Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Zozuole

Tai aš dar tik pradedu sirgti. Temperatūra kyla po biški. :D

ponaitis

Viena karta aš save "užsukau" ,kad turiu merga( ;D ). prisimenu tik tiek kad po parka vaikščiojom. :)

Master

Citata iš: Zozuole  sausio 27, 2013, 19:42:12
Tai aš dar tik pradedu sirgti. Temperatūra kyla po biški. :D

Vat turi staigiai užkilti.

lexx

sveiki, Gal kas galit paaiškinti tokį sapną.
Sapnavau liektuvo katastrofa. Stoviu lauke ant žemės kaip pamatau sprogstanti liektuva danguje, ir iš jo šimtus krentančius lavonus. Jie krenta visai šalia manes, o aš bėgu i kažkokį netoliese stovinti namą nuo jų apsisaugoti. Kai kurie krisdami buvo gyvi nes girdėjosi jų šauksmai, keleta nukrite dar gyvi ir aimanavo... Sapnas buvo labai realistinis.


advena

"Ką sapnuojate?" -nieko nesapnuoju. Tiksliau sapnuoju, bet vis nepamenu ką. Gal turite pasiūlymų ar esate apsišvietę, kaip galima prisiminti sapnus?

Hekate

Na ką,, šį karta sapnavau, kad buvau ligoninei ir visa ta laiką man iš nosies bėgo kraujas  :-\. Tik tiek tepa sakysiu, nemalonus sapnas.

Master

Šią naktį sapnavau gan keistą sapną. Sapnavau, kad buvau ninzė (sapnas persipynęs su anime filmuku narutu) ir vykdžiau misija, buvau grupėje kurią sudarė 4 žmonės. Žodžiu, mus užrakino ir vieninitelė išeitis išsigelbėti buvo sunaikinti priešininkus. Po pirmos kovos aš labai išigandau ir nebenorėjau tęsti antrosios. Bijojau susižeisti, nes priešininkai buvo stiprus. Aš pasislėpiau,bet noras padėti komandai ir baime grūmėsi tarpusavyje, kol neatlaikiusi įtampos puoliau draskyti priešiniką (masčiau sudraskyti į gabalus ir padegti, taip jis niekaip neprisikeltu) kai iš jo teliko gabalai, pagalvojau, kad negali būti taip lengva, pažvelgiau į palaikus ir pamačiau, kad ten buvau aš.. (Jis panaudojo kažkokia taktika) :3. Va, pagalvojau, kad turbūt sunaikinau save, ir bijojau, to kas gali įvykti toliau. Žinojau, kad tai sapnas, tai lengvai prabudau.

astropasaulis

Kai buvau mažas, atsimenu sapnavau, kad lauke, kieme, esančiame prie namo, nusileido ateivių lėkštė. Kas keisčiausia, kad aš iki tol nebuvau girdėjęs, matęs nieko apie ateivus tarkim per televizorių ar spaudą.

miegantyslokiai

Visai neseniai, tris naktis iš eilės sapnavau tą patį sapną, kad spaudžiu rankas trims nepažįstamiems žmonėms, po trijų dienų iš tikro teko tai padaryti :D

paragraf 78

Citata iš: astropasaulis  kovo 18, 2013, 18:54:34
Kas keisčiausia, kad aš iki tol nebuvau girdėjęs, matęs nieko apie ateivus tarkim per televizorių ar spaudą.


Gal vis tik ir buvai girdėjęs arba matęs per televiziją, tik to nepameni. Neįmanoma visko atsiminti ir sužiūrėti. Greičiausiai pametei, tik neatsimeni.
Kažkaip pastebiu, kad tu viską linkęs mistifikuoti.

la.benas

Gerai, klausykit dabar :D

Sapnavau, kad esu vienas iš Somalio piratų. Plaukėm dideliu, negražiu, krovininiu laivu, jame buvo daug atominių bombų. Bet staiga atskrido milžiniški ereliai, nešini drambliais bei tankais. Jie viską paleido ant laivo, ir mes visi nuskendom. Pabaiga. Ai, tiesa, po vandeniu aš įsiviniojau į dumblius, ir mane primušė ryklys, ar kažkas panašaus. Taip taip, mane užvanojo pelekais.

ponaitis

Gerai, klausykit manes dabar  :D
Sapnavau kad-mane išrinko nauju popiežium :) keista tai,kad besifilmuojant šalia manes sėdėjo tikrasis popiežius.

Master

Citata iš: ponaitis  kovo 22, 2013, 11:09:43
Sapnavau kad-mane išrinko nauju popiežium :) keista tai,kad besifilmuojant šalia manes sėdėjo tikrasis popiežius.

Tai gal dar perrinks :D (juokauju žinoma  ::) )

ponaitis

Citata iš: Master  kovo 22, 2013, 16:40:16
Citata iš: ponaitis  kovo 22, 2013, 11:09:43
Sapnavau kad-mane išrinko nauju popiežium :) keista tai,kad besifilmuojant šalia manes sėdėjo tikrasis popiežius.

Tai gal dar perrinks :D (juokauju žinoma  ::) )

ne,mane netikinty išrinks ;D (taip,aš irgi juokauju :) )

paragraf 78

Na pagal kanonus popiežiumi gali būti reikalui esant išrinktas bet kuris pakrikštytas vyras, tai turi šansų dar :)

Aukštyn