Ką sapnuojate?

Pradėjo Asasinas, kovo 30, 2012, 19:52:48

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sabikas

Prieš 4 dienas sapnavau, kad lauke šviečia kažkokia neapsakomai ryški šviesa.
Prieš 3 dienas sapnavau, kad daugiabutis, kuriame gyvenu pakyla ir pradeda skristi. Taip pat, tą pačią naktį sapnavau, kad kažkokioje parduotuvėje 80min. galiu imti ką noriu.

Pavydžiu Jums, įdomius sapnus sapnuojat, o aš tokias nesąmones ir laaaaabai retai. :D

Asasinas

Citata iš: Sabikas  liepos 21, 2012, 23:58:20
Pavydžiu Jums, įdomius sapnus sapnuojat, o aš tokias nesąmones ir laaaaabai retai. :D


Ne, tu dar ne nesąmones sapnuoji. Va aš nesąmones sapnuoju. Pasiskaityk ankstesnius postus, suprasi.

Blin, neseniai sapnavau, kaip per šlagbaumą kažkokios baltos būtybės šokinėja...

Beelzebub

Citata iš: Sabikas  liepos 21, 2012, 23:58:20
Pavydžiu Jums, įdomius sapnus sapnuojat, o aš tokias nesąmones ir laaaaabai retai. :D


Oi žinok ne tu vienas nesąmones sapnuoji. Aš pavyzdžiui sapnavau, kad buvau kažkokiam universitete, tada išėjau į lauką, staiga pavirtau į katę, pakilau į orą ir pradėjau skraidyt ir vytis kažkokį šunį, nu wtf. :D

saone

Tai nesamones cia daugumai jauciu :D Man ir daznai pasitaiko kad pradedi apie viena sapnuot o uzsibaigia visiskai nesusyjusiu dalyku, pavyzdziui va neseniai sapnavau kaip kaime buvau ir vaidelenos ten kazkas, o tada kazkokiu budu i triatlona isijungiau begt:D

astropasaulis

Šiąnakt sapnavau, kad ateivis su didelėmis juodomois akimis žiūri į mane. Kitose temose buvo diskutuota: kai žmogus užmiega, jo astralinis kūnas keliauja ir taip sapnuojama. Tai kaip paaiškinti tą ateivį?

unco

Citata iš: astropasaulis  rugpjūčio 05, 2012, 10:52:33
Šiąnakt sapnavau, kad ateivis su didelėmis juodomois akimis žiūri į mane. Kitose temose buvo diskutuota: kai žmogus užmiega, jo astralinis kūnas keliauja ir taip sapnuojama. Tai kaip paaiškinti tą ateivį?


:D Astralinės kelionės neturi nieko bendro su sapnais... atvirkščiai - į astralą išeinama ne užmiegant, o tuomet kai sąmonė dar blaivi.


Beelzebub

Nu blem mano sapnai tai mane jau pribaigs tuoj. :-[

Prieš porą dienų vėl sapnavau, kad paskendau, jau n-tajį kartą. Žodžiu, atėjau į kažkokį namą, ir perėjus jį, iš kitos pusės buvo prieplauka, na maždaug tokia:



Aš nors ir daug kartų sapnavau, kad paskendau, ir žinau, kad beveik nemoku plaukt, kažkaip užsimaniau tiesiog šokt į vandenį ir paplaukiot, buvo geras oras. Aplinkui nemažai žmonių vandeny, žaidė vandens tinklinį lygtais, tad visai nebijojau, galvojau, jeigu ką, per toli nuplauksiu ar skęsiu, tai jie mane ištrauks. Na įšokau į vandenį, pradėjau plaukt ir kažkaip užsimaniau nuplaukt toliau, kur gilu. Na ir staiga tiesiog vos ne teleportavausi tiesiai į ežero vidury, kur jau žiauriai gilu ir pradėjau skęst, apsižvalgiau kur žmonės, o jie visi buvo toli, pradėjau šaukt, bet nieks net neatsisuko. Supratau, kad jau viskas ir iškart prisiminiau, kas čia per jausmas, kad jau daug kartų man taip buvo ir supratau, kad sapnuoju. :D Galvoju, nu gerai, vadinasi tuoj pabusiu. Taigi, mane tarsi sukūrys įtraukė po vandeniu, iškart prigėriau ir viskas pasidarė juoda. Galvoju, nu va dabar pabusiu. Bet vietoj to, staiga vėl išnirau virš vandens, ir pradėjau skęst išnaujo.

