Patirtis (bandžiau patekt į astralą)

Pradėjo Andreliooo, birželio 28, 2017, 18:47:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Andreliooo

birželio 28, 2017, 18:47:17 Redagavimas: birželio 28, 2017, 19:42:07 by Anomalija
Okay. Taigi katik pabandžiau patekt į astralą. Tai pasijungiau binaural beats (na man taip paprasčiau atsipalaiduoti). Atsiguliau ir guliu užsidėjas ausines. Iš pradžių visiškai nieko, po kiek laiko kūnas pradėjo siūsti signalus ir tikrinti ar aš miegu. Ištikrūjų nežinau ar tai buvo miego paralyžius ar jau tie vadinamieji virpesiai (kai eina elektros šokas per visą kūna). Širdis pradėjo daužytis kaip nežinau kas, akys pradėjo trūkčioti, kad atsimerkčiau, bet neatsimerkiau, visas kūnas buvo nutirpęs, bet judintis galėjau. Na tikriausiai išsijudinau ir visas procesas nutrūko. Klausimas tas ar man dar toli, kad išeičiau į astralą? Visą šitą pasiekiau per 15min nuo atsigulimo.

Skeletonas

Citata iš: Andreliooo  birželio 28, 2017, 18:47:17Okay. Taigi katik pabandžiau patekt į astralą. Tai pasijungiau binaural beats (na man taip paprasčiau atsipalaiduoti). Atsiguliau ir guliu užsidėjas ausines. Iš pradžių visiškai nieko, po kiek laiko kūnas pradėjo siūsti signalus ir tikrinti ar aš miegu. Ištikrūjų nežinau ar tai buvo miego paralyžius ar jau tie vadinamieji virpesiai (kai eina elektros šokas per visą kūna). Širdis pradėjo daužytis kaip nežinau kas, akys pradėjo trūkčioti, kad atsimerkčiau, bet neatsimerkiau, visas kūnas buvo nutirpęs, bet judintis galėjau. Na tikriausiai išsijudinau ir visas procesas nutrūko. Klausimas tas ar man dar toli, kad išeičiau į astralą? Visą šitą pasiekiau per 15min nuo atsigulimo.
O jai taip pabandytum lotoso poza daryt? Gal pasijaustu skirtumas ir žinotum tada kiek reikia ir kaip...

elteide

o kam tau astraliniai išėjimai?

Andreliooo

Citata iš: elteide  birželio 29, 2017, 00:24:32o kam tau astraliniai išėjimai?
Patirynet noriu astrala.

elteide

nebijai parsinest astraliniu lervu tt? :)
ar negeriau tyrinet pasaulio salis..

Teroras

O ne geriau nelysti ne i savo smelio deze ir leisti zmonems daryti, tai ka jie nori?

Mekabciel

#6
birželio 29, 2017, 12:47:58 Redagavimas: birželio 29, 2017, 12:50:00 by Mekabciel
Citata iš: Teroras  birželio 29, 2017, 12:39:26O ne geriau nelysti ne i savo smelio deze ir leisti zmonems daryti, tai ka jie nori?
Geras patarimas - naudokis juo, reik būt pavyzdžiu! :)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: elteide  birželio 29, 2017, 12:31:25nebijai parsinest astraliniu lervu tt? :)
ar negeriau tyrinet pasaulio salis..
Nereikia astralo, kad visokių lervų prisigaudyt :) Nemažai žmonių ir taip nešiojasi jas ir su kitais dar kartais "pasidalina" :)

zalia.arbata

#8
liepos 07, 2017, 18:36:09 Redagavimas: liepos 07, 2017, 18:39:22 by zalia.arbata
Netoli :) Buvai jau atsidūręs fazėje, kurioje reikia bandyti išeiti (miego paralyžių). Siūlau pasidomėti technikom kaip tai daryti, jei dar nesi pasidomėjęs (man lengviausia tiesiog stengtis judinti ''astralines/sapno'' rankas, pajutus, kad jos atsijungusios siūbuojant išjudinti visą kūną, kol jausies labai atsijungęs ir tada pilnai išsiridenti).

zalia.arbata

Citata iš: Legionas  birželio 29, 2017, 20:23:48Nereikia astralo, kad visokių lervų prisigaudyt :) Nemažai žmonių ir taip nešiojasi jas ir su kitais dar kartais "pasidalina" :)
Iš kur tokios žinios? Kuo grindžiat, kad egzistuoja tokie dalykai? :)
Citata iš: Legionas  birželio 29, 2017, 20:23:48Nereikia astralo, kad visokių lervų prisigaudyt :) Nemažai žmonių ir taip nešiojasi jas ir su kitais dar kartais "pasidalina" :)
Kuo remiesi, kad egzistuoja tokie dalykai? :)

Cerber

Citata iš: zalia.arbata  liepos 07, 2017, 18:37:57Iš kur tokios žinios? Kuo grindžiat, kad egzistuoja tokie dalykai? :)
Kuo remiesi, kad egzistuoja tokie dalykai? :)
Patirtimi

Citata iš: zalia.arbataNetoli :) Buvai jau atsidūręs fazėje, kurioje reikia bandyti išeiti (miego paralyžių). Siūlau pasidomėti technikom kaip tai daryti, jei dar nesi pasidomėjęs (man lengviausia tiesiog stengtis judinti ''astralines/sapno'' rankas, pajutus, kad jos atsijungusios siūbuojant išjudinti visą kūną, kol jausies labai atsijungęs ir tada pilnai išsiridenti).
Iš kur tokios žinios? Kuo grindžiat, kad egzistuoja tokie dalykai? :)
Kuo remiesi, kad egzistuoja tokie dalykai?

zalia.arbata

Citata iš: Cerber  liepos 07, 2017, 18:49:21Patirtimi
Iš kur tokios žinios? Kuo grindžiat, kad egzistuoja tokie dalykai? :)
Kuo remiesi, kad egzistuoja tokie dalykai?

Sakyti, kad pasaką skaitau iš kairės į dešinę nelygu sakymui, kad fėjos iš pasakos yra tikros.

Cerber

atsitraukus kartais viskas man susilieja, kazkokia trumparegyste gal.
bet vistiek norisi kartais kad zmones sau keltu tokius pacius ar bent panasius reikalavimus kaip kad ir kitiems, ir "vice versa" ir t.t. ir pan..

Aukštyn