Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Hekate

Citata iš: Asasinas  spalio 16, 2012, 22:20:53
Ilga istorija...

Siaip jei rimtai, tai nujauciu, kad man arteja paskutinioji.

Kaip tai?  :o negalvok taip žmogau susirgsi... :-\

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Asasinas  spalio 16, 2012, 22:20:53
Ilga istorija...

Siaip jei rimtai, tai nujauciu, kad man arteja paskutinioji.


Gruodžio 21 2012

deamero

Citata iš: Šešėlis  spalio 17, 2012, 19:09:53
Citata iš: Asasinas  spalio 16, 2012, 22:20:53
Ilga istorija...

Siaip jei rimtai, tai nujauciu, kad man arteja paskutinioji.


Gruodžio 21 2012
Na nedaug laukti liko

Asasinas

Kaip tik prieš mano gimtadienį. :)

ponaitis

o man per ;D

Asasinas

#110
spalio 19, 2012, 00:30:45 Redagavimas: spalio 19, 2012, 00:34:34 by Asasinas
-Ko norėtum dovanų gimtadienio progą?
-Pasaulio pabaigos, mam!
*Jablinkšt, viskas išsitaško*
Heh.:D

Prieš keletą dienų sapnavau, kad man ruošiasi daktarai išpjaut širdį ir kad ją noriu kažkam atiduoti, kam ji labai reikalinga. Brrr...

Va dar kitą naktį sapnavau, kad miške susidarė juodoji skylė ir į ją pradeda krist visokie smulkūs daiktai. Jos apskritime, tiksliau joje matėsi lyg ir kažkokios žvaigždės. Paskui ėmiau bėgt ir toliau baigėsi sapnas. Bėje, mišką sapne pažinau, tai reali egzistuojanti vieta esanti netoliese.

Paskui kažkoks sapnas buvo su durim, kad jas vėl trankau ir bandau užeit. Užeinu ir baigiasi...

Hekate

Gerai, sapnavau kaip vaikščiojau vandens paviršiumi (labai geras jausmas tada apėmęs buvo), norėjau kad sapnas paryškėtų (nepakankamai ryškus buvo  :D). Tada prisiminiau, kad reikia apsisukti aplink savo ašį, tą ir padariau. Ir tai padariusi sustojau žiūrėjau į savo atspindy vandeny, arba bent tai ką ten mačiau ir pasakiau "Kristau padėk man". Staiga iš visų pusių pradėjo bėgti prie manęs kažkokie juodai apsirengia žmonės, tarsi smogikai norintys mane nudobti. Pradėjau bėgti, pasiekiau nušiurusia pašiūrę. Išgirdau sakant "kažkas sužeistas" , tada pamačiau rankoje (rieše) metalinį strypą ištraukiau jį  paliko nemaža įgaubta žaizda pilna smėlio (keista, kad ranka netabalavo). Norėjau išsigydyti žaizdą, bet mane sustabdė balsas vyro ar ko, jis padėjo ranką man ant peties ir pasakė "nedaryk to nereikia"...Taigi mane išsivedė (tie kas vijosi), palikau su žaizda rankoje ir nuliūdusi nežinau kodėl. O galėjau likti ant vandens paviršio, taip fainiai buvo  :D (smulkmenų nepasakojau :D)

Jau nežinia kelintą kartą sapnuoju, kad mane gaudo "blogos būtybės" ir visą laiką pagauna  :-\

ponaitis

sapnavau jog iš šono žiuriu i taip sakant pabaisu party :) ten pabaisos mokino mergaite(žmonių)lošti su žaidimų aparatu kuris duoda saldainius.dar ji turėjo mini svarstyklias,kuriose laikė nesuvalgytus saldainius,su kurium po to sukurė 2 su puse endermano ;D

BloodyMary

#113
spalio 21, 2012, 09:52:25 Redagavimas: spalio 21, 2012, 09:55:27 by BloodyMary
Sapnavau, kad su kazkokia drauge slapstemes kapinese... Paminklai buvo padaryti is aukso, sidabro ir beveik zmogaus aukscio... Lyg ir muzika girdejau ten. Jei gerai pamenu tai Westlife - beautiful world...
Is vis pastaruoju laiku daznai sapnuoju, kad esu kapinese.

Saldainiukea

Linksmus košmarus? :)
[/quote]

Ne ne ne :D
Pvz kartais buna juokingi, linksmi sapnai xD
Bet kartais sapnuoju baisius sapnus XD

Glow

Man viena syki buvo toks prikolas. Nuejau miegot, guliu lovoj ir taip tik pyst ir as stoviu prie lovos, lovoje matau savo kuna... Supratau, kas vyksta, tai issokau per langa ir nuskridau pas draugu:) Seip vienam skristi labai lengva, bet kai bandai kazka irgi skraidinti, kazkodel darosi sunku. Beje toje busenoje galejau keliauti kur noriu arba vos pagalvojes apie ta vieta ten atsidurti. Labai geras jausmas, tik gaila nebeisejo to pakartoti...

Airwave

Visai neseniai sapnavau kad ėjau palei Danės upę (Klaipėdoj čia),rankose laukiau baltą,pukuotą chamelioną ,ėjau,ėjau link pačio galo ir šalia savęs pastebėjau tokį vyrą,kariškį(nežinau kaip apibudint),labai stambus buvo ir raumeningas. Jis į mane ilgai žiūrėjo ir nusišypsojo. Tada pažvelgiau į upę ir ten plaukė laivas kuriame buvo skraidanti lekštė. Žengiau žingsnį ir atsidūriau tame laive,kartu su manim ir tas vyras. Plaukiam link jūros,ir tas vyras išnyko,o aš labai išsigandau,nenorėjau tame laive pasilikti,nes jau jūroje beveik buvau. Ir tada lyg mane kas būtu pastūmęs ir nukritau į vandenį,spėjau oro ikvėpt ir galvoju paplaukiosiu truputuką. Plaukiu gilyn ir žiūriu ant pačio dugno Akropolis (prekybos centras) stovi. Nuplaukiau į knygyną ir jau jaučiau kad oro trūksta,bet kažkaip daėjo kad čia sapnas,bet nebuvau tikrai įsitikinus,taigi bandžiau įkvėpti, ir pradėjau kvėpuoti. Galvoju ką čia padarius,gal paskraidyti. Ir tada įsibegėjau ir šokau į viršų,skristi nepavyko ir jau kritau,bet atsibudau savo lovoje.

Hekate

Citata iš: Airwave  spalio 22, 2012, 22:39:52
rankose laukiau baltą,pukuotą chamelioną

Aww kaip mielą aš ir tokio noriu  :D
Citata iš: Airwave  spalio 22, 2012, 22:39:52
Tada pažvelgiau į upę ir ten plaukė laivas kuriame buvo skraidanti lekštė

O kaip ta lėkštė atrodė? Jei gali pasakyti  :)

astropasaulis

Dažniausiai tai, kas neramina, skaudina, o kartais ką nors nežemiško.

Airwave

Citata iš: Hekate  spalio 23, 2012, 16:19:18
O kaip ta lėkštė atrodė? Jei gali pasakyti  :)


Lekštė maždaug buvo lašo formos,tik suplotas,o viršui buvo stiklinis gaubtas kuris buvo juodas. Priekyje daug mirgančių lempučių...

Aukštyn