Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Hekate

Citata iš: Nežinukas  lapkričio 01, 2012, 16:07:02
Bet čia:
Citata iš: Hekate  lapkričio 01, 2012, 15:56:12O šiaip sapnuose nuo pat mažumės visus tik gelbėju, kaip kokia fanatikė  :D
tikra fanatikė. Gal nori pasakyti, kad tau kas kuo padėjo, kai tau to prireikė?

Naa nežinau, niekuo nepadėjo, bet gelbėti yra geriau nei visus žudyti  :D

Nežinukas

Labai radikalus pasakymas "žudyti":
Citata iš: Hekate  lapkričio 01, 2012, 16:56:53
Naa nežinau, niekuo nepadėjo, bet gelbėti yra geriau nei visus žudyti  :D

Negi pasaulyje galioja vien juoda ir balta - vien dualizmas?

Hekate

Citata iš: Nežinukas  lapkričio 02, 2012, 10:27:51
Labai radikalus pasakymas "žudyti":
Citata iš: Hekate  lapkričio 01, 2012, 16:56:53
Naa nežinau, niekuo nepadėjo, bet gelbėti yra geriau nei visus žudyti  :D

Negi pasaulyje galioja vien juoda ir balta - vien dualizmas?

Hm.
Kiekvienas pasaulį supranta savaip. O negi žudymą vadinsi geru dalyku? Turėjau omenį, kad kartais sapnuose pasitaiko ką nors netyčiom užmušti, tai tikrai nemalonus jausmas, ypač kai sapnai dažnai būna labai tikroviški. Tad tikrai geriau gelbėti negu matyti tą purvą, užterštas mintis  :)

Va kaip užvakar sapnavau kažkokia nesąmonę. Tai irgi nepasisekė ir pasielgiau negražiai su kitu žmogumi (nors ilgas nesąmoningas sapnas, kur tas žmogus pats žudė  :-\)
Sapnavau, kaip vyras užmušė mano sūnų (tame sapne jį turėjau  :D(keista)) ir šunį, tada neapsikentusi, iš baimės ar ko jį patį užmušiau. Keisčiausia tai, kad kita dieną žurnale perskaičiau pasakojimą, kaip apsėstas vyras grįžęs namo, nužudė savo žmoną ir šunį paskui nusižudė pats.
Na jaučiu čia nieko ypatingo  ;D ;D

Nežinukas

Tikri košmarai...

BloodyMary

Sapnavau, kad kažkokiam vaikinui išroviau širdį. Jutau viską: kaip mano ranka sulendą jam į krūtinę, jutau kaip kraujas tekėjo man per ranką. Net kai ištraukiau jam tą širdį, mačiau ją taip aiškiai...

Benamis

Citata iš: BloodyMary  lapkričio 03, 2012, 17:16:21
Sapnavau, kad kažkokiam vaikinui išroviau širdį. Jutau viską: kaip mano ranka sulendą jam į krūtinę, jutau kaip kraujas tekėjo man per ranką. Net kai ištraukiau jam tą širdį, mačiau ją taip aiškiai...


:D Idomus sapnai... IDOMUS... ;D

BloodyMary

Citata iš: Benamis  lapkričio 03, 2012, 17:20:20
Citata iš: BloodyMary  lapkričio 03, 2012, 17:16:21
Sapnavau, kad kažkokiam vaikinui išroviau širdį. Jutau viską: kaip mano ranka sulendą jam į krūtinę, jutau kaip kraujas tekėjo man per ranką. Net kai ištraukiau jam tą širdį, mačiau ją taip aiškiai...


:D Idomus sapnai... IDOMUS... ;D

Hmh..
Priežastis: per daug filmų..

vitake

Arba tai tai iš tikrųjų įvyko tavo praeitame gyvenime, nes sapne negalime jausti to ko niekada nesam jautę.

Benamis

Citata iš: vitake  lapkričio 04, 2012, 16:51:14
nes sapne negalime jausti to ko niekada nesam jautę.


Kai man buvo 14 ar 15 metu, sapnavau, kad uzsiimineju seksu su pacia nuostabiausia pasaulyje blondine, o tada tikrai dar buvau nekaltas, bet dabar prisiminus, tai visi sapno metu patirti pojuciai sakyciau buvo net geresni negu per seksa realiame gyvenime :D ;D

vitake

Khm... Pasąmonė pasidarbavo, ką gali žinot, gal praeitame gyvenime taip ir buvo :D

Nežinukas

#145
lapkričio 04, 2012, 22:46:27 Redagavimas: lapkričio 04, 2012, 22:48:11 by Nežinukas
Miegas žmogui yra naturali gyvenimo (čia ir dabar) sudėtinė dalis. Žmogus „pramiega" apie 1/3 savo gyvenimo. Miego metu žmogus randasi (grynai) „dvasiniame" stovyje ir yra žymiai tikresnis, žymiai naturalesnis, nei budrumo metu. Nes „dvasiniame" stovyje mažiau „pagundų", žymiai mažiau aplinkos įtakos. Tiek apie patį miegą.

