Pacas

Esu as tokiu sapnu sapnaves,kad man sita tikrove atrodo sapnas palyginus pries sapno tikrove :D

.L.U.T.H.O.R.

Būna realių sapnų, kad nubundi ir net akmuo nuo širdies nukrenta, kad tai buvo tik sapnas :D

Benamis

Citata iš: Šešėlis  liepos 21, 2013, 23:15:36
Būna realių sapnų, kad nubundi ir net akmuo nuo širdies nukrenta, kad tai buvo tik sapnas :D


Tada tokia euforija jauti, kad net nezinia kaip ja galima butu nupasakoti ;D

Nieksas

Aha , bet būna ir tokių sapnų , kurie tikrai galėtu būti realybe  :).

Aukštyn