Zmogus gyvena amzinai?

Pradėjo Antanas, liepos 15, 2014, 17:49:02

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Antanas

Sveiki. Esu Antanas, man 43 metai, gyvenu Klaipedoje. Noriu jums papasakoti apie savo teorija kuri liecia gyvenima po mirties. Esu isitikines, kad jau karta siame pasaulyje miriau ir tai labai gerai atsimenu: nukritau nuo dengiamo namo stogo ir galva trenkiausi i betona. Smugis buvo mirtinas. Idomiausia tai, kad kai tik supratau (kaip as tai supratau, pats nesuprantu), jog tai mano gyvenimo pabaiga, as staiga vel atsiduriau savo kune, taciau pries ta nelemta ir man skaudziai pasibaugusia diena. Grizau 3 dienom anksciau. Tiesiog po kritimo atsipeikejau prekybos centre su savo zmona. Idomu tai, kad mes ten pirkom tuos pacius dalykus, automobili irgi pastetem prie man patikusio tada Audo automobilio markes, zodziu visos tos 3 dienos buvo identiskos, toms, kurios praejo nuo to laiko kai miriau. Tarsi toks Deja Vu jausmas kuris tesesi ne akimirka, taciau istisas dienas. Apie savo pojucius niekam nepasakojau, nes nezinia ka apie tokius mano zodzius pagalvotu artimieji. Kai atejo lemtingoji diena as vis saves klausdavau, ar cia tikrai ne sapnas ir t.t.. taciau kai uzlipau su savo darbininkais ant stogo zinojau kur netureciau stoveti, kad nenukrisciau vel. Ir stai, nuo tos akimirkos praejo jau daugiau negu 3 metai.

Po to laiko pradejau labai dometis pomirtiniu gyvenimu. Perskaiciau begale teoriju ir versiju. Perskaiciau logiskus paaiskinimus atseit tai man galejo buti saules smugis ir panasiai. Taciau tai kas atsitiko, ir tai ka as patyriau, zodziais tiesiog nepapasakosi. Padariau stai tokia prielaida:

O kas jeigu zmogus zemeje fiziniame savo kune gyvena amzinai? T.y. jo siela niekur nekeliauja, taciau tarsi grizta laiku i tam tikra musu gyvenimo momenta ir toliau sau gyvename iprasta gyvenima ir tai tesiasi amzinai? O gal kazka panasaus jau skaitete? Gal tai ne vien mano sugalvota teorija? Pasidalinkite prasau.

Aciu uz demesi.

Domas

Sveikas Antanai, esu skaites, jog zmogui mirus, siela turi  pasirinkimu vienas is ju grizimas atgal i ta pati gyvenima, kaip kad tavo atveju keliomis dienomis anksciau laiko, dauguma zmoniu to net nesuvokia, kad buvo mire, kitiems kaip, kad tau atrodo lyg tai butu deja vu, va kaip tik atradau jei moki angliskai pasiskaityk gal kuom pagelbes. :) http://www.mazzastick.com/bashar-life-death/

Nieksas

Gali būti jog tu gyvenai alternatyvioje visatoje praeitame gyvenime savo kūne
Jei nežinai kas tai pasiskaitinėk o trumpai atsakant :
alternatyvi visata tai beveik identiška mūsiškei visata. :)

Aukštyn