Ilgą laiką labai atydžiai stebėjau savo sapnus. Esu pritenktas, nes sapnai tame „dvasiniame" stovyje, padeda spręsti labai daug klausimų, kurie kyla budrumo metu. Todėl galiu tvirtai pasakyti, kad vitakė klysta manydama, jog sapnai atspindi vien praeitį.

Citata iš: vitake  lapkričio 04, 2012, 16:51:14Arba tai iš tikrųjų įvyko tavo praeitame gyvenime, nes sapne negalime jausti to ko niekada nesam jautę.

Sapnuoti galima tikrą ateitį, įvertinti ją ir net pasirinkti ateities varijantus. Ir sakyčiau, vien sapnuose formuojame savo (būsimą) tikrovę. Sapnuojame tai, kas vėliau vyksta. Net ir tada, kai sapnuojame akyvaizdžą praeitį, kuriame būsimą tikrovę, lygindami su „gryna" praeitimi. Taip „dvasiniame" stovyje kuriame savo tikrovę.

Suprantama, kad bus daug norinčių užginčyti šitą požiūri, bet yra taip kaip yra.
Belieka vien atydžiau pastebėti, kaip tikrai yra su visu tuo, ką sapnuojame.

Sakyčiau taip, kas sapnuoja košmarus turi rimtų problemų tikrovėje. Ir kiti sapnų simboliai dažnai yra vien „patikrinimas", kiek „sapnuotojas" yra pasiruošęs sapnuojamais simboliais perteiktą, būsimą tikrovę tikrai priimti.

Labanakt…

eternal.bliss

Na Jei jau taip kalbant, smegenys neatskiria sapnų nuo tikrovės, kaip ir fantazijos. Todėl reaguoja taip kaip į tikrą įvykį. Ir potyriai būna tikri, būsena irgi.

Sapnai tuo labai pasitarnauja, gilinantis į realybę, juose gali studijuoti savo psichiką, ir kaip reaguotum į tam tikrus įvykius, bei kaip atkartoti tai. Jų pagalba galima suprasti sąmonės veikimą.

Beelzebub

Eilinį kartą sapnavau, kad skęstu, nieko naujo. Šį kartą sapne nusprendžiau įveikti savo baimę ir tiesiog įšokti į vandenį kur labai gilu, panerti truputį, paplaukioti ir t.t. Visiškai nebijojau, nes šalia buvo 2 mano draugai ar pažįstami, kurie gerai plaukt moka ir pažadėjo, kad prižiūrės mane, jeigu kas atsitiktų, iškart ištrauks. Na aš staiga atsiradau tame vandenyje, supratau, kad tikrai gilu, bet viskas buvo gerai iš pradžių, tiesiog plūduriavau vandens paviršiuje, tada nusprendžiau panerti, ir kai panėriau, pradėjau staiga grimzti gilyn, lyg kažkas mane trauktų. Visaip bandžiau priešintis, išnerti, bet mane tiesiog tempė gilyn. Pradėjau skęsti, leisti oro burbulus, kad draugai suprastų kurioj aš vietoj po vandeniu esu, ir mane ištrauktų, nes aš pradėjau grimzti vis giliau. Bet niekas manęs taip ir neištraukė ir kas buvo po to nebeatsimenu.

astropasaulis

#148
lapkričio 06, 2012, 12:29:06 Redagavimas: lapkričio 06, 2012, 12:32:27 by astropasaulis
Šiąnakt ir vėl sapnavau apokalipsę. Viskas atrodė taip tikroviška, jaučiausi, kad tuo metu viskas vyksta realiai. Dar iki dabar atsimenu tą baimės jausmą ir mintis, apie ką tada galvojau... Naktis, būnu lauke, o iš dangaus į žemę atskrenda rutulio formos objektas, tarsi kokia planeta. Kas keisčiausia, kad ji pasiekus žemės paviršių atsimuša ir sugrįžta atgal į kosmosą. Beveik nieko blogo neatsitiko. Vis dėlto, po to susidurimo prasidėjo pasaulyje mini chaosas. Žmonės pasidavė isterijai, nes nesuprato, kas įvyko. Mačiau dar kažkokį povandeninį laivą, tačiau jis buvo nežemiškos kilmės.

vitake

Dažnai savo sapnuose nesijaučiu stabiliai, nejaučiu pusiausvyros: einu, kryvulioju, sukuosi, atsiremiu į sapne esančius daiktus ir neaiškiai matau, vaizdas liejasi.
Susidariau įspūdi, kad gal aš kovoju su savimi pačia. Bet ką tas sapnas nori man pasakyt nežinau.

Aukštyn