O vakar vėl sapnavau, jog mirštu. :-\ Mieste vyko kažkokia sumaištis, žmonės slėpėsi ir pan. Na o aš buvau su kažkokiu draugu, niekaip negaliu prisimint veido. Taigi mes susiradome kažkokį pastatą seną įėjome, o ten radome seną laboratoriją ir kažkokį mokslininką. Ten buvo pilna visokių stiklinių indų, keistų daiktų ir t.t. Mano draugas/draugė (net neatsimenu kas per žmogus, tik žinau, kad pažįstu) pradėjo čiupinėt visus tuos daiktus, viską imt į rankas. O manęs kažkaip nedomino, aš susiradau krėslą senovišką, atsisėdau sau ramiai ir apžiūrinėjau patalpą. Ateina tas draugas prie manęs ir pradeda rodyt kažkokį lyg auksinį tušinuką/švirkštą (panašus daiktas kur kraują iš piršto ima ir taip įkerta, tiktais, kad auksinis buvo ir plonas). Tada atsisuko mokslininkas į mus ir pasakė, kad nežaistume, nes tai mirtini nuodai, užtenka tik priliest žmogaus odą, ir tas daiktas iškart įkirs ir suleis nuodus per sekundę. Po 1 minutės žmogus mirs.
Mane kažkaip apėmė nerimas, atsisukau į tą draugą ir sakau padėk tu tą daiktą, o jis juokėsi ir erzino mane su juo vis kišdamas prie veido. Sakau jam ką tu darai, atsargiai gi, nejuokinga. Atsistojau pradėjau trauktis nuo jo, o jis toliau žaidė su tuo daiktu ir erzino mane. Netyčia pataikė man tiesiai į lūpą, tas tušinukas/švirkštas iškart man skaudžiai įkirto. Draugo veidas persikeripė, jis išsigando, pradėjo sakyt, kad netyčia, o aš net nebeturėjau ką ir pasakyt, visas kūnas iškart pradėjo tirpt, jaučiau kaip po truputį mane paralyžuoja ir supratau, kad viskas, aš mirsiu dabar. Net sunku buvo nustovėt, pradėjau svyruot į šalis ir vaizdas po truputį liejosi ir temo. Taip supykau ant to žmogaus kuris man taip padarė, kad tiesiog nusišypsot tik sugebėjau, na lyg norėčiau pasakyt - čia tavo kaltė ir dabar tai grauš tave. Tada mokslininkas pradėjo ieškot priešnuodžio, o 1 minutė jau buvo beveik praėjusi, aš žiūrėjau į laikrodį ir skaičiavau sekundes. Likus 5 sekundėm mokslininkas ištraukė iš stalčiaus dėžutę su priešnuodžiu ir padavė, kažkaip spėjau atidaryt, išgėriau, bet 1 min jau buvo pasibaigusi ir sapnas tiesiog nutrūko.

Kiek pamenu dar daug kartų sapnavau, kaip mane nušovė iš nugaros. Nesuprantu iš kur ateina tokie sapnai. ??? Visą laiką kai mirštu apima panašus jausmas, pasidaro kažkaip ramu ir juoda viskas, atrodo lyg žinočiau, kas bus toliau. Kasnors dar gal dažnai sapnuoja mirtį? Ar būna panašiai ar visai kitaip?

Sabikas

Beelzebub - na, sapnas apie paskendimą, manau yra tavo baimės pasekmė. Kaip jau minėjai - nelabai gerai plauki. Tad tikriausiai bijai vandens telkinių. Viską sudėjus ir atsiranda tokie sapnai :)

Kas dėl antrojo sapno, tai man labai keista, kad taip detaliai viską prisimeni, aš asmeniškai, niekada nesu tokio ilgo sapno apturėjęs (bent jau kiek pamenu).

Faktas, jog dažnai sapnuoji mirtį, gali reikšti mirties baimę.

Būdamas 4-5 metų labai dažnai sapnuodavau, jog į kambarį iš visur pradeda tekėti vanduo ir aš paskęstu. Vėliau prasidėjo sapnai apie cunamius, kurių pasekoje taip pat paskęsdavau. Na, o vėliau viskas kažkaip nurimo.

Įdomu tai, jog mano A.A. Tėtis (miręs, kaip man 3 metai buvo), pasak mano mamos, nuolat kartodavo, kad viską apsems vanduo ir vienintelė saugi vieta žemėje bus Kinija.

Beelzebub

Citata iš: Sabikas  rugpjūčio 05, 2012, 16:14:45
Beelzebub - na, sapnas apie paskendimą, manau yra tavo baimės pasekmė. Kaip jau minėjai - nelabai gerai plauki. Tad tikriausiai bijai vandens telkinių. Viską sudėjus ir atsiranda tokie sapnai :)

Kas dėl antrojo sapno, tai man labai keista, kad taip detaliai viską prisimeni, aš asmeniškai, niekada nesu tokio ilgo sapno apturėjęs (bent jau kiek pamenu).

Faktas, jog dažnai sapnuoji mirtį, gali reikšti mirties baimę.

Būdamas 4-5 metų labai dažnai sapnuodavau, jog į kambarį iš visur pradeda tekėti vanduo ir aš paskęstu. Vėliau prasidėjo sapnai apie cunamius, kurių pasekoje taip pat paskęsdavau. Na, o vėliau viskas kažkaip nurimo.

