Pasulio elito prognozės 2017 metams

Pradėjo Vytautas, vasario 09, 2017, 20:09:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

vasario 09, 2017, 20:09:04 Redagavimas: vasario 09, 2017, 20:11:40 by Vytautas
Radau tokį įdomų paveikslėlį. Tai Rodšildų ir Anelinį šeimų leidinys kuriame jau 3 metai talpinama toks įdomus ateities vizijos mistinis paveikslėlis. Tiesiog reikia tai suprasti iš simbolizuojamų vaizdų.
Autorius patalpinęs šį paveikslėlį aiškina kad tai reiškia pasaulio elito kontrolės praradimą. Tiesiog taip rodo simboliai. Ką jūs jame matote?

Benamis

Nematau paveikslelio.

Vytautas

#2
vasario 09, 2017, 20:54:01 Redagavimas: vasario 09, 2017, 21:04:27 by Vytautas
Kažkaip neleido įkelti. Bandau dar kartą. Bendrai tai nuoroda https://www.christ-michael.org/deutung-des-economist-titelblattes-fuer-2017/

O dėl paveikslėlio gaunu nuorodą : There was a problem and your attachments could not be uploaded
   The attachments directory can not be located. Please notify an administrator of this problem.

Šiaip tai užstrigo net temos skelbimas ir šito komentaro net netalpinau nes neleido ta klaida. Bet viskas atsirado savaime. žodžiu kažkokie nesklandumai. :)


Vytautas

#3
gegužės 25, 2017, 13:24:47 Redagavimas: gegužės 25, 2017, 13:40:02 by Vytautas
Užkliuvo paskutinės Trumpo kelionės viešnios pas popiežių :) Iškilo klausimas ar čia laidotuvės ar raganų sueiga? :)

elteide

Citata iš: Vytautas  vasario 09, 2017, 20:09:04Autorius patalpinęs šį paveikslėlį aiškina kad tai reiškia pasaulio elito kontrolės praradimą. Tiesiog taip rodo simboliai. Ką jūs jame matote?
panašu į laidotuves..

Linas Esu

Citata iš: elteide  gegužės 25, 2017, 20:10:33panašu į laidotuves..
CMON 21 AMŽIUS  , kas kaip nori tas taip rengiasi . Neteko girdėti jog juoda spalva būtų tik laiduotuvių atributas . Beje kur iš kokio renginio ši foto ?

Vytautas

#6
gegužės 25, 2017, 22:02:14 Redagavimas: gegužės 25, 2017, 22:08:50 by Vytautas
Dabartinės Trumpo kelionės su šeima  ;) Tokios keistos nuotaikos veiduose. :) Na ir taip labai "etiškai" pirmą kartą sveikindamasis su popiežiumi plepa telefonu. :) "Chebra aš čia su popiežiumi sveikinuosi ar gerai matot".



Linas Esu

Citata iš: Vytautas  gegužės 25, 2017, 22:02:14Dabartinės Trumpo kelionės su šeima  ;) Tokios keistos nuotaikos veiduose. :) Na ir taip labai "etiškai" pirmą kartą sveikindamasis su popiežiumi plepa telefonu. :) "Chebra aš čia su popiežiumi sveikinuosi ar gerai matot".



Vytautai , čia ne telefoas , jeigu jums ne naujiena Italijoje karšta . Vatikanas ne išimtis . Čia skudurinė nosinaitę , esu tikras jog paprasčiausiai prakaitą žmogus sausina . Bet tiek to ... kai kuriem gali būti ir telefonas ....

elteide

Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 21:52:42CMON 21 AMŽIUS  , kas kaip nori tas taip rengiasi . Neteko girdėti jog juoda spalva būtų tik laiduotuvių atributas . Beje kur iš kokio renginio ši foto ?
bet juodos skraistės galvos gaubtai..keista kodėl juodos

Linas Esu

Citata iš: elteide  gegužės 25, 2017, 22:28:10bet juodos skraistės galvos gaubtai..keista kodėl juodos
esu tikras jog tai keista kai kuriems , bet jie turi tam patarėjus , kurie jiems paaiškina kaip rengtis tam tikromis oficialiomis progomis . Juk čia JAV prezideto šeima , būtų skandalas ir mirgėtų pirmi puslapiai dėl aprangos kodo , jeigu jis būtų pasirinkitas neteisingai . Žiniasklaida tik ir laukia tokių epizodų .

Vytautas

#10
gegužės 25, 2017, 22:41:11 Redagavimas: gegužės 25, 2017, 22:47:31 by Vytautas
Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 22:22:13Bet tiek to ... kai kuriem gali būti ir telefonas ....
Na labiau prisiartinus nors ir ne kokios kokybės vaizdas bet akivaizdu kad "standus kvadratinis daiktas". Šiaip tai spaudos techninis neatidumas. :) Iš video jau tas momentas pašalintas. :) Be to gera pasaulio valdytojų analogija :) Tik ten tas arabas labai jau išsigandęs. Na o į aprangos kodą tai moteriškės nusispjovė. Vienplaukės pas arabus. Kaip ir užmėtyti akmenimis priklauso. :) O pas popiežių tie "gaubtai" tikrai ne prie ko. Bet tai matyt neša kažkokią kitokią prasmę. :)

Linas Esu

Citata iš: Vytautas  gegužės 25, 2017, 22:41:11Na labiau prisiartinus nors ir ne kokios kokybės vaizdas bet akivaizdu kad "standus kvadratinis daiktas". Šiaip tai spaudos techninis neatidumas. :) Iš video jau tas momentas pašalintas. :)

Visų pirma niekas telefono nelaikytų spaudžiant ranką popiežiui . Visų antra niekas apskritai taip rankose telefono nelaiko . Jeigu jums panašu tai į telefono aparatą ir sprendžiate vien tik iš kampų tai greičiausiai jis laiko planšetę prie ausies :D
Kas dar įžvelgiate telefoną be Vytauto ? :D 

Vytautas

#12
gegužės 25, 2017, 22:52:34 Redagavimas: gegužės 25, 2017, 22:54:51 by Vytautas
Pvz Grybauskaitė pas popiežių  :) Kažkaip solidžiau atrodo nei JAV ponios. :) Kažką tos ponios nori pasakyti. Tik nevisiems mirtingiems suvokti. :)

Linas Esu

Citata iš: Vytautas  gegužės 25, 2017, 22:52:34Pvz Grybauskaitė pas popiežių  :) Kažkaip solidžiau atrodo nei JAV ponios. :) Kažką tos ponios nori pasakyti. Tik nevisiems mirtingiems suvokti. :)
Vytautai pamirštote paminėti jog Dalia taip pat kaip laiduotuvėse , juodai apsirengusi :D dėl ko darote išimtis ? nemėgstate Trump'o ?

Vytautas

Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 22:57:42juodai apsirengusi
Tamsiai mėlynai o ne juodai ir be keisto galvos apdaro. Sakyčiau labai tinkamai ir kukliai tokiai progai. Na o ponios kažkokios išskirtinai, iššaukiančiai "pabrėžtinos". Tiesiog iš Adamsų šeimynėlės. :) Šiaip tai Trumpas manęs nedomina. Pasižiūriu iš šono į šou spektaklį ir tiek. :) Tikiuosi bus kur kas įdomesnių šou. :)

Aukštyn