Meilė - kas tai?

Pradėjo Asasinas, balandžio 09, 2012, 02:36:29

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Citata iš: Asasinas  balandžio 13, 2012, 15:05:15
Na jei jau pradėjot čia samprataut: "Meilė - tai tarsi kilpa ant kaklo, tik dar baisiau". :)


O_O Na kažkaip stipriai pasakyta. Kodėl gi Tu taip manai? :)

Asasinas

#16
balandžio 13, 2012, 15:27:54 Redagavimas: balandžio 13, 2012, 15:29:27 by Asasinas
Todėl, kad tokia žiauri realybė: tu visus visas taip myli, o tavęs niekas nemyli.  :)

TinSoldier

#17
balandžio 13, 2012, 15:33:18 Redagavimas: balandžio 13, 2012, 15:34:55 by TinSoldier
Citata iš: Asasinas  balandžio 13, 2012, 15:27:54
Todėl, kad tokia žiauri realybė: tu visus visas taip myli, o tavęs niekas nemyli.  :)


Tu visus visas myli? Tai kas tau negerai? :D
Lažinuosi, kad tau patinka ar myli daugiausiai porą panelių. O į tūkstančius kiekvieną dieną pro tave praplaukiančių žmonių tau yra visiškai nusispjauti.
Lygiai taip pat ir į tave nusispjauti tiems tūkstančiams žmonių. Ir, lygiai taip pat, yra tik pora tų, kurios tave myli, ar kurioms patinki. Tik dar jų nesutikai, ar nesupratai.

Nustok verkšlenti.

"You can't always get what you want.
But if you try sometimes well you might find
You get what you need!"


Beelzebub

Sutinku su TinSoldier. :)

Asasinai, manau Tau reiktų tiesiog nekankinti savęs tokiomis negatyviomis mintimis. Bandyk bent kažkiek pozityviau į viską žvelgti. (Suprantu, kad tai kartais būna labai sunku, bet pasistenk.)

Asasinas

Citata iš: TinSoldier  balandžio 13, 2012, 15:33:18
Citata iš: Asasinas  balandžio 13, 2012, 15:27:54
Todėl, kad tokia žiauri realybė: tu visus visas taip myli, o tavęs niekas nemyli.  :)


yra tik pora tų, kurios tave myli, ar kurioms patinki.


Tame ir esmė, kad nėra. Žodžiu, karočia. Tu dar per jaunas, tu nesuprasi.  :)

TinSoldier

Citata iš: Asasinas  balandžio 13, 2012, 15:44:39
Tame ir esmė, kad nėra. Žodžiu, karočia. Tu dar per jaunas, tu nesuprasi.  :)


LOL, mes gi vienmečiai :D

Jei nenori matyti žmonių, kuriems tu patinki, tai ir nematai.

Nustok dangstyti savo žemą savigarbą ir drąsos neturėjimą kaltinimais, kad niekam nepatinki.

RoxiO

#21
balandžio 13, 2012, 16:22:03 Redagavimas: balandžio 13, 2012, 16:33:31 by RoxiO
Citata iš: Asasinas  balandžio 13, 2012, 15:44:39
Tu dar per jaunas, tu nesuprasi.  :)


Net pilvą skauda iš juoko :D :D :D Ir ne vien dėl to, kad jūs vienmečiai, o dar ir dėl to, kad eilinį kartą viskas nurašoma ant amžiaus. Duosiu pavyzdį (Tik nepagalvok, kad čia aš apie tave, čia tik pavyzdys):

Įsivaizduok, kad aš kalbu su šešiasdešimtmečiu alkoholiku dirbančiu sąvartyne ir kai paklausiu jo apie gyvenimo prasmę jis man atsako - "Tu dar per jaunas, nesuprasi". Tai kaip jis man gali taip sakyt, jei vien mano IQ bent per 60 taškų aukštesnis už jo, aš jau kuriu ateities planus, kai jo vienintelis planas - gerai nusigerti, aš turiu svajones, turiu idėjas ir patirtį, o jo vienintelė patirtis - kepti katę ant laužo. Tai kaip, po galais, jis man gali sakyti, kad aš nesuprasiu?

Aš norėjau pasakyti tai, kad gyvenimo patirtis nebūtinai lygi amžiui, šis požiūris yra labai senamadiškas ir durnas. Vienintelis galimas jo panaudojimas - kai pats nesupranti, todėl reikia priežasties, dėl kurios negali paaiškinti. Ir ta priežastis yra - "tu per jaunas".  Ir žmogui, kuris taip man pasakytų - nesvarbu kas jis toks bebūtų, aš jam vistiek įrodyčiau, kad gebu suprasti, o gal net ir geriau už jį patį.

TinSoldier

Man patiko vieno žmogaus atsakymas tiems vyresniems, kurie sako, kad daugiau žino apie gyvenimą.

"Jei ką nors žinotum, kas nors ir būtum".

RoxiO

Citata iš: TinSoldier  balandžio 13, 2012, 16:29:05
"Jei ką nors žinotum, kas nors ir būtum".


Dabar tai bus pirmasis mano atsakymas į "Tu per jaunas", o po to eis įrodymas, kad galiu suprasti. O galų gale žodžiai "In your face, bit*h" (Jei tas žmogus SUPRANTA anglų kalbą).

martyr

love is dead love is gone love don't live here anymore asasinai :D

coliuke

:D kaskas klausosi Kerli ( sorry uz offtopika) bet po tokiu zodziu is dainos negalejau jos pacios neparodyti :
  :)

martyr

Citata iš: coliuke  balandžio 13, 2012, 21:25:12
:D kaskas klausosi Kerli ( sorry uz offtopika) bet po tokiu zodziu is dainos negalejau jos pacios neparodyti :
  :)
šią dainą galvoj ir turėjau ;)

Markamis

Žiūriu tau Asasinai su meilės reikalais visai blogai ;/. Siūlyčiau nesureikšminti to, kada nors atsiras ta išrinktoji... (galėtum dabar pasakyti, kad aš per jaunas tai suprasti :D) Gaila, kad žmogus niekuomet nežino kada. O šiaip mano manymu meilė - hormonų poveikis, tačiau taip pat psichologinis prisirišimas, savotiškas išprotėjimas (na tik trupučiuką).

Asasinas

Citata iš: Bleidex  balandžio 13, 2012, 21:53:05
Žiūriu tau Asasinai su meilės reikalais visai blogai


Yep, tu teisus. :)

LiepaBlack

Tai bent kazka daryk o ne dienomis miegok o vakarais prie pc sedek... :)

Aukštyn