Įdomu tai, jog mano A.A. Tėtis (miręs, kaip man 3 metai buvo), pasak mano mamos, nuolat kartodavo, kad viską apsems vanduo ir vienintelė saugi vieta žemėje bus Kinija.


Įdomiai, įdomiai čia su ta Kinija. :o Na aš ir vaikystėje sapnuodavau, kad vis paskęstu, pirmas sapnas buvo toks, kad tiesiog panirau labai giliai iki pat ežero dugno, o tada kažkas mane lyg laikė, negalėjau iškilt iš vandens ir tiesiog paskendau. Sekantys sapnai jau būdavo su tiltu - nukrentu nuo tilto ir skęstu upėje. Nors realybėje vandens telkinių niekada nebijojau.

Detaliai atsimenu sapnus, nes jeigu prisimenu viską kai tik pabundu, tada vis galvoju apie tą sapną visą dieną ir sugebu jį detaliai prisiminti kelias dienas. Yra buvę ir ilgesnių sapnų. Kas padaro juos tokius tikroviškus, tai būtent tai, jog jie ilgi ir neprasideda jokios nesąmonės, o viskas vyksta gana logiškai, todėl ir atsiminti nesunku. Aišku būna ir tokių sapnų, kai nieko negaliu atsiminti.

Sabikas

Jei ne nelaimingas atsitikimas, tai jau tikriausiai kinietiškai šnekėčiau.  :D

"tiesiog panirau labai giliai iki pat ežero dugno, o tada kažkas mane lyg laikė, negalėjau iškilt iš vandens ir tiesiog paskendau." - esu tą patį sapnavęs, taip pat vaikystėje.

Kas dėl vandens telkinių, tai gali būti, jog tai ne fizinė(reali) baimė, o vidinė, slypinti pasąmonėje, iš kurios, kaip suprantu, ir kyla sapnai.

Be to, kas dėl mirties sapnavimo, tai paprastai jis siejamas su tam tikrais pokyčiais arba nesėkminga pokyčių paieška.

.L.U.T.H.O.R.

Aš esu sapnavęs, kad skęstu. Tačiau kai prigeriu vandens galiu kvėpuoti po vandeniu ;D o pastaruoju metu labai fantastiškus sapnus sapnuoju :)

Asasinas

Maziau gerkit, maziau ir skesit. :D

Gabrielius

Na... Neatsimenu taip daznai.
Bet galiu pasakyti keistciausius ,kuriu niekada neuzmirsiu.
Tarkim sapnavau ,kad mano buvusi geriause drauge atejo i svecius su kudikiu ir pasake,kad ji buvo pastojus nuo apkabinimo.Tada pokiek laiko kudikis pradejo gerti ir rukyti cigarus ir rekavo,kad as ne jo tevas.O tada as ta drauge persekiojau.
Arba buvo toks draugas,kurio prasymas pastoviai cigareciu iki sapnu dasigriauze ir sapnavau kaip ejom per kalna ir jis kartojo "davai parukom?".

kieteks

Labai daznai sapnuoju jura ar tiesiog vandeni. Nuskesti neteko, bet kartais jura sapne kelia nepaaiskinama siauba - bangos tamsios, keliu aukstu, purslai taskos i visas keturias puses.

Sapnai ryskus, taipogi is fantastikos srities, daznai begioju nuo pavoju  ;D

Viename is graziausiu sapnu stovejau ant milzinisko ledkalnio, aplinkui matesi sniego pusnys, dangu dabino zvaigzdes bei pleveno nuostabaus grozio siaures pasvaiste; ledkalnis plauke skaidriu, zydrai vilnijanciu vandeniu, dugne matesi geltonas, smulkus smelis; tai buvo tarsi savotiskas tunelis, apsuptas tropinio misko; salotineje lapyneje sokinejo kazkokios bezdzioneles ir raske geltonus vaisius  ;D

Beelzebub

Aš jau ir ant pirštų nebesuskaičiuočiau kiek kartų per visą gyvenimą sapnavau, kad skęstu. Sapnuose ir nuo tilto kritau, ir upėje skendau, ir ežere, ir prūde, ir šiaip neaiškiuose telkiniuose, kažkada net jūroje ant kažkokio menko plaustelio plūduriavau.

Kiek prisimenu, realiame gyvenime nė karto neskendau, tik vaikystėje, kai man buvo pora metukų paslydau nuo liepto ir įkritau į prūdą, bet kažkas iš suaugusių greitai ištraukė. Čia toks kaip ir vienintelis paaiškinimas galėtų būti, nors šiaip manau, kad galbūt ir su kokianors tam tikra reikšme šis sapnas susijęs, kurios aš nesuprantu. Nes kaip jau ir sakiau, baimės vandeniui, vandens telkiniams aš neturiu.

Aukštyn